Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC TV 4K BOX
Autor Wiadomość
pioter111 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 72
Wysłany: 20-07-2021, 18:13   

sebczak napisał/a:
s.burczymucha napisał/a:
Cytat z recenzji:

"Na dekoderze 4K TV BOX nie ma możliwości przewijania ani nagranego materiału, ani tego odtwarzanego w ramach catch up TV. Wyświetla się komunikat „Przepraszamy, ten kanał nie pozwala na to”. Jest to niestety spora niedogodność."

Jezu, to jakieś jaja chyba. Dyskwalifikacja. Naprawdę jak nagram film to nie moge go przewinac? A moge chociaz zaczac ogladac od miejsca gdzie skonczylem?


To nie do końca prawda, przewijanie nagranych kanałów nie działa tylko na kanałach TVP, Polsat, TVN i ktoś kiedyś pisał, że na kanałach Canal+, na pozostałych nie spotakłem się z takim komunikatem. Jeszcze nie trafiłem na nagrany materiał, ktory musiałbym ogdlądac od początku, gdy przerwałem ogładanie nagranej pozycji, ale przyznaję, że bardzo rzadko z tego korzystam. Jeśli intersuje Cię, konkretny kanał, mogę sprawdzić jak to wygląda.

To Ja Bym Miał prośbę o sprawdzenie kanałów , Discovery , National Geographic, BBC Eartch, History.
 
 
sebczak 
light master

Dołączył: 03 Sie 2019
Posty: 67
Skąd: Września
Wysłany: 20-07-2021, 23:50   

pioter111 napisał/a:
To Ja Bym Miał prośbę o sprawdzenie kanałów , Discovery , National Geographic, BBC Eartch, History.


Na tych kanałach działa przewijanie nagranych pozycji i kontynuowanie oglądania.
 
 
ozon 
Klikacz

Dołączył: 21 Lip 2021
Posty: 2
Wysłany: 21-07-2021, 09:15   

Od 2 dni użytkuję ten dekoder i pojawił się problem.
Po sparowaniu pilota z dekoderem działają podstawowe funkcje telewizora, tj. włączanie i wyłączanie, regulacji głośności oraz wyciszenie dźwięku.Niestety nie działa funkcja zmiany źródła sygnału.Miał ktoś taki problem?
 
 
Mikolaj405 
Klikacz

Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 2
Wysłany: 21-07-2021, 17:43   

Mikolaj405 napisał/a:
strazakp napisał/a:
madrimas napisał/a:
Przystawka UPC nie ma nawet porówania do dekodera 4k C+. Mimo że ten dekoder C+ idealny nie jest to zjada na śniadanie wszystkie dekodery UPC. Jak już chceesz coś brać, to ja bym polecał jednak moduł CI+


Aż tak???? To kiepska dla mnie informacja.
Moduł CI+ wziąłem też jako multiroom.



Moim zdaniem bzdury kolega pisze miałem nc+ kilkanaście lat ostatnie dwa lata miałem dekoder 4K i dwa Multiroomy tez miałem obawy czytając tych pseudo znawców wziąłem dwa dekodery 4k internet 750 i pakiet max premium i powiem ci tak jestem mega zadowolony jakość obrazu na niektórych kanałach nawet lepsza jak w PC+ rewelacyjnie działa przełączanie wyszukiwanie głosowe pilotem nie miałem jeszcze ani razu buforowania co prawda mam je połączone oba na kablu bo sobie puściłem na wifi nie sprawdzałem sparowałem sobie dekoder z soundbarem i ładnie działa regulacja głośności pilotem oraz włączanie i wyłączanie
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-07-2021, 18:00   

Najwięcej do powiedzenia maja ci co dekodera nie mają. Tylko coś słyszeli że kolegi szwagier ma i jest niezadowolony. Nie należy w salonie popstrykać tylko wziąć do domu i wtedy wszystko mamy sprawdzone w praniu. W salonie nawet porządnego telewizora nie mają. A znajomość tematu ludzi w bok-u jest zerowa. Byłem w dwóch salonach i wszędzie niestworzone rzeczy opowiadali.
  stivi
 
Mikolaj405 
Klikacz

Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 2
Wysłany: 21-07-2021, 19:24   

stivi napisał/a:
Najwięcej do powiedzenia maja ci co dekodera nie mają. Tylko coś słyszeli że kolegi szwagier ma i jest niezadowolony. Nie należy w salonie popstrykać tylko wziąć do domu i wtedy wszystko mamy sprawdzone w praniu. W salonie nawet porządnego telewizora nie mają. A znajomość tematu ludzi w bok-u jest zerowa. Byłem w dwóch salonach i wszędzie niestworzone rzeczy opowiadali.


Dokładnie też mam takie przemyślenia i nie potrzebnie się przez takich "znawców" obawiałem teraz już w życiu nie wrócił bym do PC+ jedyny jaki plus tam był to mobilność jak ktoś wynajmuje mieszkanie bo antenę prawie wszędzie się zamontuje a upc nie wszędzie jest no i drugi tam wszystko szło przewijać ale też pod warunkiem że się to pamiętało nagrać a tutaj można otwierać coś od początku nawet jeśli już serial itp się kończy
 
 
ozon 
Klikacz

Dołączył: 21 Lip 2021
Posty: 2
Wysłany: 21-07-2021, 22:40   

ozon napisał/a:
Od 2 dni użytkuję ten dekoder i pojawił się problem.
Po sparowaniu pilota z dekoderem działają podstawowe funkcje telewizora, tj. włączanie i wyłączanie, regulacji głośności oraz wyciszenie dźwięku.Niestety nie działa funkcja zmiany źródła sygnału.Miał ktoś taki problem?

Problem rozwiązany.Ponowne sparowanie pilota i po sprawie.
 
 
Agent Smith 
easy master


Dołączył: 28 Mar 2021
Posty: 27
Wysłany: 22-07-2021, 00:34   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
strazakp 
Klikacz

Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 13
Wysłany: 22-07-2021, 11:13   

stivi, Mikolaj405, dzięki panowie. Informacja od osób które mają i użytkują właśnie ten sprzet z upc jest dla mnie cenna. Ja bardzo liczę na to że to upc z dekoderem 4k się sprawdzi i nie będzie potrzeby zwrotu po kilku dniach i nie będę żałował przez rok umowy. Bardzo chce zmienić nc+ na Upc gdyż dla siebie widzę same plusy: lepsza cena w pakiecie, lepsze programy. Minus ale tylko niewielki to właśnie brak normalnej nagrywarki. Szkoda bo mogła by być np możliwość podłączenia dysku USB i nagrywać.
U mnie będzie ten dekoder działał pod WiFi po router mam w innym pokoju niż telewizor. Gdyby chwilowo nawalił internet to zawsze będę miał też bo wziąłem multiroom ale już po kablu z kartą CI+ więc chwilowy brak neta będzie jakoś akceptowalny.
 
 
rudowlosy 
easy master

Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 22
Wysłany: 23-07-2021, 00:11   

i ja się wlasnie zastanawiam czy do nowej umowy nie wziosc tego dekodera .
Obecnie mam horizon z nagrywarka .
Telewizor juz leciwy fullhd 1080p max a tu dekoder 4K .
Z tego co czytałem to w 4K jest tylko pare kanałów . Wiec by działał w normalnej rozdzileczości.

Przeczytałem już poł wątku.
Troche mi bedzie brakowało tego przewijania reklam .
I nagrywania TVNTurbo

Namówcie mnie na niego :?
 
 
rudowlosy 
easy master

Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 22
Wysłany: 23-07-2021, 00:21   

Nie ogarniam tego arkusza, jak to czytać ?

Z tego co mi zaproponowali jako utrzymaniowa

Internet 750MB
Telewizja Max Hd horizon narywarka
85zl tak tez widze na stronie UPC

Obecnie za internet 500MB , Horizon Narywarka Max hd 99,99zl

Tu przepraszam bo ten post miał byc do

Pogaduchy o ofercie (promocjach) w UPC - część 6 prosze o perzeniesienie Bo nie widze opcji usuń
_________________
 
 
Agent Smith 
easy master


Dołączył: 28 Mar 2021
Posty: 27
Wysłany: 23-07-2021, 00:53   

strazakp napisał/a:
Witajcie. Trafiłem na to forum bo szukam wiarygodnych opinii nt telewizji UPC z boxem 4K od jego użytkowników.
Cchce spróbować telewizje z UPC!
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

stivi bez wodolejstwa, tylko prosto z mostu, bo tu jest wielu kibiców posiadających porządne, duże telewizory. Jakie jest bitrate na kanałach sportowych?
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-07-2021, 07:03   

Witam też jestem kibicem na oko nie widzę różnicy miedzy horizonem którego miałem wcześniej a wylądował teraz w drugim pokoju. Powiedz jak to sprawdzić chętnie to zrobię.

Na pewno nie jest lepiej jak w horizonie i na to bym nie liczył nawet sam się łudziłem że po zmianie pudełka może będzie ciut lepiej ale nie jest

Jeśli chodzi o nagrywarkę już kiedyś napisałem że dla mnie jakby jej nie bylo bo to nawet nie atrapa atrapy... Jeśli ktoś coś nagrywa nigdy nie powinien tego brać. Ja się ratuje horizonem obok w pokoju.
  stivi
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 23-07-2021, 19:06   

Jeśli Box nie pokazuje bitrate nie tak łatwo ustalić, trzeba postawić jakiś pośrednik między nim, a modemem i sprawdzać statystyki przepływności podczas oglądania i to dla każdego kanału osobno.
_________________
  -Zuzia
 
JANINAWRO 
light master

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lip 2019
Posty: 102
Wysłany: 31-07-2021, 11:44   

UPC właśnie wprowadziło do swojej oferty UPC 4K Media Streamer

https://sklep.upc.pl/odtwarzacze-multimedialne/strong-4K-uhd-box-srt-401
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,94 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: