Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Awarie UPC
Autor Wiadomość
TęczowyMiś 
light master

Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 65
Wysłany: 30-03-2020, 09:11   

Jakieś potwierdzone info? Wiem, że na dzisiaj jeszcze niektórzy mają umówione serwisy.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 30-03-2020, 09:33   

nordof napisał/a:
Wizyty techników u klientów - wstrzymane do odwołania.
Ciekawe, czy instalacje u nowych klientów również ;)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 30-03-2020, 10:13   

Sądząc po wpisach na Facebooku taniej wyjdzie nie wysyłać techników jeszcze zarobią na tym
_________________
  ogromny
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 02-04-2020, 10:29   

Zuzia napisał/a:
nordof napisał/a:
Wizyty techników u klientów - wstrzymane do odwołania.
Ciekawe, czy instalacje u nowych klientów również ;)


Nie są wesołe czasy. W razie awarii sprzętu nie mają jasnych wytycznych co robić. Liczba zgonów zaczyna coraz szybciej wzrastać,to nie ma się co dziwić. Też bym się bał dla kilku złotych ryzykować. Mam stary urlop,zaległe dni z zeszłego roku. Siedzę w domu.
_________________
  nordof
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 09-05-2020, 08:59   

Częstochowa. Od rana brak części TVN-ów i Polsatów. Czy coś wiadomo o co chodzi?
EDIT
Około 12 kanały znów zaświeciły.
_________________
 
 
sunnysunday 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Pabianice
Wysłany: 20-06-2020, 10:10   

Czy ktoś może sprawdzić czy działa francuski TV5 (czarny obraz, brak dźwięku) oraz czy epg na MTV Club nie powinno być przesunięte godzinę do przodu. Zgłosiłem to do UPC przez FB ale odpisali, że wszystko jest ok i mam zrestartować tuner. Po restarcie nadal to samo. Odbieram w Pabianicach, łódzkie.
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 20-06-2020, 15:57   

sunnysunday napisał/a:
Czy ktoś może sprawdzić czy działa francuski TV5 (czarny obraz, brak dźwięku) oraz czy epg na MTV Club nie powinno być przesunięte godzinę do przodu. Zgłosiłem to do UPC przez FB ale odpisali, że wszystko jest ok i mam zrestartować tuner. Po restarcie nadal to samo. Odbieram w Pabianicach, łódzkie.



TV5 MONDE HD nie działa. Awaria trwa od ponad 3 tygodni. Okresowo pojawia się prawidłowy przekaz który trwa raptem kilka godzin. Obecnie brak przekazu zarówno w DVB-C jak też w Horizon Go. Oficjalny komunikat UPC który udało mi się uzyskać publicznie na twitterze jest następująca: "(...) Potwierdzamy ogólną usterkę z odbiorem tego kanału. Trwają prace naprawcze. Liczymy na to, że w możliwie krótkim czasie przeywrócimy dostęp. Przepraszamy za usterkę i prosimy o cierpliwość..."

Informacja mało obiecująca tym bardziej, że w BOK uzyskałem informację o tym, że planowane jest usunięcie usterki dopiero w... lipcu. Nie ukrywam, że oczekiwałem na transmisję (20.06. i 21.06.) z największej francuskiej imprezy muzycznej "Fete de la Musique" którą oglądam co roku, wygląda jednak na to, że pozostanie pooglądać czarny ekran na tym kanale :(
 
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 29-05-2021, 16:19   

Czy ma ktoś brak sygnału w UPC? Nie ma internetu i programów w telewizorze. Częstochowa.
19.15 wszystko działa.
_________________
 
 
Mat 
easy master

Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 34
Wysłany: 23-07-2021, 18:06   

Jest w ogóle szansa na Eurosporty 3-9?
 
 
Kamil321 
Klikacz

Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 15
Wysłany: 25-07-2021, 23:47   

Raczej brak skoro UPC jeszcze tych kanałów nie wprowadziła.

No i na przykładzie Vectry widać, że UPC to taki zatęchły moloch coraz bardziej odstający in minus od innych kablówek pod kątem szybkości wprowadzania nowinek technicznych, różnych extra usług (np. Tidal) i nowych kanałów - choćby tymczasowo wzmiankowane Eurosporty 3-9.
 
 
wist7 
easy master

Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 39
Wysłany: 27-07-2021, 10:12   

Czy ktoś ostatnimi czasy zauważył ze kanały przerywają np TVP1? Nie wiem czy to wina TV czy Boxa od UPC?
  wist7
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 27-10-2021, 08:05   

Czy macie wszystkie kanały? U mnie brak z kilku częstotliwości. M. in. Polsat Seriale, Motowizja, WP, KinoTv, TLC. Każdy z tych kanałów z innego muxa.
Edit:
Była awaria w regionie. Wszystko wróciło około 19.
_________________
 
 
pabloskrak 
classic master

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 234
Wysłany: 03-01-2022, 16:01   

Wiadomo coś może o jakiś problemach z TV UPC zdarzają się zatrzymania obrazu zarówno na dekoderze mediabox jak i kartach CI+ w Krakowie.


Obraz przycina się i pomaga albo odczekanie chwili albo szybkie przełączenie kanałów i po powrocie na dany kanał wszystko wraca d normy. Problem występuje losowo jeśli chodzi o czas i konkretny kanał
 
 
Jack777 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 115
Wysłany: 03-01-2022, 17:21   

Też coś takiego miałem w ciągu kilku dni po jednym razie na dzień, pauza na losowych programach, a potem czarny ekran, po przełączeniu na inny kanał obraz wracał, dekodowanie przez moduł CI, lokalizacja Katowice
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 03-01-2022, 19:27   

Jack777, ja okolica Jeleniej góry na module Ci też przycinki się zdarzają ostatnio, pewnie to nie to samo ale jest
_________________
  ogromny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: