Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
kaykay 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 77
Wysłany: 07-05-2021, 13:50   

Jeśli masz na myśli polsat sport extra to wydaje mi się ze wg regulaminów i arkusza taki pakiet nie istnieje. Możliwe że coś lokalnego, chciałbym coś takiego dostać.
 
 
kokos 
easy master

Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-05-2021, 12:02   

Ja mam to:
Niestety z wizyty technika Pani nie chciała zrezygnować.

upc.jpg
Plik ściągnięto 267 raz(y) 123,74 KB

 
 
Pielgrzym 
light master


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 77
Skąd: Lublin
Wysłany: 08-05-2021, 14:41   

kaykay napisał/a:
Jeśli masz na myśli polsat sport extra to wydaje mi się ze wg regulaminów i arkusza taki pakiet nie istnieje. Możliwe że coś lokalnego, chciałbym coś takiego dostać.


Ja też nie mogłem tego znaleźć.
Na rozpisce mam POLSAT SPORT PREMIUM / MEGA SPORT / Horizon Select / UPC TV GO / 300 .
Dokładnie wyszło 54,98.
Zamówiłem. Ważne że cena dobra a na szybszym internecie mi nie zależało.
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 08-05-2021, 14:48   

Pielgrzym: rewelacyjna cena, masz regulamin? Wychodzi, że dostałeś pakiety sportowe razem za 4,99. Mi się udało to samo ale za 64,98.
 
 
Pielgrzym 
light master


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 77
Skąd: Lublin
Wysłany: 08-05-2021, 14:53   

Ma napisał/a:
Pielgrzym: rewelacyjna cena, masz regulamin? Wychodzi, że dostałeś pakiety sportowe razem za 4,99. Mi się udało to samo ale za 64,98.


Tak, dostałem mnóstwo elektronicznej makulatury na email.
Pakiet Mega Sport i Polsat za 2,49 sztuka jest na rozpisce.
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 08-05-2021, 14:57   

To fajnie, jak negocjowałem, to zapomniałem wspomnieć o takiej cenie :) Na szczęście mieszkanie na wynajem więc i tak ja nie płacę :)
 
 
Pielgrzym 
light master


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 77
Skąd: Lublin
Wysłany: 08-05-2021, 15:01   

Nie wiem dlaczego nie chce mi się wkleić załącznik ale dostałem mnóstwo załączników a w tym jest 'Twój Happy Home K-I ( 2021-1 )" + 'Twój Sportowy Pakiet Polsat Sport
Premium II (2020-2) + Twój Sportowy Pakiet MEGA SPORT
(2020-1).
Jak wspomniałem te dwa pakiety sportowe zrabatowane do 2,49.

Ps. Spoko ;) Ja niestety musze płacić sam :D
 
 
knoxville 
classic master


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 150
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-05-2021, 15:49   

Jak mam PSP do 30czerwca to mogę już wysłać wypowiedzenie ?
_________________
 
 
 
Pielgrzym 
light master


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 77
Skąd: Lublin
Wysłany: 08-05-2021, 16:46   

knoxville napisał/a:
Jak mam PSP do 30czerwca to mogę już wysłać wypowiedzenie ?


Ale po co ? Po tym terminie kanały dalej będą działać w starej cenie. Jak masz za 0 to za 0 ;)
 
 
dejw150 
Klikacz

Dołączył: 08 Maj 2021
Posty: 1
Wysłany: 08-05-2021, 17:47   

Ja wysłałem wypowiedzenie parę dni temu. Umowa jest do końca czerwca.

Obecnie mam net 150 mb/s, pakiet Horizon Max, C+ Select, Polsat Sport Premium, Eleven I Multiroom za 159,96.

Po pierwszej rozmowie z DUK, dziewczyna z infolinii zaproponowała mi net 500 mb/s, wymianę dekodera na 4K i cała reszta zostaje za te same pieniądze. Co sądzicie?

Powiem szczerze, że liczyłem, że będzie coś taniej, choć nie nastawiałem się na dużo niższy rachunek. Z Polsatu ewentualnie mogę zrezygnować, jeżeli będzie drogi, bo to bez sensu płacić kilkanaście złotych miesięcznie za parę meczów Ligi Mistrzów. Reszta chciałbym, żeby została. Ewentualnie mógłbym dołożyć HBO z HBO GO, jeżeli cena będzie ok. Dekoder Horizon na upartego też jest ok.
 
 
knoxville 
classic master


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 150
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-05-2021, 18:26   

Ale mam PSP za 9.99. Myślałem że może zaproponują coś taniej :)
_________________
 
 
 
mtr81 
easy master

Dołączył: 08 Maj 2021
Posty: 47
Wysłany: 08-05-2021, 22:07   

Obecnie mam (po zobowiązaniu) Internet 300 + Pakiet TV Start za 58PLN. Pakiet telewizyjny chcę zamienić na Select, bo z tego co widzę Start ofertą coraz bardziej odbiega od tego co można osiągnąć za pomocą zwykłej anteny TV (szczególnie na terenach gdzie działają MUX-y lokalne)...
Zastanawiam się między Horizonem a Modułem CI+. Ta druga opcja wychodzi 10 zł drożej (50PLN vs 60PLN). I teraz pytanie: jak sprawuje się Horizon jako router, bo nie planuję dodatkowego urządzenia? Jaki jest zasięg i stabilność Wi-Fi i czy można zmieniać kanał sieci (musiałem podobny zabieg wykonać w Connect Boxie ze względu na zakłócenia od modemów znajdujących się w sąsiednich lokalach).
Jeśli chodzi o TV, to z tego co czytam Horizon to kiepski sprzęt. Jedyna zaleta to chyba funkcja Replay TV, ale działa ona gdzie chce (nie wszystkie kanały - np. brak w przypadku alekino+, na którym mi najbardziej zależy) i jak chce (wyłączone przewijanie na niektórych kanałach, czasami materiały zawierają fragment poprzedniego programu). Jak rozumiem moduł CI+daje z kolei możliwość nagrywania programów przy założeniu, że odbiornik TV posiada taką funkcję...

BTW. Arkusz Morthena wymaga chyba aktualizacji, bo sporo regulaminów z końcem miesiąca przeszło do historii, a z kolei są nowe - nieuwzględnione w arkuszu - np. THH K-I (2021-01)
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 09-05-2021, 21:25   

Dostęp do AleKino+ wydaje mi się, że najtaniej wychodzi w Player. 30 zł za 30 dni lub 240 zł na rok (wtedy miesięcznie wychodzi 20 zł). Oprócz AleKino+ dostajesz pakiet kanałów TVN Discovery i Planete+.
Masz możliwość cofania programu i oglądania po za domem. Nie musisz nic nagrywać, bo wszystkie tytuły z AleKino+ trafiają do biblioteki vod i stamtąd możesz oglądać o dowolnej porze. Jako bonus zyskujesz seriale i filmy TVNu w jakości 4K. I nie trzeba wiązać się z długoterminową umową. Płacisz i aktywujesz pakiet kiedy jest Tobie potrzebny.
 
 
natash 
easy master

Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 36
Wysłany: 10-05-2021, 08:55   

Jaka jest teraz najtańsza oferta na sam Internet min 100 Mbit.
 
 
kaykay 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 77
Wysłany: 10-05-2021, 09:06   

kokos napisał/a:
Ja mam to:
Niestety z wizyty technika Pani nie chciała zrezygnować.


Internet 300mb za te 20zł (w opcji z telewizja) to chyba tez nowość, czy się mylę?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,76 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: