Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
biorek 
light master

Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 138
Wysłany: 08-04-2021, 13:15   

Gościu nie jesteś tu mile widziany i przyjmij to do wiadomości. Sprzedałeś się za garść srebrników, plułeś na tutejsze forum i jeszcze masz jakieś oczekiwania.
Weź daj nam spokój.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 08-04-2021, 14:18   

MrPepka napisał/a:
Ja sobie na to zasłużyłem? Bo co? Bo byłem na Społeczności jako Tytan?

Tak zasłużyłeś sobie zachowując się jak skończony ... . Krutka pamięć widzę. Można było być tytanem lub innym zasłużonym ale zachowywać się w cywilizowany sposób. Wasza "pomoc" sprowadzała się głównie do banowania i zamykania tematów.
MrPepka napisał/a:
Ale co robiłem? Pomagałem ludziom na Społeczności i za to jestem gnojony? Ty też tam byłeś i jakoś nie masz z tym problemów

I kolegi Zylx nieporownój do siebie nie ta liga
_________________
  ogromny
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 08-04-2021, 14:50   

MrPepka napisał/a:
Rzeczywiście jestem z tej wyższej ligi

Poczucie humoru dopisuje widzę.
_________________
  ogromny
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 08-04-2021, 15:38   

MrPepka napisał/a:
Cytat:
Nikt chyba na siłę ciebie nie zmuszał do pełnienia funkcji a zgadzając się wiedziałeś że będziesz pisał pod dyktando pracodawcy

Zaoferowali mi to skorzystałem z tego, co w tym dziwnego? Jakby Tobie zaproponowali bycie Tytanem to byś zrezygnował? Już w to uwierzę :lol:



Ostatni raz piszę nie przyjmował bym żadnych propozycji które nie są zgodne z moim sumieniem, a tym bardziej nigdy bym się nie posunął do praktyk które stosowałeś . Funkcja tytana dla ciebie ważniejsza niż szacunek dla innych osób to gratuluję . Karma wraca i powinieneś dostać bana na zawsze na tym Forum.
  Daniel84
 
MrPepka 
easy master

Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 27
Wysłany: 08-04-2021, 15:42   

Daniel84 napisał/a:
Ostatni raz piszę nie przyjmował bym żadnych propozycji które nie są zgodne z moim sumieniem, a tym bardziej nigdy bym się nie posunął do praktyk które stosowałeś

Nawet tego nie skomentuję. Czyli wychodzi na to, że Ty byś nikomu nie pomagał i olewał wszystkich. OK, Twoja brocha
Daniel84 napisał/a:
Funkcja tytana dla ciebie ważniejsza niż szacunek dla innych osób to gratuluję

Mówi mi to człowiek który życzy mi bana na tym forum. Mam więcej szacunku od Ciebie
Daniel84 napisał/a:
Karma wraca i powinieneś dostać bana na zawsze na tym Forum.

I tak można Ciebie podsumować człowieku z dużym szacunkiem :lol:
Ale przecież ja tylko obrażam, nikomu nie pomagam i tylko szkodzę :mrgreen:
 
 
ukiro 
light master

Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 68
Wysłany: 08-04-2021, 16:34   

MrPepka napisał/a:
Daniel84, taggan,
Ja sobie na to zasłużyłem? Bo co? Bo byłem na Społeczności jako Tytan? Jakbyście dostali propozycję bycia Tytanem to byście z niej skorzystali i cieszylibyście się z tego więc nie bądźcie hipokrytami. Tak, widziałem zdjęcia moich postów ze Społeczności, szkoda tylko, że są wyrwane z kontekstu i te screeny mają głównie za zadanie pokazanie mnie jako złego i agresywnego usera bo przecież Wy jesteście święci
zylx napisał/a:
Jasne, możesz tutaj pisać, a le nie możesz oczekiwać że inni zapomną co robiłeś wcześniej.

Ale co robiłem? Pomagałem ludziom na Społeczności i za to jestem gnojony? Ty też tam byłeś i jakoś nie masz z tym problemów
Cytat:
Z ciekawości, by wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia: twoja umowa z UPC wygasła czy dalej otrzymujesz benefity?

Może. No i? Co to zmienia w tym temacie? A może są też tu pracownicy UPC, a przecież też mają benefity? Jaki to ma związek z tematem?


Pepka,
Ty dalej dziwisz się, że gdzie się pojawisz to wzbudzasz takie emocje? O ile mnie pamięć nie myli to na satkurierze, gdzie zachwalałeś nowy dekoder 4k to userzy wspomnianego forum także nie byli zadowoleni z waszej trójcy :) . I Ty dalej uważasz, że jesteś okey a inni są niedobrzy i źli? Zejdź na ziemie.
 
 
MrPepka 
easy master

Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 27
Wysłany: 08-04-2021, 16:39   

ukiro napisał/a:
Ty dalej dziwisz się, że gdzie się pojawisz to wzbudzasz takie emocje?

Gdzie niby? Emocje wzbudzam jedynie na MŚ i wzbudzałem na SK tylko i wyłącznie dlatego bo byłem na Społeczności jako Tytan, a bywam na wielu forach
ukiro napisał/a:
O ile mnie pamięć nie myli to na satkurierze, gdzie zachwalałeś nowy dekoder 4k to userzy wspomnianego forum także nie byli zadowoleni z waszej trójcy . I Ty dalej uważasz, że jesteś okey a inni są niedobrzy i źli?

To byli w większości ci sami ludzie co tu na MŚ czy tam na wykopie. Dostali narrację, że "Tytani źli, userzy z MŚ są dobrzy" to szli tą narracją. Obcy ludzie którzy nie wiedzą co to była ta Społeczność i Tytani mają w d...e to co ja robiłem na Społeczności, tylko Was to interesuje
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-04-2021, 17:14   

Właściwie, to nie wiadomo czy obecny MrPepka, to ten ... z tzw. 'społeczności".
Ale skoro próbujesz kontynuować, powołując się na tamtego (mentalnego) MrPepkę, to wiedz, że (jak jak tchórzliwy Kamil L) nie jesteś tutaj nikomu potrzebny.
 
 
MrPepka 
easy master

Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 27
Wysłany: 08-04-2021, 17:35   

hsurim napisał/a:
Właściwie, to nie wiadomo czy obecny MrPepka, to ten ... z tzw. 'społeczności".

Buhehehe xDDDD no a jak myślisz? :lol:
Cytat:
Ale skoro próbujesz kontynuować, powołując się na tamtego (mentalnego) MrPepkę, to wiedz, że (jak jak tchórzliwy Kamil L) nie jesteś tutaj nikomu potrzebny.

To jest moja decyzja i moja sprawa gdzie ja piszę i nic Wam do tego, nie chcecie to nie czytajcie moich postów, proste
 
 
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-04-2021, 17:58   

MrPepka napisał/a:

To jest moja decyzja i moja sprawa gdzie ja piszę i nic Wam do tego, nie chcecie to nie czytajcie moich postów, proste


A my będziemy komentować Twoje posty tak, że efekt będzie inny niż zamierzony przez Twojego zleceniodawcę :)
 
 
MrPepka 
easy master

Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 27
Wysłany: 08-04-2021, 17:59   

Komentujcie sobie jak chcecie, mi to tam różnicy nie robi
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-04-2021, 18:20   

Po gburowatym i pyszałkowatym 'stylu', wygląda na tego samego ... z tzw. 'społeczności'.
Panowie, OLAĆ go ...
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-04-2021, 18:30   

hsurim napisał/a:
Właściwie, to nie wiadomo czy obecny MrPepka, to ten ... z tzw. 'społeczności".
Pewnosci nie ma, bo dawny MrPepka konczyl wypowiedz z uzyciem znakow interpunkcyjnych, a ten tego nie robi. Ciekawostka, ze pewien podszywacz tez nie stawial kropek na koncu zdania https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=221640&highlight=#221640
Konto MrPepka zostalo zarejestrowane mniej wiecej w tym samym czasie co tamto. Aktywnosc MrPepka wyglada na prowokacje, choc nie wykluczam, ze to jednak on i chce tu robic swoje. Zreszta obydwa warianty nie wzbudzaja entuzjazmu tutejszych userow. Gdyby przeprosil na wstepie moze ci, ktorych nieelegancko traktowal odpusciliby, a tak rodzi sie podejrzenie, ze pisanina ma zwiazek z umowa jaka zawarl z jupisi.
 
 
MrPepka 
easy master

Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 27
Wysłany: 08-04-2021, 18:33   

projupisi napisał/a:
Gdyby przeprosil na wstepie moze ci, ktorych nieelegancko traktowal odpusciliby

Ja mam kogoś przepraszać? :lol:
Nikogo nie przeproszę bo nie mam za co, to ja byłem atakowany za bycie Tytanem i to ja prędzej oczekuję przeprosin. O proszę, specjalnie dla Ciebie postawiłem znaki interpunkcyjne, wcześniej jakoś o nich zapominałem.
Ja mam przepraszać za to, że się broniłem przed atakami, co za tupet :mrgreen:
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 08-04-2021, 18:51   

MrPepka napisał/a:
Nikogo nie przeproszę bo nie mam za co, to ja byłem atakowany za bycie Tytanem i to ja prędzej oczekuję przeprosin.

Nie za bycie tytanem idź do rodziców może będą wstanie ci wytłumaczyć, w co wątpię.
_________________
  ogromny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: