Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 30-12-2020, 16:11   

Nie tylko GDA wspominal czego oczekuje, Kocurek tez. Bez zenady tak pisal do pracownika jupisi na naszym forum.

KOCUREK1970 napisał/a:
Hmm, z tego co pamiętam (a było to chyba w maju 2018r) zostaliśmy na forum UPC poinformowani (ale pewnie to ja znowu coś źle zrozumiałem...), że jeśli się sprzęt pojawi przemyślicie Państwo sprawę by grupie osób biorących udział w testach softu na Compalu tym sposobem jakoś podziękować i go nam już udostępnić. [...]
Proszę mnie i innych przekonać, że zmiany są już blisko (przekonać realnie a nie kolejną konferencją prasową czy artykułem w prasie) - a z tego miejsca zapewniam, że moje tak krytyczne wypowiedzi pod Państwa adresem zakończą się jak ciął mieczem.
Nie będę Państwa wychwalał (choć po otrzymaniu nowego modemoroutera może się to diametralnie zmienić i będę najlepszym Waszym piewcą), albo przynajmniej powstrzymam się od takiego krytycyzmu pod Państwa adresem.
Testerami chceli byc za bonusy tylko funkcja tytana "pro-bono" co uroczyscie zaswiadczal ich "kierownik". Pamietamy o roli jaka pelnili na spolecznosci jupisi jako tytani i jak odnosili sie tam do innych userow. Temat niby przebrzmialy, ale kto wie, moze doczeka sie drugiego zycia tym razem na lamach prasy.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-12-2020, 18:55   

"Mało popularny GMateusz, który ledwo zipie" ;)

Mało popularne forum które ledwo zipie.jpg
Plik ściągnięto 90 raz(y) 96,78 KB

 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-01-2021, 17:53   

Tym razem zarchiwizowana treść postu dla @KOCUREK1970 - nie musisz dziękować :lol:
A jak już dorośniecie (z kolesiami), to może i zrozumiecie przesłanie w nim zawarte.

Reakcja na szowinizm moderatora.jpg
Plik ściągnięto 98 raz(y) 188,46 KB

 
 
Krzychoo 
Klikacz

Dołączył: 20 Mar 2021
Posty: 4
Wysłany: 23-03-2021, 18:31   

A Zuzia to znowu zniknęła??? ;) )
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2021, 19:13   

Jesteś zaledwie od trzech dni na forum a 'przejmujesz' się losem Zuzi ??
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 23-03-2021, 19:23   

Od dawna nie widac tez Kasi. Jedyne czego nie brak to nowych kont osobnikow, ktorzy raczej nie sa tu od wczoraj, hehe.
 
 
Krzychoo 
Klikacz

Dołączył: 20 Mar 2021
Posty: 4
Wysłany: 24-03-2021, 01:18   

hsurim napisał/a:
Jesteś zaledwie od trzech dni na forum a 'przejmujesz' się losem Zuzi ??


Wiesz czasem się przejmuje ludźmi, których nie widziałem na oczy, opowiadam o nich innym i nagle się okazuje, że zebrano 9,7 mln PLN na leczenie dziecka albo kilka, kilkanaście tysi na uratowanie konia przed rzeźnią..., tak wiem, dziwny jestem! ;) )
A na forum bywałem od dawien dawna, ale, że miałem długą przerwę, to skleroza za karę schowała mi gdzieś nicka i hasło, i nie chce oddać! :?
:mrgreen:
 
 
luck76 
Klikacz

Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 8
Wysłany: 25-03-2021, 16:33   

Krzychoo napisał/a:

A na forum bywałem od dawien dawna, ale, że miałem długą przerwę, to skleroza za karę schowała mi gdzieś nicka i hasło, i nie chce oddać! :?
:mrgreen:


Ubawiłem się po pachy :)
 
 
MrPepka 
easy master

Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 27
Wysłany: 07-04-2021, 23:27   

Jakby ktoś pytał to kontynuuję dyskusję stąd - forum[]mediaswiat[]pl/viewtopic.php?p=225158#225158 Moderatorów też proszę o przeniesienie paru postów stamtąd tutaj
ogromny, Widzę, że nadal tkwi w Tobie i Twoich kolegach nienawiść. Jak widzisz piszę do Ciebie i do innych userów z szacunkiem, w tamtym temacie poprosiłem Autora o to aby sprawdził sygnał DS i US i aby wykonał test certyfikowany aby upewnił się, że problem nie jest po jego stronie choć sugerowałem mu też, że sieć może być przeciążona. Wdałem się też w dyskusję z zylxem, ale nie wydaje mi się, że był to jakiś offtop. Niestety widzę, że Wam (czyli Tobie, tagganowi i biorkowi) się to nie spodobało bo przecież "jesteś ze Społeczności, czemu ty tu wchodzisz" itp itd, ja wychodzę z założenia, że fora są dla każdego i powinno się je z umiarem stosować, a nie grodzić się i zamykać na innych bo "ten jest z tego forum, ten z innego to na stos". Ja się udzielam na wielu różnych forach pod moim nickiem choć tylko na Waszym nie mogę pisać (bo przecież jestem z tej złej Społeczności i to jeszcze jako Tytan). Jeżeli tak bardzo Wam przeszkadzam to co stoi na przeszkodzie abyście dodali mnie do ignorowanych? Oszczędzicie sobie masę nerwów bo nie będziecie musieli mnie czytać
 
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 08-04-2021, 08:26   

Czyż sam sobie nie zasłużyłeś ?
  Daniel84
 
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-04-2021, 08:31   

MrPepka, Po tym, co odwaliłeś wraz ze swoimi współpracownikami na tym forum, a następnie jako tytan "społeczności" UPC nie dziw się, że nie jesteś tutaj mile widziany.
Szczegółowa dokumentacja jest na ponad 100 stronach niniejszego wątku.
Sam sobie na to zasłużyłeś.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 08-04-2021, 08:48   

MrPepka napisał/a:
zylxem
O widzę postęp, potrafisz poprawnie zapisać mój nick :)

Jasne, możesz tutaj pisać, a le nie możesz oczekiwać że inni zapomną co robiłeś wcześniej.

Z ciekawości, by wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia: twoja umowa z UPC wygasła czy dalej otrzymujesz benefity?
_________________
 
 
MrPepka 
easy master

Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 27
Wysłany: 08-04-2021, 11:03   

Daniel84, taggan,
Ja sobie na to zasłużyłem? Bo co? Bo byłem na Społeczności jako Tytan? Jakbyście dostali propozycję bycia Tytanem to byście z niej skorzystali i cieszylibyście się z tego więc nie bądźcie hipokrytami. Tak, widziałem zdjęcia moich postów ze Społeczności, szkoda tylko, że są wyrwane z kontekstu i te screeny mają głównie za zadanie pokazanie mnie jako złego i agresywnego usera bo przecież Wy jesteście święci
zylx napisał/a:
Jasne, możesz tutaj pisać, a le nie możesz oczekiwać że inni zapomną co robiłeś wcześniej.

Ale co robiłem? Pomagałem ludziom na Społeczności i za to jestem gnojony? Ty też tam byłeś i jakoś nie masz z tym problemów
Cytat:
Z ciekawości, by wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia: twoja umowa z UPC wygasła czy dalej otrzymujesz benefity?

Może. No i? Co to zmienia w tym temacie? A może są też tu pracownicy UPC, a przecież też mają benefity? Jaki to ma związek z tematem?
 
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 08-04-2021, 11:52   

MrPepka Ja sobie na to zasłużyłem? Bo co? Bo byłem na Społeczności jako Tytan? Jakbyście dostali propozycję bycia Tytanem to byście z niej skorzystali i cieszylibyście się z tego więc nie bądźcie hipokrytami. Tak, widziałem zdjęcia moich postów ze Społeczności, szkoda tylko, że są wyrwane z kontekstu i te screeny mają głównie za zadanie pokazanie mnie jako złego i agresywnego usera bo przecież Wy jesteście święci

Dlaczego piszesz że inne osoby mają podobny to twojego charakter , czyżbym miał do czynienia z jasnowidzem? Nikt chyba na siłę ciebie nie zmuszał do pełnienia funkcji a zgadzając się wiedziałeś że będziesz pisał pod dyktando pracodawcy. Myślę że zaraz będziesz uważał się za ofiarę tych nie dobrych , nieposłusznych forumowiczów z M.Świat. Żegnam .
  Daniel84
 
MrPepka 
easy master

Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 27
Wysłany: 08-04-2021, 11:54   

Cytat:
Nikt chyba na siłę ciebie nie zmuszał do pełnienia funkcji a zgadzając się wiedziałeś że będziesz pisał pod dyktando pracodawcy

Zaoferowali mi to skorzystałem z tego, co w tym dziwnego? Jakby Tobie zaproponowali bycie Tytanem to byś zrezygnował? Już w to uwierzę :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,8 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: