Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 22-03-2021, 07:43   

kolka napisał/a:
Dzięki wszystkim za pomoc.

Wątek czytałem wcześniej i właśnie ostatnie wpisy mnie zaniepokoiły, że UPC wyrejestrowuje stare modemy.


W domu potrzebuje mojego routera (Synology) więc Compal tylko w trybie bridge ale wolał bym zostać przy samym modemie.

Jak w ciągu 14 dni od podpisania umowy zrezygnuję z usług to wracam do bezterminówki czy zostaje bez neta?


Korzystając z serwerów Synology nie musisz ustawiać mostu na Compalu.
_________________
  nordof
 
kolka 
Klikacz

Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 5
Wysłany: 22-03-2021, 16:45   

Cytat:

Korzystając z serwerów Synology nie musisz ustawiać mostu na Compalu.


Tak, tylko to nie jest NAS a router - Synology RT2600ac.

No nic, próbuję ściągnąć technika i zostawić sobie modem. Jak nie, to go pogonię i do będę próbował aż do skutku. ;)

Jeszcze raz dzięki za pomoc.
 
 
konradantek 
light master

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 52
Wysłany: 24-03-2021, 10:09   

Cześć,
Czy to jakaś nowa polityka UPC?
Dostałem dziś list datowany na 1.03.2021 z info, że od 20.12.2020 uruchomili mi Horizon GO za darmo w prezencie. To jakaś podpucha?
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-03-2021, 14:09   

No uruchomili, mi też uruchomili. Pisaliśmy o tym parę miesięcy temu w temacie o Horizon GO że dali taki prezent. Żadna podpucha.
 
 
lukecz 
Klikacz

Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 9
Wysłany: 26-03-2021, 00:52   

Właśnie kończy mi się umowa na
- telewizję Max Extra HD (Horizon bez nagrywarki)
- internet 150mbps
- multiroom: dodatkowy dekoder zwykły + karta CI (czyli w sumie miałem na 3 odbiorniki)

Kosztuje 89,99zł, po przejściu na umowę bezterminową pewnie będzie drożej

Czy po złożeniu rezygnacji jest do ugrania coś więcej niż to co miałem czy dążyć do 89,99zł za to co miałem?
Czy jest jakiś inny nowszy dekoder niż Horizon - na nim mam problem z rzadkim ale jednak miganiem ekranu (Samsung UE55RU8002, kable zmieniałem)
 
 
kokos 
easy master

Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30-03-2021, 01:37   

Propozycja na dzisiaj:

Net 500, horizon max z nagrywarka, + HBO = 89.99 + ewentualnie multiroom + 15 zł.
Umowa na 24 miesiące.
 
 
kysys 
Klikacz

Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 19
Wysłany: 30-03-2021, 20:58   

Mam pytanie do doświadczonych w temacie.

Otóż jestem jakoś rok po terminie obecnych umów z UPC na ten moment płacę 200 zł co miesiąc za następujące usługi

- Pakiet Max extra HD z nagrywarką
- Internet Światłowodowy 300 mb/s
- Pakiet Premium Mega Sport (Eleven Sports)
- Pakiet Canal + Select
- Pakiet Multiroom HD

Chciałbym jakoś wynegocjować lepsze warunki dla siebie o tańsze comiesięczne opłaty + dobranie do usług pakietu Polsat Sport Premium teraz mi proponują za 14,99 zł ale nie chcę za wszystko płacić 215 zł wiem że nowi abonenci płacą zdecydowanie za to wszystko taniej, a ci lojalni co są związani z UPC od lat w moim przypadku od 1997 kiedy u mnie UPC było jeszcze PTK, zawsze jak nie zakombinują muszą płacić więcej i nie ma dla nich promocji. Jak to rozegrać by mieć lepsze warunki?
 
 
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-03-2021, 23:46   

kysys, Wypowiedzenie złożone? To zacznij od tego.
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-03-2021, 11:30   

@kysys, nie ma lojalnych i nielojalnych, po prostu nie można dać się manipulować konsultantom bajerantom, którzy zawsze chcą puścić coś drożej aby mieć większą prowizję i nawet jak wiesz o jakiejś promocji to próbują wciskać kity o ograniczeniach oferty. Skoro płacisz za to wszystko ok 200 zł to od razu widzą że chwytasz droższe oferty, a więc dają ci propozycje z tego pułapu i teraz też ci wiele nie opuszczą jeśli nie pójdziesz na ostro z nimi. Podstawa to wypowiedzenie, nieugiętość, zgrywanie bardzo niezadowolonego z kosztów i usług, warto wspominać o konkurencji w budynku i grać że właściwie już jest się z nią dogadanym na instalację ;) no i oczywiście w sprawie oferty kontakt od razu z DUK a nie BOK.
_________________
 
 
kysys 
Klikacz

Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 19
Wysłany: 31-03-2021, 13:51   

Okej a powiedzcie mi jakie wypowiedzenie umowy mnie dotyczy, na jaki okres czasu i czy w sposób elektroniczny można. Bo teraz nie jestem już związany umowa na żadną z usług.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 31-03-2021, 15:03   

kysys, Jesteś związany umową, tylko umowa nie ma okresu zobowiązania. Wypowiedzenie możesz złożyć elektronicznie. Okres wypowiedzenia liczy jeden miesiąc licząc od od pierwszego dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu kiedy złożysz wypowiedzenie. Czyli jeśli złożysz dzisiaj, twoje umowa wygaśnie 30 kwietnia. Złożysz jutro, będzie to 31 maj.
_________________
 
 
kysys 
Klikacz

Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 19
Wysłany: 31-03-2021, 16:56   

Dobrze wypowiedzenie poszło przez SelfCare UPC dostałem potwierdzenie SMS'em, chwilę przed dzwoniłem do DUK jaką ofertę mają dla mnie na tą chwilę i byla rozczarowująca za wszystko co mam obecnie 175 zł o matko. Chyba da rady to wszystko mieć plus Polsat Sport Premium za 150 zł?
 
 
m4g3r 
Klikacz

Dołączył: 01 Cze 2019
Posty: 5
Wysłany: 01-04-2021, 17:52   

kysys napisał/a:
Dobrze wypowiedzenie poszło przez SelfCare UPC dostałem potwierdzenie SMS'em, chwilę przed dzwoniłem do DUK jaką ofertę mają dla mnie na tą chwilę i byla rozczarowująca za wszystko co mam obecnie 175 zł o matko. Chyba da rady to wszystko mieć plus Polsat Sport Premium za 150 zł?


Mi za 89,98 proponowali to co masz teraz bez Canal Plus, więc sam sobie odpowiedz na to pytanie ;)
 
 
kysys 
Klikacz

Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 19
Wysłany: 02-04-2021, 15:05   

Mam kolejne pytania, dzisiaj dzwonili już sami do mnie z DUK, za wszystko co miałem dotychczas plus Polsat Sport Premium, oraz upgrade z Canal + Select do Prestige za 154,99 zł to dobra cena czy jeszcze mogę zejść, ale jest haczyk że rabat na internet + max extra HD trzeba dobrać karte sim za 1zł.

Czy na Polsat Sport Premium jest na tą chwilę promocja jakaś ?
czy tylko 14,99 zł jest obecne dostępne lub z eleven za 19,99 zł

Proponowane ceny

Multiroom za 10zł , PSP za 14,99 zł Eleven za 5 zł, Canal + Prestige za 39,99 zł reszta ceny to pakiet MAX Extra HD 171 kanałów oraz Internet 300 mb/s

Czy faktycznie ta karta sim za 1 zł jest przez cały okres trwania umowy czy jest w tym jakiś ukryty haczyk w postaci nie wiem spełnienia jakiś warunków użytkowania?
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 02-04-2021, 15:50   

kysys, chyba mozna jeszcze taniej, choc nie wiem jak teraz...
Dla porownania ja place 130,94 zl za Horizon Max z nagrywarka (67 zl) + multiroom z nagrywarka [mediabox pvr] (1 zl) + Canal+Prestige (34,99 zl) + Eleven (2,49 zl) + PSP (2,49 zl) + HBO/HBO GO (4,99 zl) + Cinemax (1 zl) + Filmbox (1 zl) + UPC GO TV (0 zl) + net 300 (15 zl) + telefon (0,98 zl), ale jade na bezterminowce juz z 8 miesiecy a ostatnie co mi sie udalo uzyskac to Elveny (wczesniej mialem za 5 zl) i PSP (wczesniej mialem za 0,99 zl przez 24 m-ce i potem 4,99 po zobowiazaniu) oraz bezplatne podniesienie neta z 120 na 300 ale to dlatego ze reklamowalem dzialanie uslugi poprzez dosc mocno zanizony transfer a wizyty technika nie pomagaly.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,65 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: