Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 08-03-2021, 20:43   

Ale oferta kolegi za 79zł to szczerze szczęke ledwo pozbierałem z ziemii, bo o ile dobrze widze bez zobowiazania dostaje w tej cenie NA ROK pakiet canal, hbo, eleven... to już stanowi prawie rownowartość tego abonamentu a gdzie tu jeszcze MAX PRemium i net 750... szczerze taka oferta wydaję się nierealna albo wręcz niemożliwa!
_________________
 
 
davegdynia 
Klikacz

Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 19
Wysłany: 08-03-2021, 22:06   

Oferta kolegi to rzeczywiście jakiś cud!!!

Pytanie czy nie modyfikowali dzisiaj ofert bo co chwilę na stronie pokazywali coś innego a na moje UPC jest info o konserwacji
 
 
kuba_n 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 17
Wysłany: 08-03-2021, 22:07   

marioking napisał/a:
Ale oferta kolegi za 79zł to szczerze szczęke ledwo pozbierałem z ziemii, bo o ile dobrze widze bez zobowiazania dostaje w tej cenie NA ROK pakiet canal, hbo, eleven... to już stanowi prawie rownowartość tego abonamentu a gdzie tu jeszcze MAX PRemium i net 750... szczerze taka oferta wydaję się nierealna albo wręcz niemożliwa!

Sam byłem w szoku, dlatego od razu zamówiłem kontakt :D ale okazało się, że to oferta "dla nowych". Także o ile się nie mylę to muszę poczekać aż skończy mi się okres wypowiedzenia i wtedy inny domownik weźmie na siebie nową umowę.
 
 
davegdynia 
Klikacz

Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 19
Wysłany: 08-03-2021, 22:08   

kuba_n napisał/a:
Witajcie, moim rodzicom kończy się umowa i złożyłem wypowiedzenie. Chciałem zobaczyć co mogę ugrać i z ciekawości wpisałem adres na upc.pl i pokazała mi się taka oferta:
Obrazek

Po kliknięciu w regulamin promocji przekierowuje mnie do REGULAMINU. Jak tutaj sobie zsumowałem tv + internet - zniżka za zgody to wychodzi mi 89,99 zł. Jak to jest, pod adresem mogą mieć dostępne lepsze promocje niż mają wypisane w regulaminie?



W jakim mieście taka oferta? Ale widzę że regulamin z horizon a zdjęcie wskazuje inna oferte-ciekawe czy to nie błąd że strony UPC.
A co teraz pokazuje moje UPC?
 
 
kuba_n 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 17
Wysłany: 08-03-2021, 22:09   

davegdynia napisał/a:
kuba_n napisał/a:
Witajcie, moim rodzicom kończy się umowa i złożyłem wypowiedzenie. Chciałem zobaczyć co mogę ugrać i z ciekawości wpisałem adres na upc.pl i pokazała mi się taka oferta:
Obrazek

Po kliknięciu w regulamin promocji przekierowuje mnie do REGULAMINU. Jak tutaj sobie zsumowałem tv + internet - zniżka za zgody to wychodzi mi 89,99 zł. Jak to jest, pod adresem mogą mieć dostępne lepsze promocje niż mają wypisane w regulaminie?



W jakim mieście taka oferta? Ale widzę że regulamin z horizon a zdjęcie wskazuje inna oferte-ciekawe czy to nie błąd że strony UPC.
A co teraz pokazuje moje UPC?

Również Gdynia :)
Póki co cały czas pokazuje tą samą ofertę.
 
 
mentoss 
light master


Dołączył: 13 Kwi 2019
Posty: 54
Wysłany: 08-03-2021, 22:13   

W wiekszosci innych lokacji próbują zerznąć z klienta za to samo 95 zł+ bez c+ i hbo i na lojalke ciachnąć ;/
 
 
Mcjs 
Klikacz

Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 13
Wysłany: 09-03-2021, 09:19   

W Gdańsku też jest taka oferta, z bonusowymi C+, HBO, Eleven i Polsat, ale już za 119,99zł. Tańsza jest instalacja (1zł) i lepszy internet (1Gb).
 
 
kuba_n 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 17
Wysłany: 09-03-2021, 09:32   

Dzwonili do mnie przed chwilą z DUK i zaproponowali mi to samo co na moim screenie kilka postów wyżej, ale za 150,95 zł (+ telefon stacjonarny, którego nie chcę). Tamta promocja ze screena jest dla nowych klientów. I teraz jeśli podtrzymam rezygnację, usługi zostaną wyłączone i potem inny domownik pod tym samym adresem zgłosiłby się po tą ofertę to jest szansa, że ją otrzymam? Czy oni jakoś w innych kategoriach rozpatrują kto jest "nowym klientem"?
 
 
davegdynia 
Klikacz

Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 19
Wysłany: 09-03-2021, 11:13   

musi być pod adresem instalacji MIESIAĆ PRZERWY OD WYŁĄCZENIA USŁUG -WTEDY DOPIERO JESTEŚ TRAKTOWANY TY LUB INNA OSOBA JAK NOWY KLIENT
 
 
kuba_n 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 17
Wysłany: 09-03-2021, 11:14   

davegdynia napisał/a:
musi być pod adresem instalacji MIESIAĆ PRZERWY OD WYŁĄCZENIA USŁUG -WTEDY DOPIERO JESTEŚ TRAKTOWANY TY LUB INNA OSOBA JAK NOWY KLIENT

Wszystko jasne, dzięki za informację :)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 09-03-2021, 11:25   

kuba_n, Z tym miesiącem różnie jest. Jak umowa będzie na inna osobę to raczej nie robią problemów.
_________________
 
 
Madri90 
easy master

Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 46
Wysłany: 09-03-2021, 12:27   

zylx napisał/a:
kuba_n, Z tym miesiącem różnie jest. Jak umowa będzie na inna osobę to raczej nie robią problemów.

Też mi się tak wydaje, przecież mogłem sprzedać mieszkanie. Wtedy nowy właściciel pod tym adresem z miejsca staje się ich stałym klientem? raczej wątpię.
 
 
mentoss 
light master


Dołączył: 13 Kwi 2019
Posty: 54
Wysłany: 09-03-2021, 13:57   

Historia z dnia dzisiejszego .Nieodebrane połączenie 813 813 813.Oddzwaniam,przęłaczają do DUK .Mamy dla Pana "super ofertę" umowa na 24 miesiące...za 90 z...(500 mbps/tv max/tel/multiroom) podziękowałem,nie jestem zainteresowany. Fajnie robią 1 i 2 podejscie 12 miesiecy , następne już 24...jeszcze z 2 telefony i do 36 miesięcy dojdziemy...:).Jeszcze jest opcja z przeniesieniem umowy gdzie są lepsze warunki promocyjne na nowy stary adres;) wieczne kombinacje z nimi.
 
 
clf 
classic master

Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 279
Wysłany: 09-03-2021, 22:57   

Taka sytuacja. Wypowiedzenie miesiąc temu, skutek na 1 kwietnia. Jeden telefon z ofertą miesiąc temu, miałem się zastanowić i mieli oddzwonić na drugi dzień. Nie oddzwonili. Dziś skończył mi się c+ i mi wyłączyli. Zero kontaktu
 
 
Gawer 
Klikacz

Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 7
Wysłany: 10-03-2021, 09:07   

clf napisał/a:
Taka sytuacja. Wypowiedzenie miesiąc temu, skutek na 1 kwietnia. Jeden telefon z ofertą miesiąc temu, miałem się zastanowić i mieli oddzwonić na drugi dzień. Nie oddzwonili. Dziś skończył mi się c+ i mi wyłączyli. Zero kontaktu


Po zobaczeniu tej oferty z GGdyni dla nowych z HBO i C+ zlozyłem wypowiedzenie i nie liczę na nic lepszego w UPC. Kupie gdzie indziej dostę :)
  Gawer
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,75 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: