Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-02-2021, 12:22   

Bo dla starych klientów takiej opcji nie chcą dawać bo za małą prowizję by mieli :D
_________________
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 22-02-2021, 12:43   

Powedziałbym że to żałosne... alternatywna oferta to max hd(171kanałów)+300mb za 69... niestety utknąłem w domu na pare tygodni i tv trochę brak a nie chce dwóch operatorów utrzymywać przez 1,5miecha... tak bym wział tą oferty vectry w tej samej cenie po prostu by im dać kopa...
_________________
 
 
daro33 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 44
Wysłany: 22-02-2021, 13:29   

Ja dzisiaj zadzwoniłem do utrzymania klienta, mam złożone wypowiedzenie mam tv select i internet 150 place za to 49.99. Powiedziałem że chcę tv select i internet 300 w cenie 50 zł. Pani szukała tej oferty ale nie znalazła i przełączyła do innej konsultantki ale ta też nie znalazła. Mówiłem ze przejdę do Vectry albo do Orange światłowód (bo jestem w zasięgu tych operatorów) ale to nic nie dało i się rozłączyłem.
  aaa
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 22-02-2021, 14:11   

Niestety konsultanci UPC coś ostatnio hardzi... UPC widac się zbyt dobrze wiedzie... Ja też myślę o Vectrze albo Orange swiatłowód...
_________________
 
 
Tomasz_B 
Klikacz

Dołączył: 10 Lut 2021
Posty: 5
Wysłany: 22-02-2021, 15:00   

Złożyłem wypowiedzenie w tamtym tygodniu. Dziś pierwszy telefon z DUK. Propozycja Internet 300Mb/s + Horizon Select w cenie 59,99zł, lub Internet 500Mb/s + Horizon Select w cenie 74,99zł. Dodatkowo pakiet PSP + Eleveny na krótki okres do czerwca w cenie 19,99zł. Grzecznie odmówiłem. Sądzicie, że coś więcej da się z nimi ugrać? Babka przez telefon przekazała, że pod wskazanym adresem są to maksymalne rabaty jakie może udzielić.
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 22-02-2021, 15:56   

Tomasz_B napisał/a:
Złożyłem wypowiedzenie w tamtym tygodniu. Dziś pierwszy telefon z DUK. Propozycja Internet 300Mb/s + Horizon Select w cenie 59,99zł, lub Internet 500Mb/s + Horizon Select w cenie 74,99zł. Dodatkowo pakiet PSP + Eleveny na krótki okres do czerwca w cenie 19,99zł. Grzecznie odmówiłem. Sądzicie, że coś więcej da się z nimi ugrać? Babka przez telefon przekazała, że pod wskazanym adresem są to maksymalne rabaty jakie może udzielić.


moim zdaniem ta oferta nie była zła. Ja usługi podstawowe: select + 500mb + tel. na start dostałam za 85zł.
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 22-02-2021, 16:39   

IQ napisał/a:

moim zdaniem ta oferta nie była zła. Ja usługi podstawowe: select + 500mb + tel. na start dostałam za 85zł.


Ale optymalnie mógłby to wyciągnąć za 69 w HH XVI... Osobiście nie brałbym za więcej.
_________________
 
 
Madri90 
easy master

Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 46
Wysłany: 22-02-2021, 18:43   

daro33 napisał/a:
Ja dzisiaj zadzwoniłem do utrzymania klienta, mam złożone wypowiedzenie mam tv select i internet 150 place za to 49.99. Powiedziałem że chcę tv select i internet 300 w cenie 50 zł. Pani szukała tej oferty ale nie znalazła i przełączyła do innej konsultantki ale ta też nie znalazła. Mówiłem ze przejdę do Vectry albo do Orange światłowód (bo jestem w zasięgu tych operatorów) ale to nic nie dało i się rozłączyłem.

Mam dokładnie takie same usługi i złożyłem miesiąc temu wypowiedzenie, w środę jest ostatni dzień przed rozłączeniem moich usług. Dzwonili raz ale oczywiście nic nie chcą korzystnego zaproponować, możesz mi podać numer na jaki dzwoniłeś to zadzwonię spytam może coś teraz uda się ugrać. Chciałem wywalczyć w tej samej cenie tv Select i internet 300mb/s lub dodatkowo kanały eleven za 5zl
 
 
mmatuszewski12 
easy master

Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 35
Wysłany: 22-02-2021, 19:17   

mmatuszewski12 napisał/a:
Witam,

Umowę mam do 03.03.2021

obecnie posiadam:
Horizon Select z PVR 63,99
Multiroom z PVR 15
Internet 150 Mb/s 11

łącznie płacę 89,99

z tego co widzę, jest to THH XIV

mogę więc wynegocjować THH XV albo XVI jeśli dobrze patrzę na arkusz Morthena? Jaka jest szansa na wynegocjowanie tych promocji? Co należy teraz zrobić? Złożyć wypowiedzenie czy sami zadzwonią z ofertą?
Czy są jakieś warte uwagi promocje na HBO albo Canal+ czy nie?

Dziękuję za pomoc.


pomoże ktoś? ;)

mam jeszcze dodatkowe pytanie dotyczące dekodera/pilota. Mam już ten dekoder ze 4 lata. Czasem się zacina przy włączaniu nagrywanych programów - jest czarny ekran i muszę resetować. Pilot się zacina. Czy jest możliwa ich wymiana? Jeśli chodzi o pilota to nie działa przycisk wyłączenia/włączenia dekodera i trzeba mocno wciskać przyciski np. "2" żeby przełączyć na ten kanał. Czy po takim czasie powinni wymienić "za darmo" takie rzeczy?
 
 
daro33 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 44
Wysłany: 22-02-2021, 19:34   

Ja dzwoniłem na 32 494 95 70 zadzwoń i powiedz co się udało ugrać
  aaa
 
Tomasz_B 
Klikacz

Dołączył: 10 Lut 2021
Posty: 5
Wysłany: 22-02-2021, 19:40   

marioking napisał/a:


Ale optymalnie mógłby to wyciągnąć za 69 w HH XVI... Osobiście nie brałbym za więcej.


Właśnie o tą ofertę mi chodziło. Nawet powiedziałem nazwę tej promocji. Pani spokojnym głosem odpowiedziała, że dane promocje są ograniczone lokalizacją. Ta akurat niby nie jest dla mnie dostępna. Pożyjemy zobaczymy ;) Mam w czym wybierać, więc nie mam spiny.
 
 
lass 
easy master

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-02-2021, 09:05   

mmatuszewski12 napisał/a:
Pilot się zacina. Czy jest możliwa ich wymiana? Jeśli chodzi o pilota to nie działa przycisk wyłączenia/włączenia dekodera i trzeba mocno wciskać przyciski np. "2" żeby przełączyć na ten kanał. Czy po takim czasie powinni wymienić "za darmo" takie rzeczy?

Nie wiem jak dekoder, ale pilota bez problemu wymieniają. Po zgłoszeniu na infolinii wysyłają kurierem.
 
 
boywrc 
light master

Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 69
Wysłany: 23-02-2021, 12:23   

mmatuszewski12 napisał/a:
mmatuszewski12 napisał/a:
Witam,

Umowę mam do 03.03.2021

obecnie posiadam:
Horizon Select z PVR 63,99
Multiroom z PVR 15
Internet 150 Mb/s 11

łącznie płacę 89,99

z tego co widzę, jest to THH XIV

mogę więc wynegocjować THH XV albo XVI jeśli dobrze patrzę na arkusz Morthena? Jaka jest szansa na wynegocjowanie tych promocji? Co należy teraz zrobić? Złożyć wypowiedzenie czy sami zadzwonią z ofertą?
Czy są jakieś warte uwagi promocje na HBO albo Canal+ czy nie?

Dziękuję za pomoc.


pomoże ktoś? ;)

mam jeszcze dodatkowe pytanie dotyczące dekodera/pilota. Mam już ten dekoder ze 4 lata. Czasem się zacina przy włączaniu nagrywanych programów - jest czarny ekran i muszę resetować. Pilot się zacina. Czy jest możliwa ich wymiana? Jeśli chodzi o pilota to nie działa przycisk wyłączenia/włączenia dekodera i trzeba mocno wciskać przyciski np. "2" żeby przełączyć na ten kanał. Czy po takim czasie powinni wymienić "za darmo" takie rzeczy?


Wymienili mi bez problemu na nowy.
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 23-02-2021, 15:11   

Szkoda że ciagle obowiązuje poltyka karania za niechęć do horiozona.... swoją drogą jest chyba jakaś korzystniejsza promocja od tych z arkuszu... bo proponowano mi horizon maxa z 300mb za 59zł... niestesty z modułem cam 69...
_________________
 
 
cadual79 
Klikacz

Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 9
Wysłany: 25-02-2021, 14:20   

Na początku miesiąca, po wypowiedzeniu dostałem horizon max z internetem 300 mb za 59,99 zł.
Poprzednio horizon max z netem 150 za 59,99
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,41 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: