Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Pagnite 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 30
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-12-2020, 11:51   

Czy jest jakaś oferta przedłużenia z 750Mbps?
 
 
akslowka 
easy master

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 39
Wysłany: 09-12-2020, 12:34   

Diablo_AS napisał/a:
piotmac napisał/a:
Fartek napisał/a:
Dzwonicie na 813813813 i automat pyta, czy dzwonisz w sprawie wypowiedzenia, czy bezpośrednio do DUK ?

Pisałem parę stron wcześniej, że należy zadzwonić 813813813 i tam wybierasz 1(język polski), potem 2 (porozmawiać o swojej ofercie), potem 3 (logowanie po nr pesel) i jak wpiszesz pesel a wysłałeś wypowiedzenie to przełączy Cię od razu do DUK.

Wszystko się zgadza, tylko liczyłem na Twój Happy Home K-I z HBO (2020-2) a z tego co czytam juz tego nie ma.
Zadzwonię pod koniec tygodnia i zobaczę co zaoferują


też jestem na promocji kosmiczne święta (HBO + 500mbit + filmbox/cinemax po 1zł) i czekam z wypowiedzeniem, aż przeczytam, że wrócił Twój Happy Home K-I z HBO. Do tego czasu trudno będę płacił ciut więcej. Nie wiem czy nie dlatego wycofali bo HBO będzie wprowadzał HBO MAX w miejsce HBO GO. Do tej pory MAX zawsze był droższy niż GO. Może dlatego tak to wygląda.
 
 
Fartek 
Klikacz

Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 5
Wysłany: 09-12-2020, 13:26   

piotmac napisał/a:
Fartek napisał/a:
Dzwonicie na 813813813 i automat pyta, czy dzwonisz w sprawie wypowiedzenia, czy bezpośrednio do DUK ?

Pisałem parę stron wcześniej, że należy zadzwonić 813813813 i tam wybierasz 1(język polski), potem 2 (porozmawiać o swojej ofercie), potem 3 (logowanie po nr pesel) i jak wpiszesz pesel a wysłałeś wypowiedzenie to przełączy Cię od razu do DUK.


Ok, ja zadzwoniłem wczoraj na 813813813 i automat zapytał, czy dzwonię w sprawię wypowiedzenia, potwierdziłem i połączyło mnie z konsultantem. Nie wiem, czy to był DUK, ale oferta słaba.
Odczekam kilka dni, przedzwonię jeszcze raz i zrobię według Twojej instrukcji. Dzięki !
 
 
Diablo_AS 
easy master

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 22
Wysłany: 09-12-2020, 13:34   

też jestem na promocji kosmiczne święta (HBO + 500mbit + filmbox/cinemax po 1zł) i czekam z wypowiedzeniem, aż przeczytam, że wrócił Twój Happy Home K-I z HBO. Do tego czasu trudno będę płacił ciut więcej. Nie wiem czy nie dlatego wycofali bo HBO będzie wprowadzał HBO MAX w miejsce HBO GO. Do tej pory MAX zawsze był droższy niż GO. Może dlatego tak to wygląda.[/quote]
Chyba że ktoś to otrzyma na dniach 😁 i pochwali się
 
 
ra74 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 224
Wysłany: 09-12-2020, 19:53   

invictus napisał/a:
Hej,
Dodam że nie jestem płatnikiem VAT, więc jeśli wrzucę fakturę w koszta to i tak będę mógł odliczyć tylko (chyba) 19%


Ja nie jesteś vatowcem to raczej nie będzie ci się opłacać. U mnie po odjęciu vat i podatku wychodzi tyle co ma indywidualny
Co do oferty to ja dostałem net 1GB, horizon tv max, hbo i c+ za chyba 150 netto ale w końcu odpuściłem bo po raz kolejny upc traktuje firmy zupełnie niepoważnie. Zamiast porozmawiać jak b2b trzeba uważać na każde słowo czy cię nie wkręcają. Już sam początek rozmowy to powtarzany od lat tekst jakoby właśnie zmoderniozowali sieć chcąc mi podwyższyć net z 300 do 400Mb. Czuję kit na kilometr i jeszcze się łudzę że może tak sami z siebie podwyższają prędkości tym z najniższymi pakietami. Ale nie, za net 400Mb + horizon i hbo chcą 120 netto i nie wspominają o dodatkowej opłacie za router itd itd miałem długą rozmowę. Ogólnie dobry sprzedawca bo prawie zgodziłem się na oferte którą początkowo odrzuciłem ale zirytowały mnie te wszystkie sztuczki m.in już mialem umówionego montera ale dostałem telefon że się pomylił i nie może mi jednak tak tanio c+ sprzedać
 
 
patgrat 
Klikacz

Dołączyła: 09 Gru 2020
Posty: 2
Wysłany: 09-12-2020, 20:53   

Cześć,
w ubiegłym tygodniu złożyłam wypowiedzenie. Płacę 106 zł mam:
Pakiet max extra hd z nagrywarką, 300 Internetu, telefon 60, hbo i cinemax za 1 zł. Rozmawiałam dziś z bardzo niemiłym konsultantem, podobno nic korzystniejszego nie może zaproponować. Nie ma żadnych promocji, ewentualnie dla nowych klientów. I jak chce to mogę rezygnować, mój wybór.
Po chwili zaproponował:
Horizon Max z nagrywarką, 500 Internetu i HBO za 105 zł. Co o ty myślicie?
 
 
Diablo_AS 
easy master

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 22
Wysłany: 09-12-2020, 21:02   

patgrat napisał/a:
Cześć,
w ubiegłym tygodniu złożyłam wypowiedzenie. Płacę 106 zł mam:
Pakiet max extra hd z nagrywarką, 300 Internetu, telefon 60, hbo i cinemax za 1 zł. Rozmawiałam dziś z bardzo niemiłym konsultantem, podobno nic korzystniejszego nie może zaproponować. Nie ma żadnych promocji, ewentualnie dla nowych klientów. I jak chce to mogę rezygnować, mój wybór.
Po chwili zaproponował:
Horizon Max z nagrywarką, 500 Internetu i HBO za 105 zł. Co o ty myślicie?

Chyba rozmawiałeś z tym co ja 😁😁
 
 
patgrat 
Klikacz

Dołączyła: 09 Gru 2020
Posty: 2
Wysłany: 09-12-2020, 21:18   

Diablo_AS napisał/a:
Chyba rozmawiałeś z tym co ja 😁😁
Diablo_AS napisał/a:
Chyba rozmawiałeś z tym co ja 😁😁

Możliwe. Pan Adrian. Ja złożyłam wymówienie w ubiegłym tygodniu. Szlak mnie trafia na takie traktowanie stałego klienta :twisted: Pytanie czy faktycznie nie ma innej promocji?
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 10-12-2020, 13:09   

Stały klient nic nie znaczy. Liczy się klient płacący dużo. Ile od początku bycia w UPC im zapłaciłeś (suma wszystkich opłaconych faktur)? 10 tys. zł czy 20 tys. zł? Bo jak tylko 3 tys. zł lub mniej, to kwota dosyć skromna. UPC jeszcze mało na Tobie zarobiła.
 
 
Diablo_AS 
easy master

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 22
Wysłany: 10-12-2020, 14:18   

swordfish napisał/a:
Stały klient nic nie znaczy. Liczy się klient płacący dużo. Ile od początku bycia w UPC im zapłaciłeś (suma wszystkich opłaconych faktur)? 10 tys. zł czy 20 tys. zł? Bo jak tylko 3 tys. zł lub mniej, to kwota dosyć skromna. UPC jeszcze mało na Tobie zarobiła.

No na mnie to raczej zarobili
Jestem u nich juz ze 20 lat
 
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 10-12-2020, 18:39   

swordfish napisał/a:
Stały klient nic nie znaczy. Liczy się klient płacący dużo. Ile od początku bycia w UPC im zapłaciłeś (suma wszystkich opłaconych faktur)? 10 tys. zł czy 20 tys. zł? Bo jak tylko 3 tys. zł lub mniej, to kwota dosyć skromna. UPC jeszcze mało na Tobie zarobiła.


żaden operator nie liczy tego w ten sposób, co raz to nowe teorie na tych forach, nie mające nic wspólnego z prawdą.
 
 
ravel 
light master

Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 146
Wysłany: 10-12-2020, 19:28   

Czy propozycja 122 zł za Horizon Max z nagr. + internet 500 Mb/s + Polsat sport premium + Mega sport + HBO + filmbox/cinemax to najlepsza teraz oferta jaką można dostać na te usługi. Waham się czy potwierdzić zamówienie :roll:
 
 
Kronin 
classic master

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-12-2020, 20:08   

ravel napisał/a:
Czy propozycja 122 zł za Horizon Max z nagr. + internet 500 Mb/s + Polsat sport premium + Mega sport + HBO + filmbox/cinemax to najlepsza teraz oferta jaką można dostać na te usługi. Waham się czy potwierdzić zamówienie :roll:

A jakie regulaminy dostałeś w potwierdzeniu zamówienia ? Nazwy Promocji ?
_________________
 
 
 
ravel 
light master

Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 146
Wysłany: 10-12-2020, 20:25   

Twój Happy Home K-I (2020-3) 85 zł
Twój Pakiet Polsat Sport Premium II (2020-1) 9,99 zł
MEGA SPORT w UPC V (2020-1) 5 zł
Specjalny Pakiet HBO (2020-1) 19,99
Ostatnio zmieniony przez ravel 10-12-2020, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kronin 
classic master

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-12-2020, 20:28   

O ile dobrze pamiętam to taniej nie dostaniesz, THH K-I jest najmocniejsze, Polsatów i Eleven też taniej nie dostaniesz o ile się orientuję...
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,74 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: