Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 04-12-2020, 15:49   

Ujawniac, czy banowac, oto jest pytanie, heheh.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-12-2020, 17:39   

Kiedy 25 marca o 19:55 poddałem myśl o zgotowaniu im takiego losu tutaj, jak oni nam na (niby)forum UPC, nasz Admin odpowiedział tak:
Rafal napisał/a:
Gra niewarta świeczki.

Teraz powiem ... SZKODA że pomysł nie wypalił ! ;)
I posty UPCowskiego zbója Kamila L. by się ostały ...
 
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 04-12-2020, 17:57   

projupisi napisał/a:
Ujawniac, czy banowac, oto jest pytanie, heheh.


Ujawnić i banować ( bez czy ) może tak?
  Daniel84
 
ukiro 
light master

Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 68
Wysłany: 04-12-2020, 19:00   

projupisi napisał/a:
Ujawniac, czy banowac, oto jest pytanie, heheh.


Dawaj, może być wesoło :mrgreen:
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 05-12-2020, 00:28   

Nie rozumiem, kogo chcecie banować skoro oni sami sobie narzucili autobana i nie odzywają się. I jak można ujawniać to co jest jawne i publicznie dostępne w sieci? Zresztą bez znaczenia, czy ktoś ma na imię Tomek, czy Romek, moim zdaniem istotne jest, że pracownicy UPC w ogóle wpadli na pomysł, żeby korzystać z podobnego "wsparcia". Skończyło się tak jak musiało, kompromitacją. Sprzęt lichy, usługi w tyle za konkurencją i nawet "zaplecze propagandowe" okazało się równie marne. Mit UPC jako porządnej firmy legł w gruzach, przynajmniej w moich oczach.
_________________
  -Zuzia
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-12-2020, 09:50   

-Zuzia napisał/a:
(...)
Mit UPC jako porządnej firmy legł w gruzach, przynajmniej w moich oczach.

Stosowane DYKTATORSKIE metody wobec klientów na tym byłym (niby)forum UPC i to przez samego - Starszego Kierownika d/s Obsługi Klientów Kamila L nie pozostawiają cienia wątpliwości, że tak jest.
Do tego reakcja Dyrekcji UPC Polska, na sygnały o tym typie, jak i postawy pozostałych fanboyów UPC (chociażby ich krecie wybryki na naszym forum) dobitnie wykazują, gdzie (??) UPC ma ... klienta. ;)
 
 
Marcinosr 
Klikacz

Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-12-2020, 18:35   

Robi się ciekawie... Opowiem wam pewną historię.

Siedzę sobie przy obiadku dziś z rodziną, a tu dzwoni domofon - Pan dzielnicowy. Ciut zdziwiony otwieram, a tu się okazuje, że jeden taki próbuje oskarżyć mnie o coś czego w życiu bym nie uczynił. Niestety, dla niego, mocno ale to bardzo mocno się pomylił (takie zagrywki są jak dla mnie poniżej pasa i nie zniżył bym się do czegoś takiego) . Jak każdy nie lubię być atakowany i to tym bardziej przy obiadku. Dlatego mam nadzieje, że ta osoba czyta forum (a raczej wiem, że czyta forum) i ma świadomość co zrobiła :) a także, że istnieje artykuł 234 kk. Tak, czekam teraz na rozwój sytuacji i moja kolej bo tego na pewno nie odpuszczę.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-12-2020, 19:21   

Czyżby korporacyjne 'mięso armatnie' w natarciu ?
Jeśli jesteś pewien swego, to nie odpuszczaj.
 
 
Marcinosr 
Klikacz

Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-12-2020, 19:42   

hsurim nie odpuszczę. Oj nie odpuszczę. Szczerze to nikt mnie tak nie zdenerwował ostatnio.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 08-12-2020, 21:49   

Marcinosr, A coś więcej napiszesz? Brzmi poważnie...
_________________
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-12-2020, 22:01   

Stawiam, że to robota jakiegoś zacietrzewionego fanboya (chłopca na posyłki) z UPC ;)
 
 
Marcinosr 
Klikacz

Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-12-2020, 22:09   

zylx napisał/a:
Marcinosr, A coś więcej napiszesz? Brzmi poważnie...


I takie się wydaje. Jak się wyjaśni wtedy, o ile będę mógł napiszę więcej.

EDIT:
Ja przynajmniej tak to traktuje, bo nikt, powtarzam NIKT nie będzie mnie pomawiał o rzeczy których nie zrobiłem, a jeżeli do tego dochodzą kłamstwa i oszczerstwa może się to skończyć tylko w jeden sposób.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 09-12-2020, 07:42   

Kazalem zonie usunac pajeczyny z przedpokoju, na wszelki wypadek gdybym i ja musial goscic dzielnicowego za udzial w tym temacie, hehehehehhee. Sprawa nie brzmi powaznie tylko smiesznie. Jak znam zycie ktorys z tych typkow nie wytrzymal cisnienia i palnal glupstwo, z ktorego ciezko bedzie sie wycofac. Trzeba byc kompletnym kretynem, zeby pomawiac Marcinosr o cokolwiek i robic sobie z niego wroga, zaznaczam po raz enty, ze Marcinosr udowodlil swoja wartosc udostepnieniem pisma do UOKiK, na podstawie ktorego jupisi kare dostalo.
Chyba za wczesnie odpusciliscie pisanie skargi do Liberty Global.
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 09-12-2020, 11:07   

Dzielnicowy nie prowadzi dochodzeń ani śledztw. To służba prewencyjna. Mógł wykonywać ustalenia dla Sądu do którego mógł wpłynąć pozew cywilny z oskarżenia prywatnego. To tylko moje przypuszczenie. Zresztą jak już wcześniej pisałem nie jestem w temacie i mało mnie to interesuje. Być może ktoś poczuł się zniesławiony wpisami na swój temat na różnych forach i teraz dochodzi swoich praw w Sądzie. W dzisiejszych czasach jest to zjawisko powszechne patrząc choćby na scenę polityczną kraju.
  morro
 
ukiro 
light master

Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 68
Wysłany: 09-12-2020, 12:15   

Marcinosr napisał/a:
Robi się ciekawie... Opowiem wam pewną historię.

Siedzę sobie przy obiadku dziś z rodziną, a tu dzwoni domofon - Pan dzielnicowy. Ciut zdziwiony otwieram, a tu się okazuje, że jeden taki próbuje oskarżyć mnie o coś czego w życiu bym nie uczynił. Niestety, dla niego, mocno ale to bardzo mocno się pomylił (takie zagrywki są jak dla mnie poniżej pasa i nie zniżył bym się do czegoś takiego) . Jak każdy nie lubię być atakowany i to tym bardziej przy obiadku. Dlatego mam nadzieje, że ta osoba czyta forum (a raczej wiem, że czyta forum) i ma świadomość co zrobiła :) a także, że istnieje artykuł 234 kk. Tak, czekam teraz na rozwój sytuacji i moja kolej bo tego na pewno nie odpuszczę.


Ciekawa historia. Czyli, że inni mają się spodziewać konsekwencji prawnych, w imię czego/kogo? Czy ta osoba/osoby nie wiedzą, że nic nie ginie w necie (np. screeny etc) i z takich zabaw nie wiele zyska.

@marcinosr trzymam kciuki za rozwój sytuacji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,38 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: