Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
przewaks 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 148
Wysłany: 21-11-2020, 14:33   

A ja napiszę tylko jedno - żal mi Was wszystkich, że wdajecie się w tak beznadziejne i bezsensowne dyskusje. Zasada jest prosta: uważam kogoś za debila i nie chcę z nim rozmawiać - to nie rozmawiam, a nie rozpisuję się wszędzie. Ładnych kilka lat temu na naszym forum można było spotkać fachowców, którzy potrafili pomóc. Teraz jest tylko pieniactwo i wzajemne opluwanie. Przykre to... :cry:
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 21-11-2020, 20:25   Społeczność UPC (2017-2020) na zawsze w naszej pamięci :)

Za kilka lat Społeczność UPC będzie jakby miejską legendą ;) Dlatego postaram się w wolnych chwilach zamieścić trochę dowodów na pamiątkę istnienia ich oficjalnego forum. Na początek strona startowa oraz reklama Społeczności z Antyweb.pl.

Społecznosc_UPC_na_Antyweb.jpg
Plik ściągnięto 56 raz(y) 369,36 KB

Społeczność_UPC.jpg
Strona startowa.
Plik ściągnięto 54 raz(y) 300,68 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez -Zuzia 21-11-2020, 21:55, w całości zmieniany 3 razy  
  -Zuzia
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-11-2020, 00:55   

Trzeba sie spieszyc i zrobic rekonesans po cache googla, zanim wszystko zniknie (nie doslownie...). Wszyscy mozecie przylaczyc sie do tworzenia archiwum zlotych mysli spolecznosci, google nie gryzie. Dorzuce cos o powiazaniach z naszym forum, w roli glownej szef i naganiacz, hehe.

Na szybko jeszcze znalazlem piekny wyklad o tym kim sa tytani wraz z asekuracyjnym odcieciem sie od ich dzialan mimo nadania im przywilejow. Powiedzonka tez niczego sobie, "psy szczekaja, karawana jedzie dalej". Musze przyznac, ze CePeU vel Kamil Lebiecki to prawdziwy talent do nastrajania "psow" do szczekania, hehe. Spryciarz, na pierwsza linie wystawil mieso armatnie, a sam ulotnil sie zacierajac slady. Tyle, ze nie do konca mu sie udalo.

Srepka nie podejmuje wyzwania? Tak myslalem. Zwroccie uwage na jego podpis "MŚ bawi, zaskakuje i uczy", oby i on wyciagnal z nauki odpowiednie wnioski. Wraz z reszta kompanow.

szef.jpg
Plik ściągnięto 70 raz(y) 91,57 KB

l1.jpg
Plik ściągnięto 66 raz(y) 166,09 KB

 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-11-2020, 08:24   

@(nasza)Zuziu - PRZEgenialny pomysł !!! :lol:

To i ja coś dorzucę - z wczoraj :/

srepka.png
Plik ściągnięto 56 raz(y) 29,63 KB

 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-11-2020, 14:40   

A jednak. Mnie tez cos wyslal w podobnym stylu, poszlo od razu do kosza. Nawet nie wnikam kto nas odwiedzil, grunt, ze sobie odpuscil zasmiecanie tematu.
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 23-11-2020, 06:27   

hsurim, kiedy w sieci nie ma już Społeczności UPC dostępnej online i postów CePeU tutaj, jakbyśmy pisali o "duchach", dlatego uważam, że trzeba udokumentować fakty. Kolejna wrzutka, znalazł się CePeU, moderatorzy i Tytani ;) Zrzut zawiera wizerunki, ale jest też rodzynek w cieście - w internecie są również pełnowymiarowe zdjęcia z publicznych profilów Społeczności większości Tytanów, podobnie moderatorów i Administratorów. Sami je upubliczniali, a z internetu nie tak łatwo zniknąć. Nie linkuję, bo i po co, kto chce niech poszpera w sieci.

PS. W sumie o Społeczności nawet zdążyłam zapomnieć, ale osoba, która tutaj próbowała przejąć moją moją tożsamość (doskonale wiem kto to zrobił) niejako zmusiła mnie do przypomnienia sobie o UPC i o ich umarłym forum oraz do działania ;)

CePeU-Kamil-Lebiecki.jpg
Plik ściągnięto 67 raz(y) 170,96 KB

TYTANI-SPOLECZNOSC-UPC.jpg
Pablo, KOCUREK1970, GMateusz, MrPepka, Pan_Abonent (dawniej GDA)
Plik ściągnięto 52 raz(y) 116,24 KB

MODERATORZY-Zaspol-Spolecznosci-UPC.jpg
Plik ściągnięto 54 raz(y) 268,72 KB

_________________
  -Zuzia
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-11-2020, 10:32   

A kto się podszył?
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 23-11-2020, 11:30   

Proste, jakis duren. Albo wrecz przeciwnie, ktos madry, chcacy naklonic nasza kolezanke do bardzo szybkiego powrotu, hehe.
O tym, ze mozna w podobny sposob bawic sie kontami wiedzial chyba kazdy, nawet na naszych oczach Szeptacz przeprowadzal sztuczke pt. znikam i pojawiam sie ponownie pod tym samym nickiem. Najlepsze, ze przez pewien czas konta GDA, MrPepka i CePeU leżały odłogiem, ale nikt sie nie skusil i nie rejestrowal, nie bylo chetnych na podprowadzenie.

Pomyslalem przez chwile i rzuce jedna poszlake. Lipne konto Zuzia ktos zalozyl 26-10-2020 o 18:43. Tak sie zlozylo, ze tego samego dnia przechodzil kolo naszego forum MrPepka i zapragnal do nas wrocic i sie zarejestrowal, dokladnie 26-10-2020 o 23:07. Coz za niezwykly zbieg okolicznosci, hehe.
Ale to nie wszystko, sluchajcie dalej. Rowniez w tym samym dniu Szeptacz zapragnal do nas ponownie dolaczyc, dokladnie 26-10-2020 o 18:07. Arcyciekawe, prawda? Dodam, ze obydwaj maja konta na satkurier skad zlodziej tozsamosci ukradl avka Zuzi. Jeden z nich jest na bakier z interpunkcja co tez dalo o sobie znac w podpisie lipnego konta i koslawych postach.

Tyle poszlak, ja nie wiem kto to zrobil, widocznie jestem malo spostrzegawczy, hehe.
Ostatnio zmieniony przez projupisi 23-11-2020, 12:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 23-11-2020, 12:25   

antyjupisi napisał/a:
. Najlepsze, ze przez pewien czas konta GDA, MrPepka i CePeU leżały odłogiem, ale nikt sie nie skusil i nie rejestrowal, nie bylo chetnych na podprowadzenie.

Te konta brzydko pachną i stąd brak chętnych.
_________________
  ogromny
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-11-2020, 13:19   

Tylko mając "zryty łeb" (bardzo podoba mi się trafność tego określenia) przez St. Kier. d/s Obsł. Klienta Kamila L. można by coś takiego zrobić ;)
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-11-2020, 14:34   

Pewnie moderator szybko by mógł sprawdzić, kto się podszył, albo to zrobił i dał informację Zuzi. Jak coś to możesz napisać, niech ma nauczkę na przyszłość, by tego nie robić, niech wszyscy wiedzą publicznie.. ;)
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 23-11-2020, 20:00   

Wracajac do moich typowan. Obydwaj nie tylko maja tu konta, ale ostro nas czytaja. Zaden nie zdementowal. Jeden boi sie pisac co mnie nie dziwi, ale drugi nie oburzyl sie, a powinien jesli niewinny, hehe.
-Zuzia, trafilem, czy jednak ktos z jupisi? Daj znac ktory to gagatek. Albo niech moderator uchyli rabka tajemnicy. A moze zainteresowany przyzna sie, pokaja i zdradzi nam po co mu bylo to konto? Otwieram czipsy i piwo czekajac na rozwoj sytuacji, hehe.

Gagatek dzis sie zameldowal sie z konta Zuzia wiec jest na biezaco w temacie https://forum.mediaswiat.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=12049
 
 
panogorek
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2020, 02:28   

-Zuzia napisał/a:
jest też rodzynek w cieście - w internecie są również pełnowymiarowe zdjęcia z publicznych profilów Społeczności większości Tytanów, podobnie moderatorów i Administratorów. Sami je upubliczniali, a z internetu nie tak łatwo zniknąć. Nie linkuję, bo i po co, kto chce niech poszpera w sieci.
Nie dałem rady znaleźć, można prosić o linki?
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-11-2020, 09:38   

Czyżby @panaabonenta gryzło sumienie ?
 
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 24-11-2020, 12:53   

Pytanie czy ma sumienie?
  Daniel84
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,38 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: