Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 173
Wysłany: 14-10-2020, 22:10   

Azar napisał/a:
GD.karol, oczywiście że jest taka możliwość a jak ktoś będzie na umowie bezterminowej to cyk podwyżka.


Pytałem, bo pamiętam już była podobna akcja, jak mnie pamięć nie myli to 60 do 150Mb zwiększono prędkość ;)
 
 
skyyyflyyy 
Klikacz

Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 1
Wysłany: 15-10-2020, 16:23   

Właśnie dzwonił do mnie konsultant z propozycją przedłużenia internetu 150Mb - propozycja jest taka, że zostawi mi cenę jaką płacę a podwyższy transfer do 300Mb.
Do tego chce doliczyć 29 zł jednorazowo za dzierżawę routera. Czy to normalna praktyka, czy da się jakoś uniknąć tej opłaty?
 
 
Dziku 
light master

Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 77
Wysłany: 15-10-2020, 17:41   

GD.karol napisał/a:
Azar napisał/a:
GD.karol, oczywiście że jest taka możliwość a jak ktoś będzie na umowie bezterminowej to cyk podwyżka.


Pytałem, bo pamiętam już była podobna akcja, jak mnie pamięć nie myli to 60 do 150Mb zwiększono prędkość ;)

Ze 120 na 300 też podnosili za 8zł.
 
 
Adrino 
light master

Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 57
Wysłany: 16-10-2020, 22:20   

Witam. Obecnie jestem na beznadziejnej bezterminówce:
Internet 150 MB/s
Select HD Horizon z nagrywarką
My Prime (nie korzystam z tego ...)
Pakiet Mega Sport

za wszystko miesięcznie ok 112 zł

Chcę mieć to co mam, jedynie jeszcze polsat sport premium byłby ok. Za ile da radę to wycisnąć ? Mogę przeboleć nagrywarkę w Horizon bo nie korzystam z tej funkcji.
Pozdrawiam !
 
 
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 16-10-2020, 23:14   

Adrino napisał/a:
Witam. Obecnie jestem na beznadziejnej bezterminówce:
Internet 150 MB/s
Select HD Horizon z nagrywarką
My Prime (nie korzystam z tego ...)
Pakiet Mega Sport

za wszystko miesięcznie ok 112 zł

Chcę mieć to co mam, jedynie jeszcze polsat sport premium byłby ok. Za ile da radę to wycisnąć ? Mogę przeboleć nagrywarkę w Horizon bo nie korzystam z tej funkcji.
Pozdrawiam !


Przejrzyj sobie regulaminy bo to co masz to jakieś kpiny...
Ja mam Internet 300mb ,pakiet max HD, moduł do tv zamiast dekodera i umowę na nieokreślony... wszystko za 60zł
 
 
Adrino 
light master

Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 57
Wysłany: 17-10-2020, 11:28   

isaac1906,
Dzięki za odzew. Zadzwoniłem do UPC, mówiłem o tym, że "znajomy" ma znacznie mniejszy rachunek i powiedziałem co i jak, ona że nie ma wglądu w takie oferty.
Zaproponowała mi "super" ofertę:
Eleven Sport
Select z nagrywarką
net 300 Mb za
... 89,90 zł (na 2 lata).

Nie wiem co myśleć :( Mieszkam w budynku, gdzie nie mam w sumie innej alternatywy od UPC, na razie udostępniła mi formularz rezygnacji z usług. I chyba go wykonam i im go wyślę.

Jak dalej radzicie pocisnąć temat ? Z 3 lata temu też wysłałem im wypowiedzenie i zapomniałem o tym, ale nikt nie oddzwaniał z DUK i prawie odłączyli mi usługi ...
P.S. Wiele regulaminów ma oferty, które kończą się do 30.09 albo do odwołania, więc na razie mogą być ... nieaktualne ?
Czekać na nowe promocje ?
 
 
raafaello1982 
easy master

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 25
Wysłany: 17-10-2020, 14:24   

Witajcie ponownie, po 2 latach:) Właśnie kończy mi się 24m-czna umowa, po roku jej trwania wartość abo wzrosła mi o 5zł, po 2L będzie kolejna podwyżka o 7zł co da łącznie wartość = 120zł. Pakiet: Horizon Max PVR + 150Mbps + Minuty do wszystkich Max + pakiet Eleven + PSP.

Pytanie czy mogę coś ugrać jeśli wypowiem umowę, zachowując dotychczasowe usługi, wzgl. dorzucając do tego pakiet 3 kanałów HBO.
 
 
raafaello1982 
easy master

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 25
Wysłany: 17-10-2020, 14:27   

isaac1906 napisał/a:

Ja mam Internet 300mb ,pakiet max HD, moduł do tv zamiast dekodera i umowę na nieokreślony... wszystko za 60zł

Dawno wynegocjowałeś takie warunki? Pytam, bo oferta mega!
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-10-2020, 14:47   

Jak zrezygnujesz z pvr to trochę zejdziesz z ceny, a jak zrezygnujesz z Horizona to kolejne parę zł. Zobacz sobie w arkusz Morthena.
 
 
akslowka 
easy master

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 39
Wysłany: 17-10-2020, 16:05   

atomix napisał/a:
IQ napisał/a:
Trochę z tym problem. Ja chciałam przedłużyć i nawet wypowiedzenie nie pomogło, bo twierdzą, że mam taką promocję, że nie da rady jej utrzymać z 4K. Chodzi o stare promocje 1zł na Cinemax, Filmbox, MR i 5zł za Hbo/hbogo :( nie wiem co zrobić, ale chyba zostanę na Horizonie. Nie opłaca mi się dopłacać do interesu ok. 60zł.


Promocji 1 zł nie ma już w ofercie. W przypadku zmiany na nowy dekoder 4K (nowa platforma) lub przejście z Mediabx > Horizon, nie ma możliwości ich przeniesienia / aktywacji na tych samych warunkach, bo nie ma ich w ofercie. Co innego gdy przedłużamy umowę bez zmiany dekodera/platformy, wówczas promocje "złotówkowe" mogą być kontynuowane.


Oczywiście, że jest. Wystarczy wziac nowe warunki i pakiety w Filmbox i Cinemax w obecnych cenach i je wypowiedzieć. Potem złozyć reklamacje bo zgodnie z ich regulaminem powinny wrócic na stare warunki. Już nie raz tak robiłem.

Pakiety za 1zł są bezterminowe, więc warto o nie dbać niech zostaną. Lepsze pole do przyszłych negocjacji.
 
 
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 17-10-2020, 22:43   

raafaello1982 napisał/a:
isaac1906 napisał/a:

Ja mam Internet 300mb ,pakiet max HD, moduł do tv zamiast dekodera i umowę na nieokreślony... wszystko za 60zł

Dawno wynegocjowałeś takie warunki? Pytam, bo oferta mega!


3 lata temu wynegocjowałem pakiet select i Internet chyba 60mb za 49zł/ms...po dwóch latach podwyższyli mi rachunek o chyba 5zł a później dodali max HD i podwyższyli internet na 300...i jest na nieokreślony
 
 
gst 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 199
Wysłany: 18-10-2020, 10:04   

Słuchajcie, wracam z tematem proszę o pomoc, ponieważ widzę, że sytuacja jest delikatnie mówiąc słaba:

Mam - MAX TV Horizon PVR, 500 Mb (ConnectBox), Eleven, HBO, C+ Prestige i wszystko za 144,98 zł

Chcę: MAX TV najlepiej 4K( chociaż tutaj na ten moment bez ciśnienia, ponieważ czekam na 4K od Eleven i C+), 1 Gb, Eleven, HBO, C+ Prestige - mamy coś ciekawego? Czy siedzieć na bezterminowej i czekać na lepsze oferty? Oczywiście opłata od 25 mc wzrośnie o 10 zł /mc.
_________________
 
 
Dziku 
light master

Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 77
Wysłany: 18-10-2020, 14:32   

raafaello1982 napisał/a:
Witajcie ponownie, po 2 latach:) Właśnie kończy mi się 24m-czna umowa, po roku jej trwania wartość abo wzrosła mi o 5zł, po 2L będzie kolejna podwyżka o 7zł co da łącznie wartość = 120zł. Pakiet: Horizon Max PVR + 150Mbps + Minuty do wszystkich Max + pakiet Eleven + PSP.

Pytanie czy mogę coś ugrać jeśli wypowiem umowę, zachowując dotychczasowe usługi, wzgl. dorzucając do tego pakiet 3 kanałów HBO.

Pakiet HBO jest usługą dodatkową i możesz sobie go wziąć w każdej chwili tyle tylko że będziesz wtedy płacił tyle ile dotychczas + za HBO i dostaniesz zobowiązanie tylko na HBO.
A jeśli chodzi ci o mniejszy rachunek za usługi które posiadasz + z HBO no to musisz wysłać wypowiedzenie i powalczyć z Jupisi o dobrą cenę , szansa zawsze istnieje.
 
 
Kriso 
classic master


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-10-2020, 19:57   

Cześć,

obecnie jestem na bezterminówce, posiadam takie ceny,

Max Extra HD - 40,00 zł
Pakiet Premium MEGA SPORT - 9,90 zł
Pakiet Polsat Sport Premium - 9,99 zł
INTERNET Fiber Power 300 Mb/s - 32,99 zł
TELEFON Minuty do wszystkich 60 - 4,99 zł

Łącznie 98 zł



czy mogę coś ugrać jeszcze taniej za to co mam?
_________________
 
 
acid1988 
easy master

Dołączył: 05 Cze 2018
Posty: 28
Skąd: Chorzów
Wysłany: 19-10-2020, 11:47   

A dają chętnie umowy na 12 miesięcy czy dalej cisną na 24? Dla nowych te krótkie okresy są całkiem całkiem w porównaniu do tego co mam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,64 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: