Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
900 Mb od Airmax
Autor Wiadomość
Pati_Pati 
Klikacz

Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 4
Wysłany: 07-12-2018, 10:45   900 Mb od Airmax

Czy ktoś ma i używa tej taryfy? Ja mam obecnie we Wrocławiu 200 Mb bez limitu i chodzi ładnie, stabilne transfery w dzień i wieczorem (nie ma efektu wieczoru) ale zastanawiam się nad zmianą na 900 w promocji świątecznej w tej samej cenie, ale umowa na rok dłużej. Czy warto?
 
 
junker 
Klikacz

Dołączył: 03 Sty 2020
Posty: 5
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 11-02-2020, 09:09   

Świetna oferta
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11-02-2020, 18:28   Miałem się zdecydować na 900/45 ale nie mają pakietów.

U mnie podstawa to łączenie usług i dostawanie za to zniżki dodatkowej oraz więcej GB za to przy połączeniach z internetem mobilnym.
Szkoda , że piszesz o posiadaniu oferty a nie wrzucisz testów tego łącza z popularnych adresów IP do gier online.Masz tego na tym forum na prawdę dużo a w ten sposób na pewno zachęciłbyś więcej osób do spróbowania.
_________________
 
 
Pati_Pati 
Klikacz

Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 4
Wysłany: 08-05-2020, 08:01   Testy

Przy okazji dużego obciążenia sieci ze względu na dużą osób w domach (pozamykane szkoły), chciała się podzielić wynikiem testu w Airmax. Dla mnie to uczciwe podejście do sprawy i sprzedawanie faktycznie gwarantowanych prędkości, a nie urojonych, ocenę, zostawiam innych użytkownikom forum speedomat.pl/results/07hust2.png
 
 
Gatki 
easy master

Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 32
Wysłany: 12-05-2020, 02:02   

Biorę dwa.
 
 
zaq13 
light master

Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 103
Skąd: Wrocław/Gaj
Wysłany: 14-05-2020, 13:53   Re: Testy

Pati_Pati napisał/a:
Przy okazji dużego obciążenia sieci ze względu na dużą osób w domach (pozamykane szkoły), chciała się podzielić wynikiem testu w Airmax. Dla mnie to uczciwe podejście do sprawy i sprzedawanie faktycznie gwarantowanych prędkości, a nie urojonych, ocenę, zostawiam innych użytkownikom forum speedomat.pl/results/07hust2.png


A możesz podesłać wynik ze speedtest.pl?

_________________
 
 
Pati_Pati 
Klikacz

Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 4
Wysłany: 25-09-2020, 08:24   Test prędkości

Zrobię test z domu i postaram się podesłać, chodź mam wrażenie, że pomimo że szkoła online się kończyła i cividowe blokady ludzi w domach to wciąż aktywność w sieci jest większe niż przed plandemią.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: