Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Mini poradnik] Jak otrzymać lepsze warunki...
Autor Wiadomość
Rafal 
Moderator

Wysłany: 23-11-2017, 19:40   

https://www.upc.pl/pomoc/...ja-z-uslug-upc/

lizack 
Klikacz

Wysłany: 16-02-2020, 21:58   Re: [Mini poradnik] Jak otrzymać lepsze warunki...

siwyyy77 napisał/a:

Coś dla nowych abonentów;
Zamierzasz być nowym abonentem, ale chciałbyś od razu lepsze warunki... ?
Zamów sobie jedną usługę na czas nieokreślony, po kilku, kilkunastu dniach napisz wypowiedzenie, i droga do negocjacji otwarta...

Mam pare pytan odnosnie cytowanego fragmentu:
1. Rozumiem ze jak jestem nowym abonentem i zawre umowe z upc np na internet to nie ma znaczenia w jaki sposob? Internet czy stacjonarnie w salonie lub przez przedstawiciela? Po prostu to ze jest ona na czas nieokresliny daje mi prawo do jej zerwania w kazdym momencie?

2. Moze lepiej chcac uniknac oplaty aktywacyjnej bedzie zlozenie zamowienia na czas okreslony 24msc (wtedy jest oplata instalacyjna 1 zl) ale przez Internet. Zawsze jest 14 dni na odstapienie od umowy ??? Tylko nie wiem czy wtedy Dzial Utrzymania oferuje tak samo lepsze umowy przedluzeniowe, ktos moze to przerabial ?

Pozdrawiam

tellet 
easy master

Wysłany: 02-07-2020, 20:08   

Ostatnio albo trafiam na beton, albo dział promocji sobie kpi - Skończyło się zobowiązanie, płacę jakieś 170 złotych za 500Mb\s+Horizon Max z nagrywarką i minuty do wszystkich, gdzie nowi mają to samo za 99, no zakładając jeszcze ten telefon, to 110 złotych.

Każdy konsultant proponuje mi najmniej jakieś 155-160 złotych, a dziś gość przeszedł sam siebie, bo powiedział, że w sumie to nie warto czekać, bo i tak nic lepszego/tańszego się nie pojawi.

Czyli mówicie, że wystarczy złożyć wypowiedzenie i magicznie konsultant zmieni zdanie?

ogromny 
ultra master

Wysłany: 02-07-2020, 20:34   

tellet, masz to jak byk napisane, albo wypowiedzenie albo prubuj do skutku może się jakiś życzliwy trafi w co wątpię

rgr 
Klikacz

Wysłany: 04-08-2020, 13:49   

tellet napisał/a:
Ostatnio albo trafiam na beton, albo dział promocji sobie kpi - Skończyło się zobowiązanie, płacę jakieś 170 złotych za 500Mb\s+Horizon Max z nagrywarką i minuty do wszystkich, gdzie nowi mają to samo za 99, no zakładając jeszcze ten telefon, to 110 złotych.

Każdy konsultant proponuje mi najmniej jakieś 155-160 złotych, a dziś gość przeszedł sam siebie, bo powiedział, że w sumie to nie warto czekać, bo i tak nic lepszego/tańszego się nie pojawi.

Czyli mówicie, że wystarczy złożyć wypowiedzenie i magicznie konsultant zmieni zdanie?

Ostatnio sztywni są okrutnie. Mam 300Mbps+TV (chyba max)+nielimitowany stacjonarny za 145zł.
Następnym razem postraszę światełkiem od Orange :)

Ma 
plus master

Wysłany: 16-09-2020, 09:29   

Czy funkcjonuje jeszcze udostępnianie formularza na ebok przez konsultanta w celu złożenia wypowiedzenia?

zylx 
chello master

Wysłany: 16-09-2020, 13:56   

Ma, Tak

adamzas1972 
Klikacz

Wysłany: 22-09-2020, 15:50   

Ma napisał/a:
Czy funkcjonuje jeszcze udostępnianie formularza na ebok przez konsultanta w celu złożenia wypowiedzenia?

Tak. Dziś skorzystałem z tej funkcji.

Odpowiedz do tematu