Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-09-2020, 15:29   

A po co mieliby utrzymywać w sieci dowody na swoją niekompetencję i chamstwo wobec klientów? ;) W dodatku poparte opisami sytuacji w niniejszym wątku.

Swoją drogą, trójka naszych ulubieńców dziwnie zniknęła z Satkuriera po tym, jak ich zjechali od góry do dołu, od kilku dni cisza w wiadomym wątku :D
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 01-09-2020, 19:03   

Może ich przesunęli do roznoszenia ulotek UPC do skrzynek i chodzenia od drzwi do drzwi i naciągania ludzi na "super" ofertę UPC :lol:
 
 
radkor 
light master

Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-09-2020, 17:54   

Szkoda, że nikt nie zrobił mirrora przed zamknięciem.
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 02-09-2020, 19:24   

Sat Kurier to chlew. Kilku cymbałów pisze w kółko jedno i to samo. Nie dziwię się, że jacyś Wasi adwersarze nie mają najzwyczajniej partnerów do rozmowy. Zresztą nie śledziłem wątku i nie wiem o co poszło. Rozumiem , że było jakiej forum UPC i było grubo z ich udziałem. Wszędzie jednak można trafić na pajaców, którzy gdzieś pracują w korpo albo mają własne salony sprzedaży i udzielają się na forach. Zresztą niektórzy z nich są tak beznadziejni , że swoje firmy w CEiDG nazwali nickami jakich używają na forach. Jak koleś jeden z drugim prowadzi firmę to krytycznie wypowie się jedynie na temat konkurencji, której nie ma w ofercie.
  morro
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 05-09-2020, 13:25   

Nie maja partnerow do rozmowy, bo serwuja marketingowy belkot i probuja ustawiac dyskusje, a na to malo kto sie nabiera, przejrzeli ich nawet tacy co nie sa zorientowni w hecach jakie byly na zlikwidowanej juz spolecznosci, czy tutaj.
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 06-09-2020, 10:36   

Może lepiej by było gdybyś napisał , że to ty ich osobiście przejrzałeś :D
A tak na poważnie to pseudo eksperci nadali taki ton tej dyskusji i mieli tak wszechstronną wiedzę opartą pseudo merytorycznymi tezami, że większość ich bełkotu przeniesiono czym prędzej do kosza. Kolesie nie widzieli boxa UPC na oczy, nawet nie wiedzą dokładnie jak działa, ale już postawili swoją diagnozę, że SYF.
Bo jakbyś głębiej wczytał się w ich bełkot marketingowy to byś zrozumiał, że najlepszą ofertę sprzętowo programową ma VECTRA, Orange, Canal+i NC+GO wraz z aplikacją OTT C+. Chyba nie trudno Ci zauważyć, że niemal każdy z tych pajaców jest na zobowiązaniu u konkurencji UPC. Być może są nawet pracownikami tych firm. Od wielu lat z własnego wyboru jestem abonentem UPC. Można powiedzieć od chwili startu Polskiej Telewizji Kablowej. I jakoś zawsze przedłużając umowę i mając możliwość szerokiego wyboru spośród operatorów, kieruję się swoim zdrowym rozsądkiem, a nie opiniami debili.
  morro
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-09-2020, 15:13   

Nie każdy kieruje się zdrowym rozsądkiem i biorą pod uwagę opinie debili ;)
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 07-09-2020, 16:37   

Satkurier jak wszystkie tego typu portale jest okupowany przez sympatykow i pracownikow roznych firm wiec wiadomo, ze musza scierac sie rozne frakcje i trollingu tez nie brak. Jednak nowe cacko nie wzbudzilo entuzjazmu nie tylko tam, zwroccie uwage, ze na naszym forum rowniez chlodno przyjeto nowa oferte. Dla mnie ta przystawka od biedy moze byc jako dodatek, a nie podstawowy dekoder i widze, ze wiele osob ma podobne zdanie i malo subtelne "lokowanie produktu" przez wiadome osoby raczej odstrecza niz zacheca do skorzystania.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 26-10-2020, 23:17   

Czterech tytanow zostalo bez swojego forum. Dokazuja miedzy innymi na satkurier, a tutaj pojawila sie ciekawostka https://forum.mediaswiat.pl/search.php?search_author=Zuzia
Wzieto avka wlasnie z satkuriera: https://forum.satkurier.pl/profile/39085-zuzia/
Stylometria nie zgadza sie. Zuzia stawiala kropki na koncu zdania i miala przezroczyste avki.
Jak myslicie kto sie podszyl?

Nie ma juz watpliwosci, ze to nie jej konto, brtk dostal cynk https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=221651#221651
PS.
Ciagnie wilka do lasu https://forum.mediaswiat.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=12051
GDA juz wczesniej sie zarejestrowal https://forum.mediaswiat.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=11974
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-10-2020, 23:50   


Zuzia do mnie na SatKurierze napisała, że to nie ona.
Możesz Rafał posprzątać podszywanie się?
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-10-2020, 10:35   

Potwierdzam - ta nowa 'Zuzia', to nie nasza Zuzia.
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 27-10-2020, 13:57   

Witam po dłuższej nieobecności :) Niestety dowiedziałam się, że ktoś (nieudolnie) podszywa się pode mnie korzystając z możliwości silnika forum, który pozwala na ponowną rejestrację pod nickiem, który był kiedyś używany. Nawet nie pytam kto robi mi takie psikusy, jest to raczej oczywiste.



PS. Nie mam jednego awatara na wszystkie fora, moje stare konto tak kiedyś wyglądało:

Zuzia.jpg
Plik ściągnięto 70 raz(y) 205,88 KB

  -Zuzia
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-10-2020, 15:06   

-Zuzia, to na 100% nasza Zuzia - zna mój adres email i napisała do mnie ze znanego mi, swojego adresu email.

p.s.: fanboye (chłopcy na posyłki) z UPC mają zbyt cienkie uszy, aby udało im się wejść w posiadanie skrzynki naszej Zuzi.
 
 
biorek 
light master

Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 139
Wysłany: 27-10-2020, 15:40   

@-Zuzia

Czy jest tajemnicą powód Twojego usunięcia poprzedniego konta?
Pytam bo przykro patrzeć jak wartościowi użytkownicy odchodzą z forum.
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 27-10-2020, 15:47   

biorek, obmierzło mi UPC w sporej mierze za sprawą ich obecnie nieistniejącej już Społeczności więc skasowałam konto i zapomniałam o sprawie. W każdym bądź razie wróciłam, mam tylko nadzieję, że uda mi się odzyskać nick Zuzia. Kasacja konta była błędem po prostu. Podszywanie się to już gruba przesada, myślę, że warto jakoś zabezpieczyć forum przed podobnymi niespodziankami.
Ostatnio zmieniony przez -Zuzia 27-10-2020, 15:57, w całości zmieniany 1 raz  
  -Zuzia
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,83 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: