Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Denimek 
easy master

Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 24
Wysłany: 23-07-2020, 12:54   

kelt napisał/a:
Select Extra HD + Multiroom Select (dekoder Pace + karta CI+)
Internet Gigabitowy
Minuty do Wszystkich Max

To wszystko za 110,99 zł. + instalacja i aktywacja 0 zł. Aktualnie płacę za to samo tylko internet 500MB - 95,99 zł.
Warto czy jednak można taniej? :) Sorry że się powtarzam nie było odpowiedzi.


Zaraz będziesz miał odpowiedź w stylu Arkusz Morthena
Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 23-07-2020, 14:30   

Ale dlaczego się dziwisz?
Koleś opracował fajny arkusz, gdzie można sobie sprawdzić mniej/więcej jakie są promocje utrzymaniowe w UPC, o których wiemy (bo np. ktoś wcześniej otrzymał). Nikt nie zna promocji na pamięć, tym bardziej, że kombinacje usług są różne. Jeden chce 500 Mb/s, inny 1 Gb/s, trzeci Select bez nagrywarki itd.

Trzeba go otworzyć, zobaczyć różne kombinacje i porównać. A jeśli są jakieś pytania to zawsze można zadać. Ale nie na zasadzie "Elo ziomy, dostałem to, hehehe, fajne?". I zgadujcie se co to za promka ;)
_________________
 
 
kelt 
classic master

Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 291
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-07-2020, 18:11   

Zdecydowałem się jednak, cena wydaje się ok po przeglądnięciu arkusza.
Jest tylko jeden szkopuł, konsultant przy uzgodnianiu warunków umowy twierdził że prędkość wysyłania dla internetu 1GB/s to 60MB/s, a jest 40MB/s. Ba, dopytywałem nawet o to kilkukrotnie i za każdym razem twierdził że to samo. Rozmowy są oczywiście nagrywane, problem polega na tym że w przypadku reklamacji dają sobie 30 dni na odpowiedź więc w razie czego przepadnie ten 14 dniowy okres na rezygnację z nowych warunków umowy, co zrobić z tym fantem jest tutaj coś do ugrania? :)
_________________
  kelt
 
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-07-2020, 18:42   

^^ Jeżeli masz najwyższy wariant utrzymaniówki, to raczej nic nie ugrasz. Konsultanci niestety często gadają bzdury, tak jest w UPC ;)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 23-07-2020, 21:26   

kelt, 60mbs jest, ale w usłudze dla firm. Jeśli faktycznie konsultant tak powiedział, to pisz reklamacje i bądź uparty, jest szansa że to wywalczysz.
_________________
 
 
naidgel 
Klikacz

Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 8
Wysłany: 23-07-2020, 23:36   

naidgel napisał/a:
Mam teraz:
Select HD z nagrywarką
Net 300
Za: 74,99zł

Chcę:
TV Start
Net 500
Umowa na 12 miesięcy

Celuje w 60zł. , najbardziej pasuje promocja Darmowe Wakacje. Po wypowiedzeniu umowy, konsultant z DUK zaproponował to za 60zl., ale na 24 miesiące, jeśli chciałbym na 12 miesięcy to już za 70zl., zresztą za taką samą kwotę na czas nieokreślony.

Myślicie, że warto cisnąć dalej o 12 miesięcy za 60zl.?
Umowa na czas nieokreślony jest interesująca, tylko to nie jest tak, że w każdej chwili mogą mi zmienić warunki i podwyższyć opłaty? Wiadomo, że mogę wtedy znowu wypowiedzieć umowę, ale nie chciałbym się w to co i rusz bawić.



Ponawiam pytanie, myślicie że warto walczyć o umowę na czas nieokreślony za 60zl. czy zostać już przy 69,99?

Czy ryzyko szybkiej zmiany warunków przy umowie na czas nieokreślony jest wysokie?
 
 
Denimek 
easy master

Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 24
Wysłany: 27-07-2020, 16:53   

Posiadam THH XIII z 2018
SelectHD + FP150 - 49,99zł, MR - 10zł i dodatkowo bezterminowo C+ Prestige 29zł

Co dwa lata DUK przy podpisywaniu nowej umowy obniżał mi kwotę abonamentu a tym razem zaproponowali mi za podpisanie cyrografu na kolejne 2 lata podwyżkę Select HD+FP150 z 49,99zł na 54zł.
Jedynym bonusem miało być to, że jak teraz podwyższą kwotę abonamentu to już jej nie zwiększą jak będę na zobowiązaniu. Więc dalsze negocjacje straciły tutaj sens i pozostałem na bezterminówce.
Miał ktoś już taki paradoks?

PS
Przeglądając Arkusz Morthena stwierdzam że chyba już osiągnąłem dno cenowe i w obecnej sytuacji raczej niczego już nie ugram.
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-07-2020, 20:13   

Denimek napisał/a:
Posiadam THH XIII z 2018
SelectHD + FP150 - 49,99zł, MR - 10zł i dodatkowo bezterminowo C+ Prestige 29zł

że tak zapytam, co to za promka byla na C+Prestige za 29 zł? :shock:
_________________
 
 
Denimek 
easy master

Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 24
Wysłany: 27-07-2020, 21:26   

Promka była na podstawowy C+ dobrych kilka lat temu jeszcze kiedy był SD/HD. Dopiero później podniesiono do prestige bez dodatkowych opłat dla starych klientów.
Pisali chyba o tym w zakładce Canal+
 
 
ukiro 
light master

Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 68
Wysłany: 27-07-2020, 21:55   

Denimek napisał/a:
Posiadam THH XIII z 2018
SelectHD + FP150 - 49,99zł, MR - 10zł i dodatkowo bezterminowo C+ Prestige 29zł

Co dwa lata DUK przy podpisywaniu nowej umowy obniżał mi kwotę abonamentu a tym razem zaproponowali mi za podpisanie cyrografu na kolejne 2 lata podwyżkę Select HD+FP150 z 49,99zł na 54zł.
Jedynym bonusem miało być to, że jak teraz podwyższą kwotę abonamentu to już jej nie zwiększą jak będę na zobowiązaniu. Więc dalsze negocjacje straciły tutaj sens i pozostałem na bezterminówce.
Miał ktoś już taki paradoks?

PS
Przeglądając Arkusz Morthena stwierdzam że chyba już osiągnąłem dno cenowe i w obecnej sytuacji raczej niczego już nie ugram.


Tylko o 4 zeta? Mi jakiś czas temu konsultantka zaproponowała przejście na cyrograf i podwyżkę o 55 zeta za te same usługi! Nie skorzystałem :) i zostałem na bezterminowej :D .
 
 
Denimek 
easy master

Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 24
Wysłany: 27-07-2020, 21:59   

ukiro napisał/a:
Denimek napisał/a:
Posiadam THH XIII z 2018
SelectHD + FP150 - 49,99zł, MR - 10zł i dodatkowo bezterminowo C+ Prestige 29zł

Co dwa lata DUK przy podpisywaniu nowej umowy obniżał mi kwotę abonamentu a tym razem zaproponowali mi za podpisanie cyrografu na kolejne 2 lata podwyżkę Select HD+FP150 z 49,99zł na 54zł.
Jedynym bonusem miało być to, że jak teraz podwyższą kwotę abonamentu to już jej nie zwiększą jak będę na zobowiązaniu. Więc dalsze negocjacje straciły tutaj sens i pozostałem na bezterminówce.
Miał ktoś już taki paradoks?

PS
Przeglądając Arkusz Morthena stwierdzam że chyba już osiągnąłem dno cenowe i w obecnej sytuacji raczej niczego już nie ugram.


Tylko o 4 zeta? Mi jakiś czas temu konsultantka zaproponowała przejście na cyrograf i podwyżkę o 55 zeta za te same usługi! Nie skorzystałem :) i zostałem na bezterminowej :D .


Może to nie był DUK tylko zwykły konsultant i chciał wcisnąć pakiet w normalnej cenie.
A na bezterminowce o ile wzrosła cena? Bo zastrzegają sobie ze do 8 złoty raz w roku.
 
 
Skrzydlaty 
easy master

Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 36
Wysłany: 28-07-2020, 08:24   

Robin napisał/a:
Skrzydlaty napisał/a:
standardowy pakiet tv który jest dodawany i tak

Czyli kontynuacja pakietów premium (PSP i Eleven) będzie polegała na oglądaniu ich wyłącznie poprzez Horizon Go?

Sorry ze tak późno ale jestem na urlopie z ograniczonym zasięgiem. Pakiety będą dostępne po kablu już bez horizona go. Korzystałem z niego bardzo rzadko a ostatnio praktycznie w ogóle.
 
 
ukiro 
light master

Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 68
Wysłany: 28-07-2020, 10:18   

Denimek napisał/a:
ukiro napisał/a:
Denimek napisał/a:
Posiadam THH XIII z 2018
SelectHD + FP150 - 49,99zł, MR - 10zł i dodatkowo bezterminowo C+ Prestige 29zł

Co dwa lata DUK przy podpisywaniu nowej umowy obniżał mi kwotę abonamentu a tym razem zaproponowali mi za podpisanie cyrografu na kolejne 2 lata podwyżkę Select HD+FP150 z 49,99zł na 54zł.
Jedynym bonusem miało być to, że jak teraz podwyższą kwotę abonamentu to już jej nie zwiększą jak będę na zobowiązaniu. Więc dalsze negocjacje straciły tutaj sens i pozostałem na bezterminówce.
Miał ktoś już taki paradoks?

PS
Przeglądając Arkusz Morthena stwierdzam że chyba już osiągnąłem dno cenowe i w obecnej sytuacji raczej niczego już nie ugram.


Tylko o 4 zeta? Mi jakiś czas temu konsultantka zaproponowała przejście na cyrograf i podwyżkę o 55 zeta za te same usługi! Nie skorzystałem :) i zostałem na bezterminowej :D .


Może to nie był DUK tylko zwykły konsultant i chciał wcisnąć pakiet w normalnej cenie.
A na bezterminowce o ile wzrosła cena? Bo zastrzegają sobie ze do 8 złoty raz w roku.


To byla konsultantka z DUK-u, bo byłem na wypowiedzeniu, nawet stwierdziła, ze lepszej oferty nie znajdę 🤣. Dobry żart😂. Odpowiedziałem jej, że lepszą ofertę od jej propozycji mam w tej chwili po zakończeniu zobowiązania.
Cena wzrosła o 5 zeta zgodnie z warunkami promocji. Od tamtego czasu, a minelo juz kilka lat, jestem na umowie bezterminowej i nigdy nie podnieśli mi kwoty zobowiązania o 8 zlotych 😁.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 28-07-2020, 10:53   

ukiro, I raczej już nie podniosą. Zapisy OWU pozwalające na to zostały uznane za niedozwolone, a UPC przygotowało nową wersję dokumentów abonenckich z nowymi zapisami.
W mojej opinii, jak ktoś jest na starym OWU tonmoze spać spokojnie...
_________________
 
 
Zapytania95 
Klikacz

Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 11
Wysłany: 28-07-2020, 11:44   

Witam, chciałem się upewnić że dobrze odczytałem promocje z arkusza. Czy realne są oferty horizon select+150 MB za 45 zł i to samo z netem 300 MB za 50 zł?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,68 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: