Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Orange przedłużenie umowy
Autor Wiadomość
fire 
Klikacz

Dołączył: 04 Wrz 2017
Posty: 16
Wysłany: 06-09-2017, 18:15   Orange przedłużenie umowy

Witam,
Czy udało się komuś wynegocjować coś więcej na przedłużenie umowy w Orange (internet+TV)? Wkrótce kończy mi się umowa a obecna oferta nie powala. Czy po złożeniu wypowiedzenia pojawiają się ciekawsze oferty, tak jak np. w UPC?
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-09-2017, 17:13   Z ORANGE tak że mam dopiero...

teraz styczność więc nie wiem jak jest jednak jeżeli masz konto bankowe w mbank to nie opłaca się Tobie przedłużać umowy ale powinieneś wiedzieć dlaczego oraz gdy jesteś zarejestrowany w PAYBACK.
Za podpisanie umowy na internet stacjonarny/telewizję raz w roku możesz skorzystać z mOkazji ,która daje zwrot 350złotych a przy przedłużaniu umowy jest to 50złotych ,druga mOkazja daje możliwość dostania zwrotu 150złotych trzy razy w roku za podpisanie nowej umowy na abonament dlatego przy tych promocjach najlepiej podpisywać umowę na 12miesięcy ,do tego dochodzi PayBack gdy podpiszesz nową umowę na internet stacjonarny dostajesz 40tysięcy punktów.
Musisz wszystko przeanalizować ale pamiętam jak byłem w NETII to dostałem fajną propozycję INTERNETU/TELEWIZJI z HBO i CINEMAX tylko ,że byłem z nimi już 6lat za 129.90zł - 24.90zł za 100Mbits down./50Mbits up. reszta telewizja ,ogólnie miałem dostać pierwsze cztery miesiące za złotówkę a od 5 miesiąca do 24miesiąca za 129.90 i miałem 24godziny na zastanowienie się.
Gdy pod tygodniu oddzwoniłem to już oferta była dla Mnie nie dostępna i dostawałem tylko na trzy miesiące za złotówkę a potem reszta za 139.90 bo myślałem ,że dostanę jeszcze coś lepszego.
Pamiętaj składasz wypowiedzenie na przynajmniej 32 dni do zakończenia umowy.
_________________
 
 
fire 
Klikacz

Dołączył: 04 Wrz 2017
Posty: 16
Wysłany: 11-09-2017, 12:23   

Dzisiaj otrzymałem MEGA ofertę- 300M internet+podstawowy pakiet TV za 149zł :D .
Chyba czeka mnie migracja na UPC.
 
 
kiniecki 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-09-2017, 14:03   

A przypadkiem nie ma w tym jeszcze telefonu stacjonarnego i komórki?
  kiniecki
 
fire 
Klikacz

Dołączył: 04 Wrz 2017
Posty: 16
Wysłany: 11-09-2017, 20:59   

To była oferta bez komórki. Telefon stacjonarny dorzucają do wszystkiego bo wychodzi taniej jak bez niego.
 
 
aster 
classic master


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 226
Wysłany: 26-06-2020, 11:03   

Po zalogowaniu się na stronie Orange przedłużyłem umowę o kolejne dwa lata (i podniosłem prędkość netu z 300 na 1000) a dzisiaj dostaję SMS, że jakiś kurier się do mnie wybiera.

Czy chodzi o jakiś nowy sprzęt (mam Funboxa 3.0 a ich tv ani tego extendera nie zamawiałem) czy jakieś papierkowe umowy do podpisu przesyłają mimo iż chodzi o przedłużenie (w UPC nigdy nie truli mi tyłka w ten sposób)?
 
 
gst 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 199
Wysłany: 13-07-2020, 10:36   

aster napisał/a:
Po zalogowaniu się na stronie Orange przedłużyłem umowę o kolejne dwa lata (i podniosłem prędkość netu z 300 na 1000) a dzisiaj dostaję SMS, że jakiś kurier się do mnie wybiera.

Czy chodzi o jakiś nowy sprzęt (mam Funboxa 3.0 a ich tv ani tego extendera nie zamawiałem) czy jakieś papierkowe umowy do podpisu przesyłają mimo iż chodzi o przedłużenie (w UPC nigdy nie truli mi tyłka w ten sposób)?

Z tego co się orientuję, to przedłużenie umowy = nowa umowa :) więc raczej kurier przyjedzie z umową
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: