Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
Mroczne miejsce
[Usunięty]

Wysłany: 14-06-2020, 20:26   

Zgadzam się.
Do takiego sposobu rozwiązywania problemu, mógłby wystarczyć czat techniczny.
Jako kanał komunikacji między klientem a operatorem w tego typu podobnych sprawach nie jest potrzebna społeczność.
Z nostalgią wspominam dzielenie się spostrzeżeniami i wspólne rozmowy między użytkownikami. Pod warunkiem , że udziału w nich nie brały jak zwykle za gownoburze odpowiedzialne wciąż te same osoby ( obecnie napiętnowane), które zostały uhonorowane w dodatku z odpowiednim błogoławieństwiem.
 
 
CiekawyJasio 
Klikacz

Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 2
Wysłany: 24-06-2020, 17:01   

Witam,

Bez ściemy przyznam, że zarejestrowałem się (póki co) tylko i wyłącznie aby poczytać.
Z patologią na tzw. społeczności osobistego kontaktu nie miałem, bo widząc jak tam traktuje się ludzi szkoda mi było czasu.... wybrałem infolinie (tzw. Party Line), co też było strzałem poza tarczę, bo tam byli mistrzami w grożeniu odpłatną wizyta technika.

Odnoszę wiec niejakie wrażenie, że "przyzwolenie" na zbywanie klientów jest odgórne i wliczone w politykę firmy.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-06-2020, 17:17   

CiekawyJasio napisał/a:
(...)
Odnoszę wiec niejakie wrażenie, że "przyzwolenie" na zbywanie klientów jest odgórne i wliczone w politykę firmy.

Pozwolę sobie wykorzystać tak sformułowaną myśl (zapytanie) w skardze do M. Friesa na Dyr. d.s. Obsługi Klienta w UPC - o ile nie otrzymam od niego odpowiedzi, do 26-go czerwca ;)
 
 
CiekawyJasio 
Klikacz

Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 2
Wysłany: 24-06-2020, 17:28   

Nie widzę przeciwwskazań, bo główna sprawa "odpłatnej wizyty" o której piszę jest sprzed paru lat (problemy z odbiorem jeszcze analogu), a później (raz) próbowałem zgłosić problemy z zamierającym dekoderem (obraz jest, brak reakcji na pilota i brak dźwięku).
Niestety takie objawy są okazyjne i mijają w przeciągu minuty, więc trzeba mieć farta aby technik na ten moment trafił.
Także wygląda jakby polityka firmy niezbyt się zmieniła od tamtego okresu.

Baaaa, nawet nie wiem czy tutaj (forum przeglądam do paru lat) nie było to nawet poruszane, że dziwnie w przypadku zgłaszania awarii zawsze na początku pada tekst o "płatnej wizycie technika". Tak mi coś chodzi po głowie, może "stara wiara" będzie coś więcej kojarzyć.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 26-06-2020, 09:46   

hsurim, czyżby poczta ma poślizg
_________________
  ogromny
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-06-2020, 11:46   

Jak do dzisiaj - 25-go maja odebrali list polecony z poczty - nie otrzymam odpowiedzi, to zaczynam pisanie, aby w przyszłym tygodniu wysłać skargę do Liberty, mailowo. ;)
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-06-2020, 06:47   

Czas minął ...

Zabieram się do pisania skargi, kierowanej tym razem już tylko do Liberty Global.
Mam pytania do osób (może jeszcze) odwiedzających tamto miejsce:
- czy coś uległo poprawie, czy też nadal jest to 'zaszczane' (niby)forum ?
- czy nastąpiły może jakieś zmiany kadrowe jego obsługi ?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 27-06-2020, 13:39   

hsurim, Żaby to miało jakikolwiek sens musiał byś taką skargę stworzyć w konwencji listu otwartego i rozreklamować w internatach by było o tym głośno
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-06-2020, 20:12   

Wykopa od razu napisz, jak kierownicy czują się bezkarni i nie odpisują w czasie.
 
 
biorek 
light master

Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 138
Wysłany: 07-07-2020, 13:13   

hsurim, jak wygląda sprawa?
 
 
Chudy 
Klikacz

Dołączył: 04 Cze 2020
Posty: 9
Wysłany: 07-07-2020, 23:25   

Chyba odniosło to skutek bo nie ma tam na Społeczności nowych postów i żadnych nowych postów nie można dodać ani nawet stworzyć nowych tematów. A szkoda bo założyłem tam konto i chciałem coś tam napisać
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2020, 06:55   

U mnie niestety/stety sprawa stoi w miejscu.
Przygotowania do urlopowego wyjazdu, wraz z innymi nadprogramowymi sprawami, zajęły mi na tyle czas, że nie zasiadłem jeszcze do pisania - jedynie w myślach kiełbasiły mi się przeróżne aspekty skargi.

Obecnie (od piątku) urlopuję się, ale myślałem któregoś wieczorku zasiąść do napisania ;)

Z tego co relacjonuje @Chudy - nie wiem kto to jest a ze stylu pisania, raczej nie wygląda na świeżaka w temacie (??) - wynikało by, że może i coś pozytywnie drgnęło w sprawie.
A jeśli tak, to chętnie odsunę (oby na zawsze) zasiądnięcie do tego pisania, bo poziom obrzydzenia tą tematyką, zaczyna coraz skuteczniej zniechęcać mnie do tego.

Zatem chętnie odczekam jeszcze jakiś czas ;)
 
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 08-07-2020, 07:41   

Rozumiem Twoje i nie tylko Twoje obrzydzenie związane z działalnością niektórych osób na pseudo forum UPC jednak moim zdaniem jak odpuścisz to pewnie po czasie wszystko powróci do ,, normalności ,, . Skoro nie otrzymałeś oficjalnej odpowiedzi to znaczy że ... moim zdaniem warto ostatni raz przejść przez te bagno i w największym skrócie opisać przyczyny które spowodowały Twoje oraz wielu innych użytkowników tamtego niby Forum .
  Daniel84
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2020, 09:01   

Czy 'odpuściłem' (?) - tego nie powiedziałem i żadnym razie NIE sugeruję.
Jeśli to, o czym wspomniał @Chudy byłoby jakimś tam pierwszym skutkiem skargi, skłonny jestem odczekać jeszcze trochę.
Moim nadrzędnym celem jest załatwienie sprawy - ale i odpowiedź byłaby mile widziana.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 08-07-2020, 09:52   

hsurim napisał/a:
Jeśli to, o czym wspomniał @Chudy byłoby jakimś tam pierwszym skutkiem skargi, skłonny jestem odczekać jeszcze trochę.

Podejrzewam, że to raczej "przejściowa usterka, która nie jest globalna tzn indywidualne przypadki". Już tak było nie raz.
_________________
  ogromny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: