Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 08-05-2020, 11:24   

Zuzia napisał/a:
Kocurkowi nawet nie trzeba zwracać uwagi, wystarczyło coś napisać nie po jego myśli i rozgrzewał się do czerwoności. I jeszcze miał pretensje, że nie pisze mu się per Pan choć na forach stosuje się luźniejszą formę.

Ale per pan sam pisał jak ktoś mu ciśnienie podniósł
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-05-2020, 13:05   

Kocurek-Pazurek ma chyba szerszy >fanclub< wielu zapadl w pamiec, cos jakby syndrom choroby kociego pazura, hehe.
Na spolecznosci kazdy boi sie geby otworzyc, narzucili niezly rygor. Wpadla mi na priv wiadomosc, cytuje, ale bez podawania nicka autora, bo nie wiedziec czemu zalezy mu na koncie tam:
Cytat:
Piszę na PW z wiadomych względów. nie chcę dawać pretekstów. Obejrzyj "nowe" metody działania.
https://forum.upc.eu/t5/connectbox/predkosc-wifi-5ghz-80mhz-jaka-uzyskujecie-w-sieci-lokalnej/td-p/39758/page/6
Istotny jest wpis rozwiązujący o nr 90 i to co się dalej dzieje.
Ciekawe co zaproponowali na PRV....
Podobne wątki to Niestabilne transfery w sieci lokalnej,
W ogóle to widać kompletny brak wiedzy i tylko dlatego mnie jeszcze nie zbanowali ponieważ mało jest jakiś konkretnych propozycji jak przetestować i udokumentować że się źle dzieje...
Nie pojmuje jak mozna chciec byc w podobnym miescu i ta konspiracja jak za komuny.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-05-2020, 16:46   

Myślisz, że nie zaglądają (lub nie zaczną od teraz zaglądać) userom do skrzynek (??) ;)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 08-05-2020, 17:59   

hsurim napisał/a:
Myślisz, że nie zaglądają (lub nie zaczną od teraz zaglądać) userom do skrzynek (??) ;)

A myślisz że nie zaglądali ?
_________________
  ogromny
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-05-2020, 18:03   

Myślę, że raczej robili i robią to - przynajmniej na kontach 'podejrzanych' osób.

Czy myślał kto z Was - 'potraktowanych' na tej (niby)Społeczności UPC - o napisaniu skargi także w swoim imieniu ?
Cytat:
(...)
Z niepokojem przeczytałem Pańską wiadomość, biorąc pod uwagę, że wspomina Pan w niej o ponad roku obserwowania w Społeczności UPC zachowań, które stoją niejako w sprzeczności z zasadami, jakie obowiązują w ramach tego forum. Jako że Społeczność UPC funkcjonuje od września 2017, oznacza to, że w 2018 lub 2019 rok wydarzyło się coś, co wpłynęło na Pańskie postrzeganie forum w taki, a nie inny sposób.
(...)
Dotąd nie otrzymaliśmy podobnego do Pańskiego zgłoszenia (...)
Ostatnio zmieniony przez hsurim 08-05-2020, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 08-05-2020, 18:06   

hsurim napisał/a:
.Czy myślał kto z Was - 'potraktowanych' na tej (niby)Społeczności UPC - o napisaniu skargi także w swoim imieniu ?

Myślę, że by trzeba było.
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-05-2020, 19:36   

hsurim napisał/a:
Myślisz, że nie zaglądają (lub nie zaczną od teraz zaglądać) userom do skrzynek (??) ;)
No cos ty, przeciez ich kodeks nie pozwala na nieetyczne zagrywki, hehe.
hsurim napisał/a:
Czy myślał kto z Was - 'potraktowanych' na tej (niby)Społeczności UPC - o napisaniu skargi także w swoim imieniu ?
Mozliwe, ze innym nie w smak, ze Kamil L. jako kierownik od obslugi klientow ma zwyczaj sam odpowiadac w swojej sprawie i oczywiscie nie widzi nieprawidlowosci. Co gorsze, jest zdolny dzwonic nieproszony jak to zrobil w twoim przypadku, hsurim.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-05-2020, 19:49   

Nie zapominaj, że nad St. Kierownikiem - w drodze do Liberty Global - jest Dyrektor i myślę, że wpierw on powinien poznać rzeczywistą sytuację

... chociaż Kodeks nie zniechęca do pisania do każdego odpowiedniego działu, bezpośrednio - nawet mając zaledwie wątpliwości co do etyki pracowników UPC.
Ostatnio zmieniony przez hsurim 08-05-2020, 19:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-05-2020, 19:53   

Oby to nie byl ten sam dyrektor, ktory ostatnio awansowal Kamila L.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-05-2020, 19:24   

Skarga wygląda na ukończoną - poniżej 8 stron, nie udało mi się jednak zejść. ;)
Teraz pozwolę sobie na mały oddech - to była doprawdy ciężka i niezbyt wdzięczna robota - aby po jakichś 2-3 dniach (świeżym okiem) przeczytać to raz jeszcze i dokonać ostatecznych korekt.

Jak myślicie, czy obejdzie się bez powiadamiania Liberty Global ??
 
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 11-05-2020, 16:54   

Moim zdaniem nie powinno się zaniechać powiadomienia Liberty Global o zaistniałej skandalicznej jeżeli nie powiedzieć ,,patalogicznej ,, formie prowadzenia oficjalnego forum firmy . Centrala powinna się dowiedzieć jak się traktuje klientów poszukujących pomocy którzy mają swoje zdanie odnośnie nie/działania oferowanych usług. Celowo nie wspominam o Osobach których wkład w rozwój tamtego niby forum ( obecnie) UPC zostały potraktowane ponieważ jestem przekonany że skarga trafi do Oficjeli :D
  Daniel84
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 15-05-2020, 07:37   

hsurim, moim zdaniem juz pierwsze efekty widac, troche spuscili z tonu w ostatnim czasie.
_________________
  ogromny
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-05-2020, 08:48   

Skarga wysłana do bezpośredniego przełożonego, K. L. - przedwczoraj ;)
 
 
romek.romek 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 82
Wysłany: 15-05-2020, 19:17   

Zajrzałem na Społeczność, może grzeczniej, ale dalej to samo, udowadnianie, że Wi-Fi w Compalu nie musi działać dobrze, 4K, nowy dekoder, większy upload są zbędne oraz podobne głodne kawałki :) Nieformalna obsługa - Tytani, niby nie reprezentują oficjalnie UPC, ale zwróćcie uwagę, że głównie oni są aktywni, moderatorzy piszą niewiele, bardzo zdawkowo. Statystyka mówi wszystko.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-05-2020, 09:05   

Pod koniec ubiegłego tygodnia wysłałem także papierową wersję skargi - dokładnie to samo, co zeskanowanego wysłałem droga mailową 13 maja 2020.
Oczywiście listem poleconym za potwierdzeniem odbioru i ... dzisiaj o godz. 7.42 została odebrana z PP Katowice S105.

Przy okazji mała 'ciekawostka' ...
Kiedy jakiś czas temu starałem się oficjalnie uzyskać informację, kto jest bezpośrednim przełożonym Starszego Kierownika ds. Obsługi Klienta, Kamila L., to NIKT w BOK UPC "nie wiedział" kto to jest (o kogo pytam) - przeprowadziłem chyba z pięć takich rozmów.
Ale kiedy 21 maja zapytałem o siedzibę Dyrektora ds. Obsługi Klienta (podając jego imię i nazwisko) nie było problemu, gdyż najwyraźniej wiedziano o kogo pytam.

To chyba będzie taką małą wskazówką, w jaki sposób zabiegać o uzyskanie informacji w UPC - najwyraźniej mały blef (obeszło się bez niego w ostatnim przypadku) nie zaszkodzi ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: