Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
tmp 
light master


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 55
Wysłany: 30-03-2020, 12:52   

KOCUREK1970 wielokrotnie podkreślał, iż swoich postów nie wstydzi się. Tu krytykował, w innych miejscach zachwalał w zależności od tego co mógł zyskać. Reszta Tytanów postępuje podobnie. Moim zdaniem UPC z takimi "współpracownikami" idzie w złym kierunku. Rozumiem, że koniecznie chcą poprawić negatywną opinię o firmie i usługach, ale nie tędy droga. Na Społeczności można wypowiadać się dobrze o operatorze jednak tym nie zmienią opinii w Internecie z negatywnych na pozytywne. Mediaswiat stoi bez porównania wyżej pod względem merytorycznym oraz bezinteresownej pomocy. Obydwa fora dzieli przepaść. Może kiedyś Tytani zrozumieją jaki błąd popełnili. Sam oceniam taką możliwość jako mało prawdopodobną, ale nawet gdyby, nie mają tu powrotu. Pod nowymi nickami zostaną rozpoznani i wydaleni, spalili wszystkie mosty za sobą. A niepotrzebni firmie mogą okazać się dość szybko, w końcu ich tożsamości (także metody) "zużyły się", przeczuwam bliski koniec. W tle jeszcze kroi się sprzedaż UPC, nowy właściciel może mieć inną koncepcję na prowadzenie mediów społecznościowych. Oby sensowniejszą, bo obecnie nieciekawie prezentują się.
 
 
ukiro 
light master

Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 68
Wysłany: 30-03-2020, 14:00   

Zuzia napisał/a:
Nie wiem, czy ktoś z Was był na forum pewnego bardzo znanego banku, duże podobieństwo metod do tych stosowanych na Społeczności ("rada zakładowa" z użytkowników) W końcu zlikwidowali się :D


Jako byly klient wspomnianej instytucji dokładnie pamiętam tamto miejsce :D . "Rada zakładowa" czyli przedstawiciele klientów, ci to dopiero bzdury pisali :mrgreen: . Zlikwidowali ją w momencie połączenia trzech instytucji w jedną, a tamto miejsce jednak ciążyło na bredniach wypisywanych przez "przedstawicieli klientów" w radzie :lol: .
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 30-03-2020, 22:00   

Wczesniej umknela mi wypowiedz usera MarcinOny (pod jakim nickiem u nas wystepuje?). Ocieka zrozumieniem komentujac wpadke Pan_Abonent vel GDA, ktora zaowocowala popularnoscia na Wykopie. Aktywny, tolerowany i lajkowany. Najwiecej zebral od ludzi powiazanych z jupisi, Pan_Abonent vel GDA najhojniejszy: https://forum.upc.eu/t5/kudos/userpage/user-id/1227/tab/users-who-kudoed
Rosnie kolejny kandydat na tytana? Admin moze ma go juz na oku, rozumiecie braki kadrowe, dwoch tytanow mimo posiadania pagonow uporczywie milczy. Chyba praca "pro bono" juz ich nie interesuje, hehe.

OPRX napisał/a:
Przeczytałem od deski do deski trochę czasu zleciało. Tam to są dopiero kwiatki warte zacytowania hahahaha. Gratki dla marcinaony!
Czytaliscie calosc?

https://forum.upc.eu/t5/connectbox/zanizony-transfer-upc-fiber-power-500mbps/td-p/11208
Przeczytalem, kilku tytanow jeszcze bez oficjalnych dystynkcji "obrabia" MarcinOny, a on ostro sie odszczekuje. Juz chyba wiem jaki nick ma tu ten user.

75765322.jpg
Plik ściągnięto 23 raz(y) 69,04 KB

 
 
romek.romek 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 82
Wysłany: 31-03-2020, 07:12   

brtk napisał/a:
Widzę, że bełkot korporacyjny tylko się załączył, więc trzeba tą sprawę załatwić inaczej. Ja jestem tą osobą, co nie odpuszcza, więc nie dam sobie szczać na twarz.
Prawidłowo, ale co im można zrobić?
hsurim napisał/a:
Ten łapciuch ma do dzisiaj włącznie czas na podanie mi adresu korespondencyjnego swojego przełożonego - 30-dniowy termin minął w sobotę - zgłoszenie KOR/200227/1168 z dnia 27 lutego 2020 r.
Dostałeś odpowiedź i kontakt do przełożonego, czy Cię olali?
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 31-03-2020, 08:04   

antyjupisi, ten koleżka wrócił z urlopu miał tam sporą pauzę
_________________
  ogromny
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-03-2020, 11:39   

romek.romek napisał/a:
(...)
hsurim napisał/a:
Ten łapciuch ma do dzisiaj włącznie czas na podanie mi adresu korespondencyjnego swojego przełożonego - 30-dniowy termin minął w sobotę - zgłoszenie KOR/200227/1168 z dnia 27 lutego 2020 r.
Dostałeś odpowiedź i kontakt do przełożonego, czy Cię olali?

Ten tchórz olał mnie, albo liczy na moje zaniechanie - ale ... "nie ze mną takie numery, bruner ty świnio".
Dzisiaj napiszę ponaglenie.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 31-03-2020, 13:07   

Spodziewasz sie, ze poda dane przelozonego na tacy, zebys poslal skarge tam, gdzie nie bedzie mogl jej pierwszy przeczytac? Kreatywny admin nie pojdzie na taki numer, wykluczone.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-03-2020, 14:52   

Ja mam czas a on wraz z jego upływem - pewnie tego jeszcze nie wie - już robi pod siebie.
Jak się ocknie, będzie miał po 'pachy' ;)

========================================

No i wystosowałem owe ponaglenie, które zostało zarejestrowane od numerem KOR/200331/1715
Cytat:
Dzień dobry.

W dniu 27 lutego o godz. 14:14, podziękowaliście mi Państwo za kontakt z UPC - moja wiadomość została zarejestrowana pod numerem KOR/200227/1168.
W wiadomości tej, zapewniliście mnie, iż dołożycie wszelkich starań, abym uzyskał odpowiedź w terminie do 7 dni - niestety, nie udało Wam się.
Dalej można wyczytać, iż (cytuję): "odpowiedź zostanie udzielona zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, tj. maksymalnie do 30 dni."

No i niestety, 30 dni minęło bez żadnej reakcji z Waszej strony.

W obliczu zaistniałej sytuacji, ponawiam prośbę o podanie mi kontaktu mailowego do bezpośredniego przełożonego p. Kamila Lebieckiego (Kierownika ds. Reklamacji i Zarządzania Społecznością Klientów) z zamiarem złożenia skargi na jego chamskie i bezwzględne postępowanie wobec niezadowolonych klientów (w tym i mnie) na oficjalnym forum UPC, zwanym "Społecznością".

Mam nadzieję, iż tym razem nie będę musiał czekać dłużej niż 7 dni.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-04-2020, 15:14   

Przed chwilką skończyłem rozmowę telefoniczną z BOK (813813813)
Przemiła pani, po kilkuminutowej konsultacji poinformowała mnie, iż moją sprawą zajmuje się właśnie Dział Reklamacji - czyli inaczej mówiąc, 'podejrzany' Kamil L. - i nic innego nie może zrobić, jak tylko próbować przyśpieszyć sprawę - co ponoć uczyni(-ła).
Prosiła o jeszcze trochę cierpliwości.
Zgodziłem się poczekać jeszcze około jednego tygodnia. ;)
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-04-2020, 16:43   

Przed kilkunastoma minutami zakończyłem (bardzo niechcianą) rozmowę z niejakim Kamilem L.
Wbrew temu o czym pisałem jemu wcześniej, iż nie mam życzenia na spotkanie czy rozmowę, jednak zadzwonił, aby ... poznać treść zarzutów jakie mam w stosunku do niego :o (??)
Wygląda na to, że w końcu jakby ocknął się - kiedy ma już 'po pachy'.
Wyraźnie akcentowałem kilkakrotnie, że nasza rozmowa nie ma sensu i jeśli jej nie zakończy, to ja to zrobię.
Niestety (stety), ale dotrzymując słowa, rozłączyłem się.

p.s.: jakoś bardziej się skupiam nad wyrażeniem w tej skardze oczekiwań względem Kamila L. wraz z pozostałą częścią ekipy (niby)forum UPC
Już jakbym miał w myślach ogólny jej zarys, ale oczywiście jestem otwarty na odpowiedzi - traktuję bowiem to jako naszą wspólną sprawę.
Rzecz jasna tylko na PW/maila, aby wcześniej żaden nawet jej strzęp nie trafiła do Kamila L.
Ostatnio zmieniony przez hsurim 10-04-2020, 17:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
-skasowany-
[Usunięty]

Wysłany: 10-04-2020, 16:58   

-skasowany-
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 10-04-2020, 18:33   

CePeU napisał/a:
Wierzę, że taka forma kontaktu jest lepsza aniżeli forma pisemna.

Jak ktoś kłamie i manipuluje i nie chce by po tym pozostał ślad, to tak, taka forma jest (dla niego) lepsza.
_________________
 
 
-skasowany-
[Usunięty]

Wysłany: 10-04-2020, 19:12   

-skasowany-
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 10-04-2020, 20:39   

CePeU, Nagrywać prywatne rozmowy czy spotkania, Ty to masz jednak wykręconą wizje moralności.... bez komentarza, naprawdę

Już o Tobie i całej tej sprawie zdążyłem zapomnieć, ale widzę przy pomniałeś się z tą swoja pyszałkowatością. Więc zapytam; na publicu się zarzekasz, że każdemu oczywiście odpiszesz, mi swoją odpowiedz obiecałeś już miesiące temu i nadal się nie doczekałem. To jaki w końcu jesteś?
Wesołych świąt!
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 10-04-2020, 20:51   

zylx, bo każda próba kontaktu z tą firmą jest monitorowana, zapisywana i ten osobnik wraz z podwładnymi nagrywa nawet jak dzwoni po pizzę, a odpowiada tylko tym którzy są mu na rękę w danej chwili.
_________________
  ogromny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: