Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 25-03-2020, 20:17   

Gra niewarta świeczki.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-03-2020, 20:52   

Ale byłaby jakaś szansa, że choć przez chwilkę zaczęli by odczuwać ludzkie emocje ;)
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 25-03-2020, 21:05   

Bardzo mała, starajmy się trzymać pewien poziom. ;)
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-03-2020, 21:26   

Ja się ciekawej rzeczy dowiedziałem z tamtej społeczności.. Żeby transfer był szybszy, trzeba ściągnąć odpowiedni program do pobierania plików. Coraz mądrzejsze osoby tam zostały.. :D
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 26-03-2020, 07:54   

Nasz ulubieniec pokazal sie nieco choc oczeta ukryl za przyciemnianymi okularami.
Pan_Abonent vel GDA jak agent Smith

To z jego profilu: https://forum.upc.eu/t5/user/viewprofilepage/user-id/171
Chyba troszke chcial sprostowac. /...Ciach.../ Edytnalem, nie bede kopal lezacego.


romek.romek napisał/a:
"Przypadkowa" inwazja nowych kont akurat wtedy, kiedy wyszło kim są pewne osoby. Najprawdopodobniej buszuje tutaj osobnik, który ma najwięcej do stracenia, ze względu na "oryginalny" wizerunek
Niekoniecznie on, bo nie zna sie na roznych subtelnosciach technicznych, ktore demonstruje jeszcze niezbanowany. Najwiecej do stracenia ma ich mentor. I ten mlody, bo jest na progu kariery zawodowej i rozglos w sieci moze sie za nim ciaglac jak nie powiem co. Bardzo dbal, zeby byc nierozpoznawalnym, ale na prozno.
 
 
romek.romek 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 82
Wysłany: 26-03-2020, 11:06   

Teraz ruch pozostałych, ciemne okulary, pstryk i uzupełniać profile. Zawsze lepiej samemu, nie czekać, aż (więcej) wylezie gdzieś w sieci... :lol:
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-03-2020, 10:44   

Jak myślicie, będą jeszcze podstępnie rejestrować się tutaj ? :lol:
 
 
tmp 
light master


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 55
Wysłany: 27-03-2020, 13:50   

Oby nie, dyskusja rozbita i nożyce moderatora poszły w ruch. Przez chwilę wrócił zły duch dawnych czasów, kiedy jeszcze byli tu aktywni.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 27-03-2020, 21:50   

romek.romek napisał/a:
Teraz ruch pozostałych, ciemne okulary, pstryk i uzupełniać profile. Zawsze lepiej samemu, nie czekać, aż (więcej) wylezie gdzieś w sieci... :lol:
Zabawne. Pan_Abonent vel GDA kiedys sam zainicjowal podobna akcje: https://forum.upc.eu/t5/o-spolecznosci/pokaz-swoja-twarz/td-p/8147 Jednak reakcja jest, choc na moj gust to zwykla asekuracja. Jak cos gdzies wylezie powiedza, ze przeciez sami sie wczesniej pokazali. Tyle, ze nie maja odwagi spojrzec swiatu prosto w oczy stad ciemne okulary na nosie, a fotki nie pierwszej swiezosci (dostrzegalny tylko nieznaczny rys podobienstwa, ale o tym pozniej). Zwroccie uwage, ze admini nie kryja swojej tozsamosci, bo to "dobre gliny", dzialaja zazwyczaj w bialych rekawiczkach. Na pierwszej linii sa tytani, doskonale znacie ich styl dyskusji, z powodu ktorego sa nielubiani delikatnie mowiac. Maja powody, aby kryc sie jak zyjatka pod kamieniem, z pewnoscia nie chca, aby ktos w realu ich rozpoznal. Do rzeczy, choc oczywiscie bede dawkowal szczegoly, bo nie chce zbyt wiele podawac im na tacy.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
Jurek A. 
easy master

Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 28
Wysłany: 29-03-2020, 08:03   

F1le napisał/a:
tmp napisał/a:
Ostatnio zaglądałem jak jeszcze pisał KOCUREK1970, zaprzeczał wszystkiemu, podobnie jak pozostali, a jednak okazało się, ze współpracują z UPC. Naprawdę słabo, brak słów...


Ten człowiek to istne dno i 3m mułu jeżeli chodzi o kulturę... Gdy wysyłałem posta z pytaniem o upload na 1Gb/s to mnie zwyzwał i kazał iść do "pomarańczowych" i najlepiej żebym się zamknął. Nie wiem co ja temu człowiekowi zrobiłem (aż zadałem to pytanie "Co ja Ci chłopie zrobiłem" - czym się naraziłem na dalsze szkalowanie), ale tamto forum oficjalne to jakaś żałość gdzie nie można nie tyle nawet złego słowa powiedzieć, nawet pytania nie można zadać, które może mieć złe intencje. System cenzury jest tak ogromny, że dawno nie poczułem się tak opluty jak tam...
brtk napisał/a:
Kocurek teraz uprzykrza życie ludziom na elektrodzie.
Czy KOCUREK1970 to ta osoba, która ma konto o tej samej nazwie na Elektroda.pl? Proszę o wybaczenie za być może niestosowne pytanie, ale dopiero zacząłem czytać temat.
 
 
ukiro 
light master

Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 68
Wysłany: 29-03-2020, 08:55   

Tak, to ta sama osoba :) .
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-03-2020, 09:22   

Tak, to ten sam z elektrody, spolecznosci, satkuriera. Jako "cichy wspolpracownik" jupisi chyba chwilowo nieczynny, w sensie zaprzestal pisania w mateczniku, czyli na spolecznosci. Teraz ostro udziela sie na elektrodzie. Osoba przybyla wyrazic zdziwienie, czy adwokatowac? Tylko pytam, bo ostatnio mnoza sie rejestracje i udzial nowych kont w temacie.
 
 
Jurek A. 
easy master

Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 28
Wysłany: 29-03-2020, 09:53   

Osoba przybyła na forum w zupełnie innej sprawie. Wątku jeszcze nie przeczytała, ze względu na jego obszerność więc chciała tylko zapytać, czy na pewno aby. Dziękuję za rozwianie wątpliwości.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 30-03-2020, 11:35   

Nie wiem, czy ktoś z Was był na forum pewnego bardzo znanego banku, duże podobieństwo metod do tych stosowanych na Społeczności ("rada zakładowa" z użytkowników) W końcu zlikwidowali się :D
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-03-2020, 12:11   

Zabrzmiało BAAARDZO optymistycznie :)

p.s.: "rada zakładowa" :lol:

=================

Ten łapciuch ma do dzisiaj włącznie czas na podanie mi adresu korespondencyjnego swojego przełożonego - 30-dniowy termin minął w sobotę - zgłoszenie KOR/200227/1168 z dnia 27 lutego 2020 r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: