Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne dźwięki po odpaleniu gry
Autor Wiadomość
Elza 
Klikacz

Wysłany: 13-11-2019, 10:51   Dziwne dźwięki po odpaleniu gry

Witam.
Od jakiegoś czasu mam wrazenie, ze mój komputer nie może udźwignąć jednej z gier. Jak odpalam borderlands 2 to komputer zaczyna wyć i cała rozgrwywka się zacina.
Myślicie, że pomoże wymiana hdd na ssd?

ogromny 
plus master

Wysłany: 13-11-2019, 12:04   

Pewnie trochę poprawi, ale nie wiadomo jaka reszta podzespołów, ram procesor ikarta graficzna minimalne wymagania Rekomendowane: Core i5 2.3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 20 GB HDD, Windows XP (SP3)/Vista/7, łącze internetowe

MariuszHL 
classic master

Wysłany: 11-02-2020, 18:19   Re: Dziwne dźwięki po odpaleniu gry

Elza napisał/a:
Witam.
Od jakiegoś czasu mam wrazenie, ze mój komputer nie może udźwignąć jednej z gier. Jak odpalam borderlands 2 to komputer zaczyna wyć i cała rozgrwywka się zacina.
Myślicie, że pomoże wymiana hdd na ssd?

Jak się nie znasz to nie brałbym się za to od razu.Zadaj sobie pytanie ile lat użytkujesz komputer , czy wymieniałaś w nim pastę termo przewodzącą i dowiedz się czy to właśnie wiatrak w GPU tak wyje.Obecnie zdarza się , że podzespoły takie jak CPU i GPU potrzebują oczyszczenia ze starej pasty nawet po roku czasu gdy temperatura z powodu intensywnego użytkowania osiągała często powyżej 70 stopni.Komputer wyje bo się przegrzewa gdy wiatrak nie daje rady rozdmuchać gorącego powietrza bo zamiast pasty masz twardą glinę.Z komputerem warto podjechać na stację paliw posiadając pistolet ciśnieniowy i podłączając go do końcówki kompresora wydmuchać syf na przykład w postaci kurzu.

Odpowiedz do tematu