Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
TęczowyMiś 
light master

Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 65
Wysłany: 02-01-2020, 18:34   

Nauczcie się w końcu, że to nigdy nie jest wina UPC. ;)
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 02-01-2020, 23:13   

Przedstawienie nie jest dla nas tylko dla zblakanych wedrowcow jednak nawet oni nie sa tak naiwni, zeby wierzyc, ze wszystkie zale trzeba kierowac na okretke, do matki-firmy, hehe. Przekierowanie win na LG, byle nikt nie tykal jupisi to specjalnosc tytanow: https://forum.upc.eu/t5/connectbox/connectbox-resetuje-sie-podczas-pobierania-plikow-przez-wifi/m-p/34124#M6426

[ Dodano: 02-01-2020, 23:14 ]
Kocurek porzucil stanowisko, czy jest na L4? Cos ostanio nie widac chlopiska, hehe.
 
 
romek.romek 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 82
Wysłany: 02-01-2020, 23:27   

Hmm... Kiedyś zastanawiałem się, czy nie napisać o swoich problemach z VPN na ich forum, ale pewnie odbiliby piłeczkę w podobny sposób więc chyba nic nie straciłem.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 02-01-2020, 23:39   

antyjupisi napisał/a:

Kocurek porzucil stanowisko, czy jest na L4? Cos ostanio nie widac chlopiska, hehe.

Czyżbyś się stęsknił?
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 03-01-2020, 01:08   

Pytalem dla jaj, ale wlasnie dostalem calkiem powazne info na priv, ze obecnie udaje >specjaliste< na elektrodzie wiec tam aktywnie grasuje i wkurza userow, hehe. https://www.elektroda.pl/...3.html#18365848 Ciekawe, czy modzi, ktorzy go wyroznili ranga wiedza o jego wstydliwym epizodzie wspolpracy z jupisi, hehe.

[ Dodano: 03-01-2020, 01:17 ]
MrPepka, czemu nie spisz po nocy tylko sie u nas logujesz, widze kolezko, ze podobnie jak GDA nie masz pojecia o silniku tego forum wiec oswiece was, ze widac jak sie logujecie mimo, ze ukrywacie swoja obecnosc, hehe.
 
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 140
Wysłany: 03-01-2020, 09:00   

@antyjupisi przecież oni muszą od kogoś się uczyć a gdzie znajdą fachową wiedzę jak nie na M.Świat :D .
  Daniel84
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 03-01-2020, 11:12   

Kolegów tytanów boli fakt że tutaj mogą jedynie czytać
_________________
  ogromny
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-01-2020, 12:47   

antyjupisi napisał/a:
Pytalem dla jaj, ale wlasnie dostalem calkiem powazne info na priv, ze obecnie udaje >specjaliste< na elektrodzie wiec tam aktywnie grasuje i wkurza userow, hehe. https://www.elektroda.pl/...3.html#18365848 Ciekawe, czy modzi, ktorzy go wyroznili ranga wiedza o jego wstydliwym epizodzie wspolpracy z jupisi, hehe.

[ Dodano: 03-01-2020, 01:17 ]
MrPepka, czemu nie spisz po nocy tylko sie u nas logujesz, widze kolezko, ze podobnie jak GDA nie masz pojecia o silniku tego forum wiec oswiece was, ze widac jak sie logujecie mimo, ze ukrywacie swoja obecnosc, hehe.


Widzę, że Kocurek długo bez przepychanki słownej nie wytrzymuje. Ma jakąś chorobę. Na forum UPC i tutaj nie może, bo obowiązuje go umowa, to swoją frustrację na elektrodzie teraz rozlewa. Najgorsze jest to, że pisze w tematach, gdzie wydaje mu się, że coś wie.. I ciągła śpiewka o 1% abonentów, co mają problem, albo im to przeszkadza. Takie jest prawo, że jak jest problem to ma prawo zgłosić go i nie ważne jaki % to odczuwa.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 03-01-2020, 13:43   

Zajrzałam i zastanawiam się jak chciał diagnozować ruch P2P za pomocą WinMTR: https://www.elektroda.pl/...3.html#18364587 ? :shock:
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-01-2020, 14:21   

Na takich forach brakuje opcji żeby autor tematu mógł usuwać posty takich osób co na siłę się wypowiadają ;)
_________________
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 03-01-2020, 15:15   Standardy UPC [RODO w tle]

Moderacja na Społeczności nie próżnuje, ostatnie tematy, w których zabierałam głos musiały być bardzo drażliwe... Konkretnie:
https://forum.upc.eu/t5/dyskusja-ogolna/wysoki-ping-w-grach-na-serwerach-zagranicznych/m-p/37348#M4901
https://forum.upc.eu/t5/giga-connectbox/giga-connect-box-firmware/m-p/37347#M648
Zwróciłam uwagę moderatorowi, aby zaprzestał kompromitowania się i kasowania części moich wypowiedzi i po prostu dał bana za nic. W UPC chyba pracują ludzie o słabych nerwach, bo moderator nie zniósł napięcia i tak się zagalopował, że zablokował mi konto używając przycisku hardblock :lol:
https://forum.upc.eu/t5/giga-connectbox/giga-connect-box-firmware/m-p/37349#M649

Odcinając nawet dostęp do PW (co tam RODO, kto by się tym przejmował). Blokada na IP, a nawet na Wi-Free, ale w sumie dość prymitywna. Oczywiście kwestię z RODO będę wyjaśniać w oparciu o stosowne instytucje kompletnie pomijając Społeczność, gdyż, żeby się do nich zwrócić musiałabym założyć drugie konto i podpaść pod regulamin. ;)

permban za nic.jpg
Plik ściągnięto 44 raz(y) 113,4 KB

ocenzurowany post - oryginal.jpg
Plik ściągnięto 43 raz(y) 183,36 KB

 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-01-2020, 15:21   

Moderator @Miłosz chyba nie bardzo zorientowany jest w temacie CBS Action. ;) Kanał nie został wyłączony z uwagi na zakończenie umowy między korporacjami i brak jej przedłużenia (gdyby tak było, to z oferty UPC wypadłyby też CBS Europa i CBS Reality), ale z uwagi na to, że sam nadawca zakończył nadawanie tego kanału na terenie Polski. ;)
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 03-01-2020, 15:29   

W ogóle w wielu tematach jest słabo zorientowany, tu tak moderował, że dane osobowe użytkownika nadal są widoczne w jego profilu: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=216258&highlight=#216258
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 03-01-2020, 16:12   

Zuzia napisał/a:
Odcinając nawet dostęp do PW (co tam RODO, kto by się tym przejmował). Blokada na IP, a nawet na Wi-Free, ale w sumie dość prymitywna. Oczywiście kwestię z RODO będę wyjaśniać w oparciu o stosowne instytucje kompletnie pomijając Społeczność, gdyż, żeby się do nich zwrócić musiałabym założyć drugie konto i podpaść pod regulamin.

Mi powołując się na RODO udało się uzyskać z powrotem dostęp do konta i wiadomości bez większych problemów. Mimo, że zajmuje to kilka kliknięć myszką odpowiedz dostałem dopiero 30 dnia, by maksymalnie wydłużyć proces. Odpowiedz przyszła nie od IOD, a z działu reklamacji, a więc od osób jeszcze do nie dawna podległych bezpośrednio Kamilowi.
Niestety, po kilku dniach konto zostało ponownie zablokowane. Jako, że do danych powinienem mieć dostęp cały czas, a nie tylko gdy UPC mi łaskawie pozwoli, to złożyłem kolejny wniosek, dodatkowo dopytując na jakiej podstawie i w jakim celu przetwarzają takie moje dane jak adresy IP, user agenty, dane z plików cookies etc, skoro rejestrując się wyraziłem zgodę jedynie na przetwarzanie loginu, maila i hasła:



Drugą odpowiedz, od tego samego pracownika, otrzymałem już po przekroczeniu 30 dniowego terminu. Jednak UPC postanowiło się tutaj ośmieszyć, gdyż "ze względu na złożony charakter żądania, odpowiedzi udzielimy najpóźniej w terminie 2 miesięcy od dnia doręczenia niniejszej wiadomości.". Jak bardzo jest to śmieszne, chyba nie muszę mówić. Po weekendzie skarga do PUEDO będzie gotowa :)
_________________
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 03-01-2020, 16:35   

Temat rozkreca sie w ciekawym kierunku, czyli co, przetwarzaja wiecej niz powinni? Ostatnio maja zla passe z urzedami, trzeba koniecznie kontynuowac skladajac zawiadomienia w kolejnych sprawach. Tu z tego miejsca serdecznie gratuluje modowi Miloszowi i jego przelozonym, telenowela zmienia kierunek na ambitniejszy serial prawny, licze na gorace relacje. Dodaje do zakladek i robie zapas czipsow, hehe. Najwiekszym wrogiem jupisi jest samo jupisi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: