Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 05-12-2019, 14:57   

brtk napisał/a:
GMateusz tez był na kagańcu :) Ale widać trochę, że chciał trochę mniej "szkodzić" użytkownikom, pomimo że kazali.
brtk napisał/a:
Myślisz, że robił tak, bo chciał? :) Ja dużo pozytywów z jego strony widziałem i od dawna to pisałem. Nie można widzieć samych minusów.

Szukasz na sile pozytywow. Moze jakies byly, ale negatywow wiecej, dlatego zostal nieciekawie zapamietany. Sam przyznales, ze zalatwil ci GBC do 300Mb/s wiec rozumiem, ze masz sentyment. Widocznie widzial w tobie potencjal jednak nie sprawdziles sie skoro zaczal ci kasowac posty, hehe.


Cytat:
Chyba już nie pamiętacie kto atakował to forum i jego uczestników, kto publicznie cieszył się jak UPC postanowiło zablokować możliwość rejestracji modemów Cisco kupionych z drugiej ręki. Do tego te chamskie i agresywne odzywki w stosunku do klientów. Nie rozumiem też o jakim zniknięciu piszecie. Z tego co widzę to jest jednym z Waszych ulubionych Tytanów. :P
Mozliwe, ze sam przyczynil sie do wyciecia z bazy Cisco, w koncu cieszyl sie z tego jak z jakiegos wielkiego sukcesu, hehe. Przygladal sie jak znana nam grupka tych co moga wiecej fkelowala uzytkownikow. Niby ich czasem karal, ale delikatnie zamiast wywalic towarzystwo na zbity pysk. Jest wspolodpowiedzialny za ten balagan.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-12-2019, 16:02   

Nic nie wyjaśnia. Po prostu dałem warunek, że dostanę nowy modem do końca listopada poprzedniego roku albo tracą klienta, konkurencja czekała, a jedyne co mi nie pasowało w usługach UPC, to modemorouter. Ten też nie jest idealny, już się rozglądam za T-Mobile światłowód.. ;) Śmieszą mnie takie Twoje odpowiedzi, bo ja akurat chyba jestem ostatnia osobą, co by broniła tamtej społeczności. A zdania nie zmienię o GMateusz pomimo jego nieraz aroganckimi wypowiedziami, akurat to była najbardziej kompetentna osoba, z którą miałem w UPC styczność, można było dużo rzeczy się dowiedzieć, załatwić spraw.

Co do kont które tu wymieniłeś, też już to pisałem, że inny ton wypowiedzi, wspominałem też o nich, jak pisali o tym forum jako "mało popularne", a to temu forum zawdzięczali kontakt z klientami, przed ich społecznością.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 05-12-2019, 16:28   

..cytując George'a Orwella: ,,Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kasia 05-12-2019, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 05-12-2019, 16:31   

Otóż to i żaden Administrator ani Moderator nie ubliża tutaj użytkownikom. :)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 05-12-2019, 18:22   

..ale zobaczcie, jaka tutaj w tym niehermetycznym środowisku samodyscyplina panuje, jaka netykieta, nikt nie blokuje adwersarzom możliwości wypowiedzi w trakcie dyskusji..a ludzie sami się wygaszają...ech
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-12-2019, 20:23   

A ja chciałbym jeszcze dodać, że jaki tutaj spokój bez ciągle szukających zaczepek i sporów - Tyatanów.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-12-2019, 20:33   

antyjupisi, kiedyś coś wspominał że zostali wtrąceni do Tartaru 8)
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 05-12-2019, 21:35   

brtk napisał/a:
A ja chciałbym jeszcze dodać, że jaki tutaj spokój bez ciągle szukających zaczepek i sporów - Tyatanów.

Zobaczymy kiedy spuszcza pieski ze smyczy?, znam jednego byłego moderatora z tamtego bagna, który był normalny i nikogo nie obrażał. Wybacz @brt Twój wybór był kiepski gdyby nie on z tym Kamilem to może by społeczność była normalna.
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 07-12-2019, 14:27   

brtk napisał/a:
Nic nie wyjaśnia. Po prostu dałem warunek, że dostanę nowy modem do końca listopada poprzedniego roku albo tracą klienta, konkurencja czekała, a jedyne co mi nie pasowało w usługach UPC, to modemorouter.
Nie wypominam, twoje rybki, twoje akwarium. Ale postonni powinni wiedziec, ze to wyczyn nie do poworzenia, bo jupisi ma gdzies klienta z 300tka, dostales , bo wspomniany, arogancki mod pomogl. Pewnie widzial Cie w gronie tytanow na stanowisku bardziej rozgarnietego, hehe. O tym, ze zwerbowano ich duzo wczesniej doskonale wiedzial i przymykal oko na ich wybryki.

[ Dodano: 07-12-2019, 14:33 ]
Forum to nie chatbox, jak sie boisz wlasnego cienia Robin to nie pisz.

[ Dodano: 07-12-2019, 14:36 ]
brtk napisał/a:
A ja chciałbym jeszcze dodać, że jaki tutaj spokój bez ciągle szukających zaczepek i sporów - Tyatanów.
Spokoj, cisza, zadnych burd, banow. Oby nigdy nie wrocili, zreszta spalili za soba mosty.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-12-2019, 16:51   

antyjupisi napisał/a:
Spokoj, cisza, zadnych burd, banow. Oby nigdy nie wrocili, zreszta spalili za soba mosty.

Amen ....
I jeszcze jedno - nie trzeba już dokładać starań, aby udowadniać, że trawa jest zielona.
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 07-12-2019, 23:08   

134596 wyświetleń tematu :mrgreen: .Niezły wynik.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-12-2019, 13:08   

Tak sobie ostatnio czytam tę społeczność :oops: i np. dzisiaj...w tym wątku: https://forum.upc.eu/t5/moja-umowa-z-upc/przedluzenie-umowy/m-p/36770#M2062 , moderator proponuje userowi kontakt na priv! (dotyczy oferty lepszej niż proponowana przez konsultanta oficjalnym kanałem) wow...i to wszystko na oficjalnym forum!
Gdybym ja tam pisała o ofertach to pewnie by mnie zbanowali :)

W dodatku mod jest wyraźnie niezorientowany w temacie, albo celowo wprowadza w błąd usera twierdząc że "nowi - oni do 300 mają int i tv na Horizonie."
Oczywiscie to nieprawda, bo nowi klienci mają do 300 Mbs również Mediamoduł haha, nawet z bonusem  :)
1)
Max extra hd (z ci+) +300 za 79.99
na 24 mce https://www.upc.pl/pdf/of..._ci+_2019-1.pdf
obowiązuje od dnia 2019-08-28 do 2019-12-31 lub do odwołania.
2)
i z bonusem
Max extra hd (z ci+) +300 za 79.99 (1mc/1 zł)
na 24mce
https://www.upc.pl/pdf/of...usem_2019-1.pdf
od dnia 2019-08-28 do 2019-12-31
...
także tak.
_________________
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 13-12-2019, 13:24   

Kasia napisał/a:
Tak sobie ostatnio czytam tę społeczność :oops: i np. dzisiaj...w tym wątku: https://forum.upc.eu/t5/moja-umowa-z-upc/przedluzenie-umowy/m-p/36770#M2062 , moderator proponuje userowi kontakt na priv! (dotyczy oferty lepszej niż proponowana przez konsultanta oficjalnym kanałem) wow...i to wszystko na oficjalnym forum!
Gdybym ja tam pisała o ofertach to pewnie by mnie zbanowali :)
W wielu tematach po wpisie autora pojawia się prośba moderatora o kontakt na PW i temat jest zamykany. Jest to jedyne znane mi forum operatorskie, gdzie panują takie zwyczaje :neutral:
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-12-2019, 14:06   

Tak, czytałam o tym, ale w tym konkretnym przypadku, pisząc  o "kontakcie na priv" chodziło mi nie o kwestię "sposobu na wyciszenie/zamknięcie tematu" a o podwójne standardy, gdzie mod na oficjalnym forum operatora, ewidentnie proponuje niestandardową pomoc userowi...no inaczej tej wypowiedzi, cytat:
"Możesz jednak napisać do mnie na PRIV z danymi abonenckimi. Zobaczymy co da się zrobić ;) " zinterpretować się nie da :)

Takie same działania tutaj na forum, są tam nazywane "obejściem walidacji", działaniem "nie fair" i są tam niemile widziane, by nie rzec potępiane (jako niezgodne z ichnimi zasadami. ofc)  ;)
No i to nie jest fair.
_________________
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 13-12-2019, 14:24   

Kasia napisał/a:
Tak, czytałam o tym, ale w tym konkretnym przypadku, pisząc  o "kontakcie na priv" chodziło mi nie o kwestię "sposobu na wyciszenie/zamknięcie tematu" a o podwójne standardy, gdzie mod na oficjalnym forum operatora, ewidentnie proponuje niestandardową pomoc userowi...no inaczej tej wypowiedzi, cytat:
"Możesz jednak napisać do mnie na PRIV z danymi abonenckimi. Zobaczymy co da się zrobić ;) " zinterpretować się nie da :)
Ja to odczytuję raczej jako formułkę grzecznościową, dane klienta przekażą odpowiedniemu działowi i tyle. Ale mogę się mylić, bo nikomu nie zaglądam na priv. Bywały też przypadki, że ktoś mocno dziękował za załatwienie danej sprawy więc ewentualna pomoc w niektórych przypadkach jest niewykluczona. Tylko nie wiem po co zamykać temat, może autor chciałby podziękować :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: