Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-10-2019, 17:41   

albo mają pakiet pracowniczy o ile jeszcze jest dla pracowników kiedyś to był koszt około 49 zł za tv net i telefon ;p
_________________
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-10-2019, 20:09   

Kocurek na Satkurier napisał/a:
"Nie przewiduję konsumenckiego 4K w NASZYCH tv kablowych wcześniej niż 2020r - a co do cen, to trzymajcie się krzeseł... "

"4K będzie, ale nie wcześniej niż realnie i konsumpcyjnie po 2020 r - i to też wcale nie jest takie pewne.
To co jest obecnie nie jest żadną ofertą i przez najbliższe lata też nie będzie (mowa o Polsce).
Entuzjazm Wam szybko opadnie jak zobaczycie ofertę i ceny"

"Co więcej, notoryczne problemy z ich Horizonem, modemorouter Compal to crap jakich mało (problem z PUMA6, luka DDoS, pingi szaleją, transfery niestabilne) - nie wygląda to dobrze i powiem szczerze wydaje mi się, że z tego powodu nie ma co liczyć na 4K w UPC Polska w rychłej przyszłości. Podobnie net 1 Gb - tu jego wprowadzenie też się oddala...
Po prostu nie ma na to pieniędzy."


Tak Kocurek tam bredzil w maju 2018 r. Tylko o Horizonie i Compalu napisal prawde :D Ogolnie czesto, fantazjuje, a prorok z niego marny, bo Inea oraz Vectra wprowadzily 4K na poczatku 2019 r. na dokladke w rozsadnej cenie.

[ Dodano: 22-10-2019, 21:14 ]
Gdzie znowu uciekl post, do ktorego sie odnosilem? Kurla co za moda kasowania swoich postow...
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-10-2019, 20:17   

Dziwnym trafem w ich oczach Compal to teraz cud, miód, malina, a sami go już nie posiadają. Ja też go nie posiadam i chwała temu. Gdyby nie GMateusz, to dalej bym się z nim męczył, albo nie.. Już bym był u konkurencji. GigaBox na razie chodzi bardzo stabilnie ponad 2 miesiące i wtedy go sam restartowalem, bo potrzebowałem zrobić bezpieczniki off w domu ;) Pewnie by miał większy uptime, ten od wgrania najnowszego softu.
Zobaczymy, czy UPC z netem przetrwa u mnie za rok, bo kusi mnie T-Mobile, telewizję zostawię najwyżej.
 
 
TęczowyMiś 
light master

Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 65
Wysłany: 22-10-2019, 20:31   

Nie wierzę, że oni tak się produkują za jakieś 300 złotych, bo gdzieś tyle pełny pakiet kosztuje. Za takie pieniądze to nikt sobie nie będzie ściery z gemby robił.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-10-2019, 20:38   

W jupisi sa oszczednosci i to od dawna, a wy myslicie, ze trolle od bazgrania po forach maja tam pensje menadzerskie :D Zawsze znajda sie ludzie co za ochlap odwala brudna robote.
 
 
Marcinosr 
Klikacz

Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22-10-2019, 21:03   

Oj jeszcze byście się zdziwili, jak łatwo niektórych kupić ;)
 
 
Pink Floyd
[Usunięty]

Wysłany: 22-10-2019, 22:35   

Obiektywnie trzeba przyznać, że w dyskusji na forum Sat Kuriera w temacie 4K w kablówkach Kocurek w dość niekorzystnym świetle przedstawił operatora.Starał się wykazywać ponad przeciętną wiedzą niż zwykły klient.Mogło to już wtedy rodzić pewne podejrzenia..
Chcąc się zrehabilitować nadrobił za to na Społeczności co przyczyniło się dodatkowo do zamknięcia podobnego tematu.

[ Dodano: 23-10-2019, 06:46 ]
Przypuszczam , że tzw " tytani" z byłym modem dostali zielone światło na rozjątrzenie wstydliwego , (obok tego, który wymieniał wady Horizona) tematu.Co dało pretekst do jego tym razem oficjalnego zamknięcia.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 30-10-2019, 06:44   

ukiro napisał/a:
Tak czytam, czytam i nie mogę uwierzyć, że oni są tak oderwani od rzeczywistości. Piszą te swoje wywody i... kasują swoje mądrości a podobno to inni są trollami :lol: .
Przynajmniej na innych forach użytkownicy dostrzegają, że określone osoby (związane z firmą) nachalnie wychwalają jej usługi.

Cóż, jaka firma, tacy współpracownicy.
Mod im skasowal te fascynujaca dyskusje i umiescil ja tam, gdzie jej miejsce, w koszu. Na kolejnym forum, Satkurier poznali sie na nich. Wyraznie tam przycichli, byc moze dostali po slusznym banie albo ich mentor z jupisi zakazal im pisac.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 01-11-2019, 16:25   

Odkryłam ciekawą ingerencję w moim poście, przez przypadek, autor tematu odezwał się do mnie na PW z prośbą o pomoc, bo wątek mu zamknięto.

Skasowano tam zdanie:
Być może, niektórzy twierdzą, że na tym modemie da się grać ;)

Jakby nie patrzeć nie było nawet szczególnie niepoprawne politycznie. Po cichu, edycja wsteczna, tak po prostu. Nie pierwszy raz więc nie jestem zdziwiona. Nie wiem co z resztą postów, może też "poprawione"... Zastawia mnie jednak coś innego, ci ludzie pracują przecież w UPC, czy podobne metody stosują w miejscu pracy? Przykładowo napiszę reklamację i może też komuś przyjdzie do głowy coś wytrzeć gumką...

Moderacja.jpg
Plik ściągnięto 23 raz(y) 71,6 KB

 
 
ukiro 
light master

Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 68
Wysłany: 01-11-2019, 18:18   

Niech się pogrążają ale w necie nic nie ginie :D . To, że cenzurują i manipulują świadczy tylko o firmie. Pracownicy przychodzą i odchodzą ale niesmak pozostanie na lata :lol: .
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 01-11-2019, 19:10   

ukiro napisał/a:
Niech się pogrążają ale w necie nic nie ginie :D . To, że cenzurują i manipulują świadczy tylko o firmie. Pracownicy przychodzą i odchodzą ale niesmak pozostanie na lata :lol: .

Smród chciałeś napisać?
_________________
  ogromny
 
Pink Floyd
[Usunięty]

Wysłany: 01-11-2019, 19:45   

Udzielając się na tamtym forum , należy wyrazić zgodę na pisemne warunki zawarte w regulaminie jak też na te, nie zawarte w opisywanych punktach.Na jakie? JEST to wałkowane na kilkudziesięciu stronach tego tematu.
Moderacja ingerując wstecz również moje posty, pokazała, że nie szanuje userów i nie stosuje czystych zasad- zatem usunąłem konto.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 01-11-2019, 20:00   

Ale jest cała kupa userow którym to pasuje.
_________________
  ogromny
 
Pink Floyd
[Usunięty]

Wysłany: 01-11-2019, 20:05   

Jak im to odpowiada, ale wielu przestało pisać lub usunęło konta.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 02-11-2019, 12:21   

ogromny napisał/a:
Ale jest cała kupa userow którym to pasuje.
Tam jest kupa, ale nie userow, bo teraz ruch maja minimalny o co od poczatku chodzilo. Czyli o swiety spokoj modow, ludzi ewidentnie z lapanki, ktorzy maja w tyle klientow i cala ta "spolecznosc".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: