Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejna podwyżka na bezterminówce - tym razem przegięcie
Autor Wiadomość
Farciu 
light master

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 65
Wysłany: 29-09-2019, 17:38   

Okazja w tym przypadku jest mocno subiektywna ponieważ ja nie chciałbym tych kanałów nawet za złotówkę :!:
_________________
 
 
wid3l3c 
easy master

Dołączył: 15 Lis 2016
Posty: 27
Wysłany: 30-09-2019, 13:13   

Ja w piątek dostałem podobnego maila, tylko zamiast kanałów sportowych podnoszą prędkość internetu z 250 na 500, za 6 złotych.

Cena śmieszna jak za 2x prędkość, ale.... no właśnie ale - na kuta mi 500 megabitów?
Zgadzam się z Wami w kwestii uszczęśliwiania klienta poniekąd na siłę...

Najchętniej to bym się wręcz zdegradował do 150 bo i tak pingi na compalu skaczą 12-23... a z tych marketingowych prędkości to i tak korzyści nie ma....
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 30-09-2019, 14:36   

To zrezygnuj napewno masz tam linka do rezygnacji z przyspieszenia.
_________________
 
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 30-09-2019, 20:35   

Zuzia napisał/a:
Nie można im złożyć podobnej propozycji, tylko w zakresie obowiązującego prawa.

Można, jesteś na bezterminowej więc wysyłasz pismo że rezygnujesz i jak przesuną cie z najwyższego pakietu do średniego i będziesz płacił 6zł mnie to zostajesz. Zgodzą się na pewno.
_________________
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 30-09-2019, 22:34   

Podobna propozycja brzmiałaby mniej więcej "rezygnuję z pakietów ..., a jeśli chcecie mnie powstrzymać kliknijcie w link i wypełnijcie formularz na mojej stronie w terminie ..." :)
Natomiast pismo z rezygnacją, o której wspomniałeś musi mieć formę przewidzianą przez regulamin i adekwatny sposób dostarczenia. Widzisz teraz, gdzie została zachwiana zasada równości stron umowy?

PS. Zuzia to ona ;)
 
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 01-10-2019, 09:26   

Tylko regulamin UPC mówi że UPC może podnieść cenę, a że daje każdemu furtkę że można się nie zgodzić to tylko sie cieszyć a nie płakać. Efekt tego będzie taki że dostaną kare i kolejne podwyżki to będą podwyżka albo spadaj i nikt nie dostanie na pocieszenie marchewki. A wiesz mi że będą podwyżki, tak jak są teraz bo jak zauważyli wszyscy mało kto czyta o nich i będzie płacił więcej i tyle. Różniąca taka że nie dostanie nic, a podwyżkę i tak dostanie. Dla was to lepsze rozwiązanie, spoko wasza kasa i wasze zdanie. Ja wole albo coś dostać, albo brak podwyżki zamiast płacić więcej za nic. Już czekam na zaprzestanie rozdawania za darmo dodatków i na temat że lecą podwyżki oraz jak to kiedyś było lepiej bo była podwyżka ale za coś, a teraz tylko podwyżka.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 01-10-2019, 09:54   

krys121, Martwisz się na zapas. Po pierwsze, UPC musi taką podwyżkę uzasadnić, po drugie, jak podniosą, to się pójdzie do konkurencji. Dostać coś, czego się nie chce lub nie potrzebuje to tak ja nie dostać nic.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 01-10-2019, 15:14   

zylx, cały czas uzasadniają, że podnoszą jakość usług i się rozwijaja :shock:
_________________
  ogromny
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 01-10-2019, 15:28   

zylx napisał/a:
krys121, Martwisz się na zapas. Po pierwsze, UPC musi taką podwyżkę uzasadnić, po drugie, jak podniosą, to się pójdzie do konkurencji. Dostać coś, czego się nie chce lub nie potrzebuje to tak ja nie dostać nic.

Napiszą że ceny prądu poszły w górę więc podnosimy o 8zł, jak się nie podoba możesz złożyć wypowiedzenie.
_________________
 
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 01-10-2019, 16:13   

" Już dziś wiesz, że nie chcesz korzystać z nowych kanałów? Do 31 października 2019 r. wypełnij formularz na www.upc.pl/zmiana-uslugi. Twoja usługa TV i abonament pozostaną bez zmian."

Po wpisaniu swoich danych - komunikat:" Ta strona jest niedostępna" :cry:
_________________
  Yar13
 
telsat 
classic master

Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 213
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 03-10-2019, 18:54   

Działają wszystkim te kanały? Bo ja nie dostałem tego maila, ani nie mam tych kanałów aktywnych.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 03-10-2019, 19:20   

telsat, Nie, nie wszystkim. Taką ofertę dostają ludzie bez zobowiązania terminowego z niskim abonamentem.
_________________
 
 
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-10-2019, 19:24   

^^ Jestem na bezterminówce po WRU XX, czyli jeden z najniższych abonamentów. Żadnej oferty nie dostałem :)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 03-10-2019, 19:40   

bez zobowiązania czasowego, najniższy abo i nic nie dostałam...jeszcze.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 03-10-2019, 19:51   

taggan, Spokojnie, przyjdzie na Ciebie kolej. Tylko pamiętaj, ze nie koniecznie dostaniesz to na czym Ci zależy. Bo ludzie dostają różne "gratisy". Trochę informacji na temat jaka jest skala tych podwyżek można wyczyta z decyzji UOKiK.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: