Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie TVNy
Autor Wiadomość
Protaz-Boy 
easy master


Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 26
Wysłany: 02-09-2006, 09:05   Gdzie TVNy

Właśnie chyba zakończyły swój żywot 2 kanały w Aster - TVN Turbo i TVN Style. Nie jestem pewien ale pewnie ma to związek że wjeżdża platforma cyfrowa ITI.
Wiecie coś na ten temat? W UPC świecą?
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-09-2006, 09:35   

W UPC jeszcze są te kanały , słyszałem że TVN podniósł stawki dlatego w Aster znikły te kanały i mają być nowe atrakcyjne zamiast nich.
 
 
Protaz-Boy 
easy master


Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 26
Wysłany: 02-09-2006, 09:43   

Podejrzewam że Sport Klub niebędzie bardziej atrakcyjny niż TVN Turbo, ciekawe co będzie zamiast tvn style.. zobaczymy.
 
 
mgs 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 331
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-09-2006, 11:45   

i jak tu się nie wkurzać. przecież w asterze płacę więcej niż w upc i w dodatku nie ma axna...
 
 
 
Robredo 
Klikacz

Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 11
Wysłany: 02-09-2006, 11:52   

naszczescie mam UPC.. bo liga mistrzow narazie bedzie w TVN TURBO wiec sobie koledzy z Aster nie obejrza :)
 
 
Szynszyl 
Klikacz

Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 2
Wysłany: 02-09-2006, 12:01   

Też właśnie zauważyłem że nie ma dwóch tvn'ów :? Jak tylko nie dadzą zamiast jednego z nich axn'u ... :evil:
Dobrze że jeszcze nie usunęli zwykłego tvn :P

No, ale przynajmniej od dziś net w aster przyśpiesza :mrgreen:
 
 
mgs 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 331
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-09-2006, 12:56   

Robredo napisał/a:
naszczescie mam UPC.. bo liga mistrzow narazie bedzie w TVN TURBO wiec sobie koledzy z Aster nie obejrza :)


funny... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 02-09-2006, 15:09   

a ja mam cyferke i wszystko gra ;) prawda jest taka ze tvn zazadal zbyt duzo kasy od aster i ci zrezygnowali ciekawe co dadza w zamian moze znowu arirang :mrgreen:
 
 
mgs 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 331
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-09-2006, 16:29   

no tak w sumie jest to 'nowy, atrakcyjny program' :lol: :lol:

[ Dodano: 03-09-2006, 01:29 ]
za media2.pl

Cytat:
Największy operator kablowy w Warszawie, Krakowie i Zielonej Górze wycofał od 1 września ze swojej oferty TVN Turbo i TVN Style. Nieprędko kanały te wrócą do oferty. Wśród tematycznych kanałów TVN ostało się jedynie TVN 24 i TVN Meteo. To duże zaskoczenie dla abonentów, którzy skarżą się naszej redakcji.

Tuż przed weekendem ponad 365 tysięcy klientów sieci kablowej Aster niespodziewanie na ekranach zamiast dwóch najpopularniejszych kanałów ze stajni TVN mogli zobaczyć jedynie planszę informacyjną o zaprzestaniu ich emisji. W ich miejsce niebawem mają pojawić się "nowe atrakcyjne programy". Zapytaliśmy się w biurze obsługi klienta jakie programy zostaną włączone do oferty Aster. - Na razie dział marketingu nie poinformował nas o szczegółach- usłyszeliśmy w telefonicznym biurze obsługi klienta.

TVN chciało zbyt dużo
Również w BOK uzyskaliśmy informację, że wszystkiemu jest winne TVN, które chciało od Aster zbyt wygórowanych opłat. Poprosiliśmy także o komentarz zarząd Aster. Wkrótce po po otrzymaniu oficjalnej odpowiedzi uzupełnimy tę wiadomość.

Od kilku miesięcy trwa spór TVN z operatorami kablowymi, którzy w ramach promocji swoich kanałów tematycznych przez ostatnie dwa lata płacili od każdego abonenta około 3-4 groszy (1 euro-cent). Tak skonstruowane umowy obowiązywały w wielu sieciach kablowych, m.in. w Aster do 31 sierpnia. Po tym czasie TVN zażądało ok. 40 groszy (9 centów) za każde gniazdko abonenckie. Operatorowi nie udało się porozumieć jednak z TVN i musiał wyłączyć sygnał obu stacji.

Problem z UOKiK
Poważniejszy problem czeka operatora, gdy okaże się, że złamane zostało prawo. O zmianie programowej abonenci dowiedzieli się z planszy zastępującej TVN Turbo i TVN Style. Klienci Aster nie zostali poinformowani z wyprzedzeniem o jakichkolwiek zmianach. Informacji na ten temat na próżno szukać w rachunkach za sierpień i wrzesień. Może to się odbić niekorzystnie na operatorze. Zaniepokojeni abonenci operatora już szturmują infolinię Aster. - Ja osobiście jestem oburzony i w poniedziałek wysyłam rezygnację z ich usług- napisał nam nasz czytelnik z Ursynowa w Warszawie.

Zaskoczenie w tej sprawie jest tak duże, że i nas zaskoczyła ta informacja podczas weekendu. W poniedziałek zapytamy UOKiK czy w związku ze zmianą warunków umowy ci abonenci, którzy poczują się poszkodowani zaistniałą sytuacją będą mogli ubiegać się na przykład o obniżenie opłat abonamentowych lub zrezygnować bez konsekwencji prawnych z oferty Aster w przypadku, gdy mają np. podpisane umowy promocyjne.

Dostęp do TVN Turbo i TVN Style nadal jest możliwy w UPC, Vectrze oraz wielu innych sieciach kablowych, a także w Cyfrowym Polsacie i Cyfrze Plus.
 
 
 
Protaz-Boy 
easy master


Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 26
Wysłany: 03-09-2006, 00:29   

Ja bym tam chciał Arirang ! :mrgreen:
 
 
zUrEk 
easy master

Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 31
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-09-2006, 21:51   

Bedziemy mieli nowy ich atrakcyjny program KUCHNIA TV To ja dziekuje za atrakcyjnosc
 
  Nie Posiadam
 
Szynszyl 
Klikacz

Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 2
Wysłany: 24-09-2006, 20:34   

Kuchnia tv :evil: :oops: :mad: atrakcyjny :?
Ale co ma być zamiast tvn turbo? Też kuchnia tv? :/
 
 
zUrEk 
easy master

Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 31
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-10-2006, 21:42   

masz juz sprot club na dwoch kanalach to jest ich atrakcyjnosc
 
  Nie Posiadam
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: