Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-09-2019, 16:13   

Przecież to było wiadome, że ci nie napisze tego, bo nie może tak. Lepiej było wyczekać byle jaki moment i dać banana. Permanentnie to znaczy na zawsze.

A jeżeli dał bana za ten post co wkleiła Zuzia.. To trochę się skompromitował..
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1652
Wysłany: 16-09-2019, 16:25   

brtk napisał/a:

A jeżeli dał bana za ten post co wkleiła Zuzia.. To trochę się skompromitował..

Nie pierwszy i ostatni raz. Kolega Zylx nie łapie, że nie wypadało Kamilowi napisać wprost.
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 16-09-2019, 16:54   

zylx napisał/a:
antyjupisi, Admin do niczego nie musi dążyć. Wystarczy, że da mi znać :)
zylx napisał/a:
I już konto zbanowano. Bez powodu, bez żadnego łamania zasad. Szkoda, że zabrakło Kamilowi odwagi by powiedzieć to wprost.

W pewnym sensie dal znac, trzeba to odczytac jako w*!##***! z forum :mrgreen: Ban byl pewny tylko nie przewidzialem, ze tak szybko go zalapiesz. Jestes juz niepotrzebny, swoje zrobiles. Testowales im sprzet, wyreczales pomagajac klientom, a teraz wlasnie Tobie podziekowano za wklad w budowanie "spolecznosci". Oczywiscie obraza majestatu tytana to pretekst, admin, a takze specjalista ds. reklamacji w jednej osobie nie moze dopuscic, zeby pojawialy sie tresci godzace w interesy jupisi. Porady jak obejsc oplaty instalacyjne i aktywacyjne sa dla nich do tego stopnia niewygodne, ze pewnie wkrotce caly temat zniknie po cichu jak ten o Horizonie.

[ Dodano: 16-09-2019, 16:55 ]
Kto tam jeszcze zostal do odstrzalu? Szeptacz? No i Zuzia, admin chyba zostawil sobie ja na deser :D Reszta siedzi cicho, jak pod miotla wiecej nie trzeba banowac.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-09-2019, 18:11   

antyjupisi napisał/a:
(...)
[ Dodano: 16-09-2019, 16:55 ]
Kto tam jeszcze zostal do odstrzalu? Szeptacz? No i Zuzia, admin chyba zostawil sobie ja na deser :D Reszta siedzi cicho, jak pod miotla wiecej nie trzeba banowac.

A Oni zrobią mu numer (uprzedzą go) i sami się ewakuują stamtąd ... :D
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 16-09-2019, 18:39   

Zawsze lepiej odejsc z twarza niz zostac wyrzuconym z przyprawiona geba.
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 16-09-2019, 21:07   

Taka ciekawostka..W podzìekowaniach dla byłego moda zniknął post Informatyqa(Nieznajomego).
Przypadek? :o
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-09-2019, 12:17   

Nazywa sie to >prace porzadkowe<, a nie przypadek :lol:

Cytat:
Skąd oni tam tyle czasu mająv , że na okrągło na forum siedzą?


Nie tylko na jednym, bo sa dosc aktywni rowniez na innych forach. Prowadzac normalne zycie rodzinne, zawodowe raczej nikt nie ma czasu na pisanie w sumie tysiecy postow. Chyba, ze wlasnie to jest ta praca :D Nie zdzwiwilbym sie gdyby pijarowali innym firmowm, markom. Przygladajcie sie co polecaja, jaki sprzet, o kim cieplo pisza. Na takie typy nalezy uwazac i ostrzegac przed nimi.

Cytat:
Jeszcze zatęsknią za naszym Forum


Sa spaleni na zawsze jako sprzedawczyki, osoby obludne i podle. Sami sobie taka opinie wystawili swoim postepowaniem. Chyba juz nikt nie ma watpliwosci, ze robia na jupisi za gratyfikacja (choc na razie przyznali sie tylko do wycieczki do siedziby). Minelo troche czasu odkad ich nie ma i zadnych burd, banow, klotni. Teraz widzicie jak kilka osob potrafi zepsuc miejsce. Na oficjalnym forum jupisi sa wykorzystywani do prowokacji, sabotowania, pacyfikowania niezadowolonych lub niezaleznie myslacych klientow oraz prymitynej reklamy. Tam jest ich miejsce, w tym gnojowisku. Niech robia na menadzerow-karierowiczow i nigdy tu nie wracaja. Uwazam, ze powinni na naszym forum zostac dozywotnio zbanowani za korpo-trolling uprawiany przez nich mniej wiecej okolo roku. Podobnie konta CePeU i TePeO, odebrac prawa moda za niewdzecznosc. Kiedy nie mieli swojego forum korzystali z uprzejmosci tutejszych adminow, pieknie sie odwdzieczyli. Konto z prawami moda sluzyc im moze do sprawdzania danych o userach naszego forum (IP itd.). Mam nadzieje, ze nie maja prawa edycji i kasowania tutaj postow za jego pomoca.

Z tego co wiem nie mieli nigdy do tego dostępu.
Ostatnio zmieniony przez Rafal 17-09-2019, 21:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-09-2019, 12:58   

Już pisałem kiedyś, że nie spodobało mi się te określenie "mało popularnego forum", właśnie patrząc na to, że kiedyś tu przedstawiciele UPC mieli kontakt z klientem. Im się po prostu nie podoba, że tu klienci dostają podpowiedzi, jak uzyskać oferty z DUK. Przecież na ich społeczności to nie przejdzie. Są jakieś tematy niedobitki, w których ktoś pisze, by dać wypowiedzenie i czekać na DUK, ale pewnie patrząc na to co tam się ostatnio odwala, zaraz zostaną wyczyszczone, by klient wchodzący na społeczność, nie widział tego.

Zdziwiło mnie też, że odpowiedź na reklamację zylxa @Kamil nie skasował, tylko wyciął według niego "wycieczki personalne", a zylx po prostu napisał jak jest.. ;) Ale klient już podziękował za bardzo szczegółowy przykład, a w nagrodę za pomoc, zylx dostał bana :D
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 17-09-2019, 13:33   

brtk, które forum jest popularniejsze, można polemizować, mnie też nie spodobała się wypowiedź byłego moderatora i nawet zwróciłam mu na to uwagę w jego temacie na Społeczności ;)
Wycinanie odnośników do mediaswiat.pl jest faktem, nie pisałam tam o DUK i nie linkowałam do działu z regulaminami ponętnych promocji tylko wspominałam o sprawach czysto technicznych.

zakazane linki.jpg
https://forum.upc.eu/t5/o-spolecznosci/nowe-zasady-spolecznosci-prosba-o-wyjasnienie-watpliwosci/m-p/23341#M942
Plik ściągnięto 33 raz(y) 110,34 KB

zakazane linki new.jpg
https://forum.upc.eu/t5/dyskusja-ogolna/brak-dostepu-do-wybranych-stron-np-hub-docker-com-amazon-com/m-p/32352/highlight/true#M4043
Plik ściągnięto 36 raz(y) 129,88 KB

 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-09-2019, 22:29   

Nie wiem czy zauważyliście, ale zniknął kolejny temat.

Otóż przyszła jakaś pani, o nicku chyba Gosinia i założyła temat w dziale Moja umowa z UPC, że zablokowało jej UPC usługi przez pomyłkę (temat nazywał się jakoś tak: Niesłuszne zablokowanie), gdyż anulowano jej opłatę za aktywację czy jakąś tam w tym stylu, więc jej nie zapłaciła ,a przez windykację i tak zostały jej zablokowane usługi. Nawet pracownica @Martyna jej chciała pomóc przez PW, a temat został ukradkiem usunięty, by inni użytkownicy tego przypadkiem nie przeczytali...
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 18-09-2019, 16:21   

Forum też im zniknęło, skończyła się ważność certyfikatu strony ;)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1652
Wysłany: 18-09-2019, 16:42   

Zuzia napisał/a:
Forum też im zniknęło, skończyła się ważność certyfikatu strony ;)

Ale to "nie jest globalny problem tylko jednostkowy" 🤣
_________________
  ogromny
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 18-09-2019, 17:15   

Zuzia napisał/a:
Forum też im zniknęło, skończyła się ważność certyfikatu strony ;)

Coś więcej się tam podziało niż tylko certyfikat, bo ignorując go też nie można się dostać. Ale to akurat nie problem UPC po Lithium jest dostępne tylko jako SaaS, więc wszystkimi takimi problemami zajmuje się dostawca, nie UPC.
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 18-09-2019, 17:26   

To gdzie teraz będą pisać tytani? :D
_________________
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-09-2019, 17:48   

Do "szuflady" :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 17
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: