Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 10-09-2019, 10:42   

Gdzie niby widzicie że jakieś moje posty wróciły ? Ja tylko widzę, że znikło ich jeszcze więcej :|

Poza tym stadion cały czas jest, nic nie zostało usunięte (tzn nic w sensie zdjęcia stadionu, cała reszta została pokasowana :evil: )


A jeśli chodzi o moje bany to tak, raz miałem ostrzeżenie od GMateusz za jakiś post, raz miałem ostrzeżenie od GMateusz za podpis, ban za podpis w którym tylko było że kasują posty - ban na tydzień i teraz ban na miesiąc za właściwie sam nie wiem co. Za coś przez Kamila nazwanego trollowaniem, tym razem ban bez żadnych ostrzeżeń i to jeszcze na miesiąc jakbym na prawdę coś przeskrobał (tzn oficjalnie dostałem niby 3 meile, ale nie wiem może wysłał je do siebie ? bo na moją skrzynkę z gmaila od wczoraj wleciało tylko 1 powiadomienie z innego forum (nie związane z upc) i jakoś info o banie czy kasowaniu postów nie widzę.

Nie rozumiem też tego co to znaczy trzymać się głównego tematu, bo np w temacie o UPC od środka jest stadion i zaczeli pisać o stadionie. Jaki to ma związek z wnętrzem UPC ? Już pomijając, że żadna fotka nie była jakoś bardzo z tym powiązana to przynajmniej jakaś reklama upc była, a stadion ? w sensie, że logo upc na tym zdjęciu jest i to ma coś wspólnego z tematem ?

W ogóle mam wrażenie, że coś z kopii przywracali albo coś się posypało, albo też sami nie wiedzą co robią, bo wydaje mi się że faktycznie na telefonie z rana stadionu nie widziałem, a teraz znowu posty są.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-09-2019, 11:08   

Bo wróciły, a teraz znowu zniknęły. Wyglądało to tak, że był twój post, pod spodem drugi z pytaniem dlaczego został usunięty i trzeci post, gdzie chwaliłeś zdjęcie i pytanie dlaczego posty zostają usunięte, a kolejnym postem był post Moda.

Maile wysyłane są automatycznie raczej po usunięciu, ale nie dochodzą, moje posty ostatnio jak kasował GMateusz, to maila nie dostałem ani żadnego powiadomienia, gdyby GMateusz nie napisał albo sam bym nie zauważył, to bym nawet nie wiedział że mój post zniknął.

A stadionu nie było, temat kończył się na poście Zuzi, czy będą jakieś fotki jeszcze.
Ostatnio zmieniony przez brtk 10-09-2019, 11:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 10-09-2019, 11:11   

Iks de, czyli uznali, że faktycznie posty są OK i nie złamały regulaminu, przywrócili, a następnie skasowali, no bo jak to oni się pomylić przecież nie mogą, więc zamaskować swój błąd musieli :)

Ci co widzieli te moje posty - faktycznie napisałem coś takiego za co powinienem dostać bana bez ostrzeżenia i to jeszcze na miesiąc ? :shock:
Zwłaszcza, że ten stadion jest tak cholernie na temat, że szkoda słów.

Wprowadzili tą maskotę i też wszystko co negatywne to kasują, co że niby wszyscy mamy się zachwycać reklamą ? Przecież jeszcze sami za to zapłacimy, bo przecież wszystko idzie z naszych abonamentów, a wprowadzenie takiej maskotki, to też swoje kosztuje. A kompletnie nic nie daje, reklam upc i tak jest wystarczająco dużo

[ Dodano: 10-09-2019, 12:30 ]
Teeee im się forum posypało inne posty widać jak się wejdzie na forum, a inne przez "start" i ostatnio dodane.

W 1 miejscu widzę info od moda że posty zostały skasowane itd, a jak wchodzę w temat to tego nie ma i pojawia się to ze stadionem, czyli coś o czym piszę Adrian że to zostało skasowane

Czyli mają awarie niby forum :mrgreen:

[ Dodano: 10-09-2019, 12:44 ]
Porównajcie sobie przez start ile więcej postów tam widać, pomimo że nie widać tych np moich skasowanych, to są posty któych nigdy nie widziałem np
"zylx w O Społeczności
wczoraj
@GDAnapisał(a): trzymaj kciuki to bedzie dobrze Chyba jednak Tytani nie przynoszą szczęścia Polska 0 - 0 Austria "

W ogóle tego nie widziałem, nie widać tego przez forum, a przez start tak i takich postów jest dość sporo
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2019, 20:24   

W ramach archiwizacji, bo post pewnie długo nie pożyje :)

Podsumowanie sytuacji.jpg
Plik ściągnięto 58 raz(y) 194,75 KB

 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2019, 21:30   

Brawo za odwagę dla PodUsera.

Jak to jest z tym kasowaniem postów.
Posty są usuwane bo zgodnie uznaniowością admina nie są związana z tematem.

To możecie mi wyjaśnić co ma wspólnego zdjęcie stadionu z tematem " UPC od środka"??
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 11-09-2019, 01:28   

Wy ciagle walkujecie to samo? Ile to razy pisalem, ze kasuja i beda kasowac... bo musza. Jest jeszcze ktos, kto nie poznal sie na ich upadlym forum? Jak wyreczacie leniuszkow w robocie pomagajac userom to jestescie dobrzy, ale jak zaczniecie miec krytyczne uwagi, wtedy won! Wylazi z nich zwykle korporacyjne chamstwo. Wykorzystuja was, jak przed wami tych co zmadrzeli, w odruchu zdrowego rozsadku pokasowali sobie konta i nie udzielaja sie na tym gnojowisku. Jesli kogos tam toleruja, to dlatego, ze ich slugusy nie sa w stanie ogarnac merytorycznie wszystkich tematow. Oni najlepiej nadają się do zamykania tematow i dawania sobie lajkow nawzajem :mrgreen:

Ten mlody wilczek, mod, ktory rozstal sie z jupisi choc nadal tam siedzi jedna noga i psioczy na mediaswiat, ze niby trolle tu nadaja; jest bardzo smieszny. To oni sa odrazajacymi korpo-trollami, kompletnie pozbawionymi zasad etycznych i jakiejkowiek przyzwoitosci. Tak ohydnych praktyk manipulacyjnych, buty i bezczelnosci nie ma na zadnym z for branzowych. Ostatnie niusy to juz kompletne dno, chwalenie sie wizyta we firmie, fotka ze stadionu i ten syf reklamowy, totalna zenada. Ale dzieki temu niektorzy pracownicy mogli sobie obejrzec facjaty slugusow i o tym podyskutowac pozniej przy kawie. W ogole firma tonie w dlugach (przez fatalne zarzadzanie), ale mnie to nie dziwi, skoro potrafia angazowac kilkunastu menadzerow do wymyslania nikomu niepotrzebnych, brzydkich futrzakow, ktore beda straszyc na ulotkach reklamowych. Chyba chcieli dorownac Biedronce :D
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2019, 10:39   

Pełna zgoda, temat i fotorelacja z wycieczki pod tytułem " UPC od środka" może zająć 1 miejsce jako żenada roku w Społecznosci.
I te sprytnie wplecione motywy reklamy.
Zanim założyłem tam konto " podglądałem" forum i pierwsze co można było zauważyć to wrogość do userów niezadowolonych z usług.Całkowita dominacja przyszłych, prawdopodobnie już namaszczonych tytanów.
Motto przewodnie: Nie podoba się , to zmień operatora.
Jednak umów podpisanych się dotrzymuje.


[ Dodano: 11-09-2019, 12:33 ]
*Zamiast dekodera 4K ,odświeżenia oferty telewizyjnej na razie pozostaje się zadowolić maskotką. :D

[ Dodano: 11-09-2019, 20:55 ]
PodUser już został zbanowany,
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 12-09-2019, 12:57   

Mozecie jeszcze tak i ze 100 stron, ale to nic nie zmieni. Oczekuja kadzenia (ochrony interesow jupisi), a nie sarkania na oferte i sprzet. Pamietajcie tez, ze przydupasy sa nie do ruszenia i macie dla nich byc tylko mili. Kasuja i banuja, az wyrobicie sobie odruchy trzymania jezyka za zebami. Jesli oczekujecie szacunku i wdziecznosci za trud i wklad w rozwoj "spolecznosci" to doswiadczenie wasze i innych podpowiada, ze nic takiego nie bedzie mialo miejsca. Nikt nie szanuje pomocy dawanej zbyt latwo, za darmo. Po prostu cencie sie, nie wspierajcie miejsc, gdzie sa takie "porzadki".

[ Dodano: 12-09-2019, 13:58 ]
A jesli chcecie tam byc za wszelka cene, to pogodzcie sie z rola frajerstwa i znoscie upokorzenia jakich nie poskopia wam karierowicze jupisowskie :mrgreen:
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 12-09-2019, 17:23   

antyjupisi, w 💯 % racja ale co nie którzy myślą inaczej
_________________
  ogromny
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-09-2019, 19:22   

@antyjupisi, treściwie powiedziane :!:

Najlepsze co można zrobić - kilka kliknięć muszką i ... nich się taplają sami ze sobą w swoim 'szambie'. :lol:
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-09-2019, 22:31   

Co jak co ale bez GMateusz'a w roli pracownika tamta społeczność UPC będzie mało wartosciowa. Był najbardziej pomocny tam w przeróżnych sprawach, potrafił dużo rzeczy popchnąć dalej, pomimo że musiał też trzymać się "zasad" tam panujących.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 14-09-2019, 06:48   

Nie ma co doszukiwac sie pozytywow w tym bagnie. Ten mlody, butny arogant notorycznie plujacy na miediaswiat, zmienil prace, ale z nawyku i charakteru jeszcze wspiera bylego pracodawce. Nie bedzie juz nikomu pomagal, zreszta robil to wybiorczo, a reszta roboty standardowo, kasowanie niewygodnych dla jupisi postow, banowanie i z reguly bierne przygladanie sie jak pupile gnoja klientow, co robili praktycznie bezkarnie od dawna, mod czasemi ich popiescili upomnieniem slownym albo lekkim banem.
Dobrze brtk, ze zmadrzales, a reszta potrzebuje solidniejszego kopa i mysle, ze go dostana. Nieznajomy juz uciszony i kazdy kto bryka podzieli jego los. Potrzebuja supportu dla niewydarzonych tytanow, a nie krytycznych wobec ich firmy, ktora wielbia jak jacys sekciarze :D
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-09-2019, 12:02   

Zgodnie z zasadą, że złe drzewo nie może wydawać dobrych owoców a dobre drzewo nie wydaje złych - zgadzam się z Tobą w 100%
Gdybym miał ując te myśli, zrobiłbym to w podobnym tonie i stylu.

Gnojowicą nie daje się rozkoszować ....
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-09-2019, 12:03   

Ja jestem taki, że wszędzie szukam pozytywów 🙂 Robił swoją robotę, to uciszał, ale wiele osób dostało też od niego pomoc. Był najbardziej aktywnym pracownikiem na tamtej społeczności, tak naprawdę, nie przypominam sobie osoby z innej firmy, która by potrafiła tyle informacji dać poprzez jakieś forum/FB/Twitter. Z tym wyjazdem na te forum, że jest mało popularne też nie wiem co mu odbiło, pewnie to była frustracja, że tu dużo osób ciśnie po UPC, a jakby tak popatrzeć, to tu więcej osób się udziela niż tam, ale z racji, że dostaną odpowiedź o ofertach utrzymaniowych, a tam by był temat do kosza albo ban.

Z tym uciszaniem i banowaniem przesadzili i dlatego już tam się nie udzielam, choć przeglądam czasami co tam wypisują 😁
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 14-09-2019, 20:00   

brtk napisał/a:
to tu więcej osób się udziela niż tam, ale z racji, że dostaną odpowiedź o ofertach utrzymaniowych, a tam by był temat do kosza albo ban.


Niekoniecznie, wystarczy temat zamknąć..
https://forum.upc.eu/t5/moja-umowa-z-upc/kontynuacja-oferty-zenujace-podejscie-do-wieloletnich-klientow/m-p/34885#M1927
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: