Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-08-2019, 14:23   

Jak testują to nie wiem jak testują, bo mój ulubieniec nie wie, że nawet logi tam się nie odświeżają na bieżąco i zaleca komuś zobaczyć w logi, jak ma problemy z netem. Nawet po kliknięciu odśwież, też się nie pojawiają. Na razie soft jest dosyć stabilny ale jest strasznie wybrakowany pod względem funkcjonalności i odczytów sygnałów itp.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-08-2019, 05:32   

antyjupisi napisał/a:
Zaangazowalem sie w akcje i wyslalem skarge udostepniona przez Marcina. Jupisi dostalo rekordowa kare, nareszcie, nalezalo sie od dawna.

[ Dodano: 13-08-2019, 23:19 ]
Jeszcze chcialbym przypomniec, ze KOCUREK1970 oraz GDA wystepujacy pod tym samymi nickami na "spolecznosci" rowniez wyslali takie pismo więc dolozyli cegielke do pograzenia swojego obecnie ulubionego operatora :D


Myślę, że po tak heroicznym wyczynie, zostanie im przyznany tytuł ArcyTYTANA :P
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 14-08-2019, 05:52   

hsurim napisał/a:

Myślę, że po tak heroicznym wyczynie, zostanie im przyznany tytuł ArcyTYTANA :P

A ja myślę, że im wybaczą w końcu teraz już trzymają linię firmy, a z drugiej strony pójdą w zaparte, że nic nie wysłali.
_________________
  ogromny
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 14-08-2019, 07:05   

Widzę, że na forum robią wszystko żeby tylko społeczność opuścić.
Zamknięty temat na temat kary dla UPC, ok w pełni rozumiem, nieprawomocny wyrok itd, na ich miejscu też bym to poblokował, pokasował.


Ale zamykanie tematu przez MrPepka od razu jak tylko napisał swój post.... 1 post i uważa, że sprawa załatwiona i temat zamknięty, oznaczony jako rozwiązany i nic nie dopowiesz, autor już się nic nie dopyta, po kija on to zamyka, na jakim forum zamykają normalne tematy w ciągu kilku h, w nocy, tak żeby absolutnie nikt się nie mógł wypowiedzieć...


A zlyx jeszcze bana zarobił za napisanie prawdy

Może kurka niech wgl zablokują możliwość pisania postów, niech ino tytani się wypowiadają :|
Jak dobrze, że istnieje mediaswiat :D

[ Dodano: 14-08-2019, 08:20 ]
Zastanawia mnie też czemu nikt nie doczepił się do pakietu bezpieczeństwa

Czy to aby na pewno jest OK, że przedłużając / podpisując nową umowę z upc aktywuje się pakiet bezpieczeństwa na miesiąc za friko, a później dodatkowo 9 zł miesięcznie i trzeba z tego zrezygnować ?!
Według mnie powinna być sytuacja odwrotna, to jest jak po miesiącu chcemy korzystać to trzeba np odpisać na emaila / sms cokolwiek, ale żeby domyślnie to nie było aktywne, bo naciągają masę osób które zapomną / nie wiedzą że trzeba wyłączyć jak nie potrzebują.

Pakiet może i fajny, ale nie każdy go potrzebuje i niestety nie tylko upc ma takir durne praktyki.

Najgorzej, że nawet rozmawiając z konsultantem nie ma możliwości, aby od razu to wyłączył bo "mu system nie pozwala" no i do tego dochodzi, że masa konsultantów o tym nie informuje, wprowadza w błąd :/ +błędy z wyłączeniem - ja jak wyłączałem u siebie ostatnio to mi pokazywało, że na koncie nie mam aktywnego (więc mógłbym pomyśleć, ok nieaktywny to oznacza, że go nie mam.., a tu po 24H mi się aktywował i jak jeszcze raz wyłączyłem to dopiero zniknął z konta co potwierdził pracownik upc)
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 14-08-2019, 07:39   

Nieznajomy, nieprawomocny, ale to nie znaczy, że wyssany z palca, przecież UOKiK to konkretna instytucja, poza tym przygotowali komunikat prasowy więc prasa podchwyciła i nic dziwnego, że temat jest dyskutowany. zylx wyłapał urlop na dwa tygodnie, bo zamiast użalić się nad UPC i wieszać psy na UOKiK dolewał oliwy do ognia w pewnym sensie podpowiadał w jakim kierunku pisać kolejne skargi :)

[ Dodano: 14-08-2019, 08:40 ]
Na forum Play też zamykają tematy, ale mija mniej więcej kilka tygodni od czasu założenia wątku więc każdy może się wypowiedzieć, a autor podsumować. Czegoś takiego jak błyskawiczne zamknięcie zaraz po autorze nie widziałam nigdzie :shock:
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 14-08-2019, 07:58   

Hmmm a to, że po zakończonym okresie zobowiązania rośnie zwykle abonament to się nikt nie rzuca :|

Bo z tego co rozumiem to czepiają się podwyżki dla umów bezterminowych bez okresu zobowiązania gdzie chyba do 10 zł w ciągu roku może być podwyżki zgodnie z tym co mają zapisane w regulaminie.

Ale przecież praktycznie w każdym regulaminie promocji jest cena przez 24 miesiące i od 25 miesiąca też rośnie abonament, i to jest OK ?
Czy ja czegoś nie doczytałem?
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 14-08-2019, 08:38   

Nieznajomy, jeśli chodzi o pakiet bezpieczeństwa to chyba trafiłem ostatnio przedłużając umowę na w porządku konsultanta nic nie gadał o darmowym miesiącu tylko odrazu podczas rozmowy go wyłączył w systemie żeby nie aktywował się na nowej umowie ;p a jeśli chodzi o cenę po 24 miesiącu to chyba normalne bo w cyfrowym polsacie również mam taki zapis że po zakończeniu zobowiązania cena rośnie dlatego trzeba wypowiadać umowy ^^

Mam jeszcze do Was pytanie odnośnie reklamacji jeśli dostałem odpowiedź po 30 dniach to warto pisać do UOKiK ? chodziło o wymianę compala na giga boxa czy i tak to nic nie da ?
_________________
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 14-08-2019, 08:52   

Azar, miałam odpowiedzieć na Społeczności, ale nie zdążyłam, bo Twój temat został zamknięty :)
W Twojej sytuacji adekwatna jest skarga do UKE, wyczerpałeś drogę reklamacyjną więc pozostaje tylko opisać sytuację i wysłać przez formularz online jaki znajdziesz na stronie UKE.

PS. Trochę robi się offtop, trzymajmy się głównego tematu.
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 18-08-2019, 21:41   

I znowu zamykają niewygodne posty bez słowa...
o moje upc były podane fakty jak źle działa itd, zamkneli bez słowa

wstawiono post o tym, że orange ma nowy, lepszy dekoder, z zdecydowanie lepszą nagrywarką niż horizon z tego co zapowiadają (szczegółów nie znam) i bez słowa temat zamknięty.

Nic tylko można to skomentować jako "xD"
Jeszcze mogę się założyć, że to zaś któremuś z tytanów odwaliło, powinni im zabrać możliwość zamykania tematów bo byłoby to nie 1 raz gdzie sobie zamykają, bo tak im się podoba.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 18-08-2019, 21:54   

Gdyby mogli kasować posty, nie doliczyłbyś się swoich :)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 18-08-2019, 22:41   

Tam ma być wszystko zgodnie z linią firmy, konstruktywna krytyka mile widziana ale konkurencji jedynie.
_________________
  ogromny
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 19-08-2019, 00:42   

Kompletna groteska.
Nie chcąc tworzyć nowego tematu, podpiąlem post w temacie promocje- nowa umowa, w którym wyraziłem chęć zejścia na niższy pakiet.
Zadałem pytania :? wstępne co i jak ruszyć z tą sprawą i co?.. temat został zamknięty bez wytlumaczenia :o
Zatem stworzyłem nowy temat .Boją sie , ze klienci wyrażą chęć płacenia mniej, niewygodna sprawa..
Z problemem w moje upc/ rezygnacją i zamknięcie tematu to już farsa.
Za karę , jak wyrażasz negatywne zdanie to zamykamy temat?
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-08-2019, 08:12   

Po co piszecie na tym mało popularnym forum? 😎
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-08-2019, 08:18   

Doprawdy nie wiecie dlaczego tam jest, jak jest ? :shock:

Przecież Menedżer Społeczności UPC Kamil Lebiecki (@CePeU) to wyjaśnił:
CePeU napisał/a:
hsurim, bo to ja odpowiadam za pracę całego teamu (...)
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 26-08-2019, 08:55   

Hehehe pomimo, że wszystko było zgodnie z regulaminem to i tak wątek przeczyścili, bo były wymienione wady TV upc. Śmieszni są, i nawet powodu nie podali, temat zamknięty, żeby czasem ktoś się nie wypowiedział, jednym słowem "standard" jak na tamto "forum".

Zamiast poprawić co złe to wolą to maskować

(temat o eleven 4 )

[ Dodano: 26-08-2019, 11:45 ]
O proszę i banik na tydzień za podpis o tym że szkoda, że tematy są zamykane, a posty kasowane :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: