Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefonia komórkowa w UPC
Autor Wiadomość
Ksiaze441 
plus master

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 351
Wysłany: 17-07-2019, 19:25   

Drogo mam w Orange 25zł no limit + internet co miesiąc 50 gb już mi się uzbierało 400gb a tylko przeniosłem numer z abonamentu na taryfę free orange :)
_________________
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-07-2019, 19:31   

No teraz trzeba oczekiwać kontaktu z UPC z "super extra ofertą" 50% upustu na abonament telefonii komórkowej.

Aha ... "czas trwania promocji ograniczony" :lol:
 
 
kelt 
classic master

Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 291
Skąd: Kraków
Wysłany: 17-07-2019, 20:51   

ralf napisał/a:
Nie ma nic gorszego niż Virgin Mobile. Internet mi się non stop wieszał i przestawał działać, SMS potrafiły nie dochodzić do nadawcy a zasięg potrafił się zgubić podczas leśnych wycieczek. Virgin bezradnie rozkładał ręce. Po przejściu do Plusa wszystkie problemy zniknęły.


Jestem w Virgin prawie 2 lata i do tej pory nie mialem zadnych problemow, wiec to moze zalezne od lokalizacji.
_________________
  kelt
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 911
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 17-07-2019, 20:55   

Właśnie że nie, to czysta loteria, zależna od numeru telefonu. Moja córka ZERO problemów. U żony gorzej ale lepiej niż u mnie. Jaja jak berety. Myślałem że to wina różnych telefonów ale ich zamiana nic nie pomagała. Dopiero przejście do Plusa rozwiązało problem. Dlatego ja osobiście nie chcę mieć NIC wspólnego z niczym co ma cokolwiek wspólnego z Play.
_________________
  ralf
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 17-07-2019, 22:21   

Play ma ograniczenie w roamingu krajowym i przycięty internet przy połączeniu z nadajnikami innych sieci. Drugi problem to uparte trzymanie się nadajników macierzystych nawet jak zasięg jest szczątkowy. W miastach nie jest źle, ale poza nimi różnie bywa. Dlatego nie zdecydowałabym się mieć podstawowego numeru w tej sieci, ani w żadnej "podsieci" korzystającej z ich infrastruktury. Jako karta zapasowa do internetu owszem, ale UPC daje tak mały pakiet GB, że odpada w przedbiegach.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 06-08-2019, 10:11   

Oferta pomyslana pod katem jakby tu zwiekszyc zyski za wszelka cene. Oranzada i inne pomioty przetarly szlaki, jupisi podpina sie pod stary patent. Trzeba chronic straszych członkow rodziny, a także osoby z poczatkami demencji itp. przypadłosciami, bo to "promocja" skierowana glownie dla nich.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-08-2019, 13:39   

Jak napisałem to, że oferta skierowana by naciągać starsze osoby, to niestety mój post został skasowany. Od tamtego momentu nie udzielam się tam.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 06-08-2019, 16:15   

Dzwonili już do kogoś z ofertą? Może jakieś rabaty są? Jeśli ktoś wziął niech pochwali się, czy działają połączenia oczekujące oraz konferencyjne i jaki transfer jest po LTE ;)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 06-08-2019, 18:20   

No nie wiem, ja mam w Play oferty post i prepaid.
W abo bez zobowiązania, za no limit połączeń, smsy, mmsy i 10 GB (potem 1Mbs lejek) płacę 25 zł miesięcznie, uważam że to b. dobra oferta..no i mam świetny zasięg ;)
_________________
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-08-2019, 19:39   

Najwyraźniej choroba UPC się rozprzestrzenia - po powstaniu i sposobie prowadzenia (niby)forum, przechodzi na komórki.
Od dość dawna za 3 abonamenty no limit + po 20GB każdy, płacę 64,10 zł brutto - cennik dla każdego.

Tylko JELENIE szukają "jeleni" :lol:

Wie ktoś z jakiej sieci korzystają ?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-08-2019, 20:14   

hsurim napisał/a:
Wie ktoś z jakiej sieci korzystają ?

P4

A tak przy okazji, co to za oferta? Ja mam 3xSIM ale 20gb do podziału i płacę 24,99zł. Chętnie bym zmienił na 60gb.
_________________
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 06-08-2019, 22:16   

Pomijając prepaidy to jak się porówna abonamenty u głównych operatorów to upc nawet nie wychodzi najgorzej :P


Ale do prepaidów i operatorów bez swojej instraktuktury nie mają porównania, zdecydowanie w tyle.

Ale na prawdę wejdźcie sobie na trone czy to tmobile, play, orange (abonamenty) to oferty są bardzo porównywalne, nawet niekiedy tańsze :D



PS: Co nie zmienia faktu, że dla mnie ta oferta jest słaba
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-08-2019, 22:21   

Nieznajomy, Ja mam ofertę T-Mobile, normalny abonament i jest jednak znacznie taniej. Patrz post wyżej. Inną mocną stroną normalnych operatorów jest sprzedaż ofert z telefonami, gdzie nie raz można wyrwać słuchawkę znacznie taniej niż normalnie (albo abonament za darmo, zależy jak patrzeć).
_________________
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 06-08-2019, 23:01   

jeśli chodzi o telefony to poczekaj, jeszcze 2019 się nie skończył ;)


A co do oferty to spójrz na oferty jakie są na stronie, bo ostatnio wszędzie mocno podrożało, też mam ofertę z telefonem i na prawdę wychodzi dość opłacalnie, ale jeśli chodzi o upc to dajmy im szanse, też dopiero co muszą się zapoznać z nową ofertą i pewnie za jakiś czas i telefony i 4 paki (ogólnie paczki z tel komórkowym) pewnie się pojawią i wtedy może być już zdecydowanie ciekawiej.
Obecnie to sami pracownicy muszą się poduczyć, bo kompletna nowość, coś jak światłowód w tmobile, gdzie konsultanci guzik wiedzą :mrgreen:

Co nie zmienia faktu, że przy obecnych cenach na pewno do upc telefonu bym nie przeniósł, ale z 2 strony nie każdy ma u swojego operatora jakąś opłacalną ofertę i jak zobaczy ofertę z upc to może być dla tej osoby lepsza i numer przeniesie.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-08-2019, 23:34   

Nieznajomy, Też uważam że pojawia się czteropaki i wtedy będzie lepiej.

PS: Oferta która mam to ta z strony, zwróć uwagę że cena jest taka A nie inną bo to oferta rodzinną od której są rabaty.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: