Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 12-07-2019, 13:43   

zylx napisał/a:
Nieznajomy, Może sie zgłosi ktoś kompetentny, kto zaoferuje im zrobienie tego za darmo.

tylko po co ? By za niedługi czas admin miał więcej roboty?
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 12-07-2019, 15:22   

Nie potrzebuja Waszych rad, bo nie po to po cichu kasowali, zeby przywracac na oczach wszystkich :D

brtk napisał/a:
Ja się wycofuję z tej społeczności

Dlugo nie wytrzymales. Twoja sprawa i wcale nie czepiam sie, mnie to lotto gdzie sie ktos udziela. Tylko nie wiem jaki sens pisac skoro moga w kazdej chwili zmodyfikowac albo skasowac po uwazaniu. W ogole ten admin jak gmera w cudzych postach powinien dopisac powod edycji: https://forum.upc.eu/t5/connectbox/zrywanie-polaczenia-po-wifi-i-kablu/m-p/31979#M5920
Tutaj wysilil sie i userzy wyszli na "flejmiarzy" https://forum.upc.eu/t5/o-spolecznosci/program-dla-aktywnych-uczestnikow-spolecznosci-upc/m-p/31902#M1144
Kilka osob wie co tam sie stalo. Pamiec ludzka jest ulotna. Dla postronnych beda juz zawsze "flejmiarzami". Jedyne pocieszenie, ze malo kto wie co znaczy ten kretynski epitet.

Dalszy scenariusz jest juz przewidywalny, kiedy uzbiera sie takich kwiatkow, latwo bedzie usunac usera-degenerata co 'flejmowal" i w ogole stapa po sliskim gruncie, czy jak to tam lubi mawiac ten subtelny inaczej mod. Chyba, ze uda sie niepokornych jakos przerobic na Tytanow, ale to raczej malo prawdopodobne choc glowy za nikogo nie dam, bo nie takie metamorfozy w zyciu widzialem :)
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-07-2019, 15:32   

Przebywanie na tamtym (niby)forum, jest na rękę UPC - samozachwyt murowany.
A jak jeszcze brudną robotę wykonują społecznie, Społecznicy, to już luks malina :/

;)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 12-07-2019, 15:51   

hsurim, a jaki zachwyt tam panował gdy wgrali nowy soft przed świętami i paru "jednostrzalowcow" założyło tam konta zgłaszając problemy
_________________
  ogromny
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-07-2019, 16:03   

Posiadając własne forum, można wpływać na swój wizerunek - do innego celu, nie jest im ono potrzebne.
A mając (wychowując) gorliwe zastępy 'bojówek UPC", łatwiej ten cel osiągnąć.
Tu po cichu temat zamknąć, tam poluzować - aby z moment oczywiście dać po łapkach.
'Bojówkarze' dodatkowo naskoczą 'kiedy trzeba' na klienta i co, nie będzie cicho, według założenia ??
Nie można zapominać o tzw. rangach i innych bonusach - to na niektórych działa skuteczniej, niż ... 500+
A jak "bojówki' się wypalą, to zorganizuje się kolejny nabór.
Z tego co tutaj czytałem. to potrafią zorganizować 'kasting' - umiejętnie mamione tłumy walą drzwiami i oknami. :/
I co, z wdzięczności nie zrobią wiele ??

Dlatego ceńmy TO miejsce :)
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-07-2019, 16:59   

antyjupisi napisał/a:
Nie potrzebuja Waszych rad, bo nie po to po cichu kasowali, zeby przywracac na oczach wszystkich :D

brtk napisał/a:
Ja się wycofuję z tej społeczności

Dlugo nie wytrzymales. Twoja sprawa i wcale nie czepiam sie, mnie to lotto gdzie sie ktos udziela. Tylko nie wiem jaki sens pisac skoro moga w kazdej chwili zmodyfikowac albo skasowac po uwazaniu. W ogole ten admin jak gmera w cudzych postach powinien dopisac powod edycji


Podziękowałem po prostu za post w stronę Tytanów, tego użytkownika co wklejalem wyżej jego post, bo w końcu jakiś świeży użytkownik zareagował na te odpychanie nowych użytkowników, co pisałem wcześniej. I to się Kamilowi nie spodobało, najpierw dodał powód edycji, w stylu "proszę cię, po co?" Odpisałem mu po co w moim poście, teraz widzę, że nasza dyskusje "po co" całkiem skasował.

Screenshot_20190712-183721__02.jpg
Plik ściągnięto 24 raz(y) 336,55 KB

 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 12-07-2019, 19:08   

Co by nie było wątek o nieszczęsnym horizonie idzie w inną stronę, czyż by mu się polepszyło? :?:
_________________
  ogromny
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 12-07-2019, 21:40   

O k**** widzicie ten wątek o horizonie ? Jak coś niewygodnego to posty skasowane, edytowane, a tytani tak słodzą, że tego się nie da czytać, chyba lepiej niż sprzedawcy kit wciskają o prawidłowym działaniu dekodera, albo go sami nigdy nie używali....

ogromny, według postów które piszą oni chyba mają jakies inne horizony, bo "dekoder który nigdy się nie zawiesił" ta jasne, nawet najlepszy komputer od czasu do czasu złapie zadyszke, a tu budżetowy dekoder stabilnie działający ?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 12-07-2019, 22:09   

Nieznajomy, Uważaj, na mój żarcik, że trochę podejrzane iż tylko Tytanom wszystko tak dobrze działa rozpętała się burza i z Tytanów zaczęło wychodzić prawdziwe oblicze, ale szybko posprzątano. Najlepszy był.post kolegi GDA jakoby w starym wątku tylko kilka osób pisało hejt, a zapomniał że OIDP za za swoje wpisy w nim dostał bana :)

I wisienka, post dobrze wychowanego Kocurka, który choć mógłby napisać to jednak nie napisze... A nie, czekaj:

_________________
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 12-07-2019, 22:21   

Nic tylko by trzeba było robić screena każdego ciekawego wpisu na tamtym forum, bo co ciekawe to zaraz znika.
Ale sami do tego prowokują, przecież wiadomo, że jak coś się ocenia to głównie wymienia się wady i to czego brakuje, no chyba że chce się to sprzedać, wtedy robi się dokładnie na odwrót :|
Kasowanie i uniemożliwienie pisania prawy i tak tylko działa na ich nie korzyść

Zamiast tak się bawić to powinni te błędy przekazali do naprawy i ktoś by się zajął tym horizonem i wtedy to by miało jakiś sens, a tak to tylko tracimy czas
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-07-2019, 22:25   

A co ja pisałem wcześniej porównując Tytanów do Herosów Orange? Zaczyna się słodzenie. Tam było identycznie. Jeszcze MrPepka, który tak zarzekał się od adwokatowania, a co teraz robi w wątku Horizona? Od razu przyleciał adwokatować.

Przykro się na to patrzy.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-07-2019, 03:51   

Tam przekaz ma być jednostronny - UPC mówi a klienci mają tego słuchać i w to uwierzyć.
To tak coś na wzór TVP, gdzie mocodawcy są cacy, tylko wszyscy dookoła są źli - innych głosów tam się nie dopuszcza.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 13-07-2019, 04:22   

Nieznajomy napisał/a:
O k**** widzicie ten wątek o horizonie ? Jak coś niewygodnego to posty skasowane, edytowane, a tytani tak słodzą, że tego się nie da czytać, chyba lepiej niż sprzedawcy kit wciskają o prawidłowym działaniu dekodera, albo go sami nigdy nie używali....
Na waszych oczach historia Horizona jest pisana na nowo. Macie swiezy, odpicowany watek, gdzie czterech Tytanow pieje piesni pochwalne, w tym trzech tak nieudolnie, ze bierze na mdlosci od tej nachalnej propagandy. Ta czworka miala rowniez Compale z diamentowej serii i podobnie je zachwala przy kazdej okazji, zreszta bez okazji tez :) Tylko pospolstwo posiada Compale z wadliwa Puma i szrotowate Horizony, a oni maja jakies nieziemskie wersje, ktore nawet nie zawieszaja sie :D

Bezwstydne persony, nawet jak rozbierze sie ich do gaci to nadal beda twierdzic, ze sa w pelnym stroju galowym. Dyskusja z nimi nie ma najmniejszego sensu, bo to sa katarynki, ktore musza odgrywac swoja piskliwa melodie. Sila z jaka bronia wizerunku jupisi i slabych, budzetowych urzadzen z niedporacowanym softem jest wprost proporcjonalna do wysokosci gratyfikacji jaka za to otrzymuja. Admin nazywa ja pro bono :D Czuwa, zeby nie bylo "odchylow" w nowym watku i tnie na biezaco. Popeline swoich podopiecznych rowniez. Rozne fora widzialem i cyrki na nich, ale to jest wyjatkowo zalosne i zenujace.

[ Dodano: 13-07-2019, 05:47 ]
brtk napisał/a:
A co ja pisałem wcześniej porównując Tytanów do Herosów Orange?
Bo na forum Orange podobne uklady, jeden z najbardziej zasluzonych Herosow niejaki Piotrus to ich byly pracownik, byc moze nadal z nimi wspolpracuje.
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 13-07-2019, 09:17   

Kamil wyczyścił post, ale nie ruszając postów tytanów, bo po co, przecież ten temat jest bardzo na temat i jeszcze zawiera cytat skasowanego postu przez Kamila (czy tam części postu)

tytan.....png
Plik ściągnięto 37 raz(y) 96,89 KB

 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 13-07-2019, 09:41   

Mój post, w którym napisałem, że trudno uwierzyć , że Horizon nigdy się nie zawiesił i działa stabilnie oraz poprosiłem wyrażenie opinii, bez hejtu czyli obiektywnych opinii innych użytkowników został usunięty.
Uderz w stół.. do nikogo personalnie się nie odniosłem a kto zareagował z nerwami ?tzw Tytan.
To już nie można wyrazić własnego zdania? Kamil jak usuwaszposty to chociaż uzasadnij bo to już robi się naprawdę szopka.

[ Dodano: 13-07-2019, 10:52 ]
Coś ta linia demarkacyjna w dyskusji się nie sprawdziła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: