Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
szczepaniu 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 78
Wysłany: 07-07-2019, 20:34   

Panowie pytanie mam.
4 dni temu zamawiając mulitroom przez telefon zgodziłem się na myprime za 5pln-ów. Jest możliwość jeszcze z tego zrezygnować czy już koniec muszę to mieć ?
_________________
 
 
mmarti 
light master

Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 114
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-07-2019, 10:16   

Cześć,

Proszę poprawcie mnie jeśli są lepsze opcje... chcę przedłużyć umowę. To co mnie interesuje to Horizon MAX / 300 Mbits / MegaSport.

Znalazłem THH XIII, dla którego ceny to:

Horizon MAX - 63,99 (THH XIII)
FP 300 Mbit/s - 31,02 (THH XIII)
MegaSport - 9,99 (MEGA SPORT w UPC II) - nie znalazłem regulaminu, który dałby pakiet za 5,00

Suma to 94,98 PLN (cena ze zniżką 10,02)

Dajcie proszę znać jeśli można taki zestaw mieć taniej.
  mmarti
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 08-07-2019, 11:49   

mmarti, Można mieć taniej. Kilka dni temu proponowano mi HZN Max + 150mbs za 59,99zł, więc jest to analogiczna promocja do THH VII, która prawdopodobnie została przedłużona.

- HZN MAX 48,99zł
- FP 300mbs 21zł (po ulgach)

MS jest za 5zł dla posiadaczy horizonów i raczej nie ma z tym problemu, mamy nawet odpowiedni regulamin: MEGA SPORT w UPC V (2018-1).

[ Dodano: 08-07-2019, 11:51 ]
szczepaniu, Masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Jeśli na MP masz oddzielny regulamin, to możesz zrezygnować z samego MP.

[ Dodano: 08-07-2019, 11:53 ]
Kasia, W skrócie, nie wiem z czego wynikła różnica poglądów miedzy nami, ale ewidentnie coś co napisałem nie przypadło Ci do gustu i wywołało animozje. Dlatego serdecznie przepraszam. Jak zawsze chciałem tylko pomóc, jak widac nie zawsze mi wychodzi.
_________________
 
 
matbed 
Klikacz

Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 15
Wysłany: 08-07-2019, 15:22   

Dzień dobry,

Panie i Panowie z góry przepraszam, ale będę pierwszy raz przedłużać umowę z UPC w tym roku. Umowa do 9 listopada a pakiet to Pakiet Horizon Max z nagrywarką Pakiet Multiroom Max Internet Fiber Power 250 Mb/s + My Prime za 108,99. Przeczytałem kilka postów wstecz skorzystałem z tych tabel ale i tak nie za bardzo się orientuję. Czy najlepiej już dziś składać wypowiedzenie i walczyć o lepszą ofertę czy zaczekać?
Ile udałoby mi się zejść z ceny przy moim pakiecie? ewentualnie zmniejszyć ilość kanałów?

Dziękuje i przepraszam bo wiem, że nie lubicie takich pytań :(
 
 
nowakbox 
Klikacz

Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 1
Wysłany: 09-07-2019, 10:55   

Obecnei Posiadam
Pakiet Max z nagrywarka // zwykły dekoder
Internet 150
Multi room // zwykły dekoder bez nagrywarki

W cenie 94,98 wszystkie oferty które dostaje są na wyższą kwotę czy można osiągnąć coś lepszego cenowo niż mam obecnie
 
 
mauysz 
light master

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 52
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-07-2019, 14:35   

zylx napisał/a:
Cytat:
To są kwoty już po odjęciu za zgody marketingowe, czy jeszcze trzeba liczyć, że zejdzie to z ceny przez zgody?

Zniżki za zgody już odliczyłem. Bez tego NAT kosztuje 21.02zl.

mauysz napisał/a:

No to jest ciekawa opcja, bo dopłacając 1zł, mam więcej kanałów C+ i pakiet PSP - o ile oczywiście dobrze liczę

Dopłacasz grosz względem ofert Na C+Select za 39.99 + PSP za 9.99zł i masz dwa kanały więcej, ale zobowiązanie jest na 24 miesiące zamiast 12.



mauysz napisał/a:
A jak wygląda później ew. przejście z MediaBox na Horizon - jakbym chciał przejść podczas trwania umowy na dekoder Horizon? są jakieś dopłaty, czy 1:1?

Przejście z Mediabox na Horizon to zawsze nowy aneks j nowe zobowiązanie i nowa promocja. UPC nie musi się na to zgodzić, aczkolwiek zazwyczaj nie robi problemów jeśli tylko nowe zobowiązanie jest wyższe od poprzedniego. Jakie będą promocje w przyszłości to niestety nie wiem.

mauysz napisał/a:
No i najważniejsze - jakieś porady do rozmowy z DUK żeby otrzymać takie pakiety? Czy ew. mówić, o regulaminach promocji?

Ja zawsze mówię wprost. Jak się konsultant stawia to to się rozłączam i gadam z innym.



Udało mi się wynegocjować w cenie ~148zł za:
Pakiet MAX HD z nagrywarką MediaBox
Multiroom CI+
150mb Internet
Horizon GO
Pakiet Mega Sport (Eleveny)
na okres zobowiązania 24mc
+ C+ Prestige z PSP na okres zobowiązania do grudnia (jest jakaś promocja na to) - mam tylko nadzieję, że po grudniu będzie utrzymana cena 48,99zł za ten pakiet, bo jak nie, to mnie wykiwali :P
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 09-07-2019, 15:31   

mauysz, lepiej sprawdź regulamin promocji na ten C+. My znamy tylko z 24 miesięcznym zobowiązaniem. Jak coś składaj reklamacje.
_________________
 
 
mauysz 
light master

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 52
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-07-2019, 15:37   

atomix napisał/a:
mauysz, lepiej sprawdź regulamin promocji na ten C+. My znamy tylko z 24 miesięcznym zobowiązaniem. Jak coś składaj reklamacje.


Warunki Promocji ‘Pakiet Canal+ i Polsat Sport Premium I (2019-2)' stanowiące część Umowy Abonenckiej

(...)3. Po upływie Okresu Zobowiązania ulgi wskazane w pkt. II Twoje opłaty abonamentowe będą nadal stosowane o ile Abonent będzie korzystał z usług Organizatora Promocji co najmniej w takim zakresie, jak w trakcie Okresu Zobowiązania. Dostawca Usług uprawniony jest jednakże do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami przewidzianymi w Umowie Abonenckiej dla zmian Cennika.



wiec chyba spoko?

Bez tytułu.jpg
Regulamin
Plik ściągnięto 164 raz(y) 324,38 KB

 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 09-07-2019, 15:45   

Tak jest spoko, ponieważ regulamin promocji nie narzuca podwyżki po okresie zobowiązania :)
 
 
grześ 
easy master

Dołączył: 08 Maj 2017
Posty: 39
Wysłany: 09-07-2019, 16:17   

mauysz napisał/a:
atomix napisał/a:
mauysz, lepiej sprawdź regulamin promocji na ten C+. My znamy tylko z 24 miesięcznym zobowiązaniem. Jak coś składaj reklamacje.


Warunki Promocji ‘Pakiet Canal+ i Polsat Sport Premium I (2019-2)' stanowiące część Umowy Abonenckiej

(...)3. Po upływie Okresu Zobowiązania ulgi wskazane w pkt. II Twoje opłaty abonamentowe będą nadal stosowane o ile Abonent będzie korzystał z usług Organizatora Promocji co najmniej w takim zakresie, jak w trakcie Okresu Zobowiązania. Dostawca Usług uprawniony jest jednakże do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami przewidzianymi w Umowie Abonenckiej dla zmian Cennika.



wiec chyba spoko?




Z tego regulaminu wynikają dwie ciekawe kwestie. Jedna pozytwyna - cena za usługi będzie stała przez cały okres korzystania z nich, nie tylko przez okres promocyjny. Druga sprawa - niekorzystna - to promocja tylko dla tych co już mają C+.
 
 
karmelek 
easy master

Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 21
Wysłany: 09-07-2019, 16:19   

Koledzy i koleżanki.

Czy dla mnie jako przedłużającego umowę można znaleźć coś lepiej, niż 1Gbps i Max z nagrywarką za 130? Tak przynajmniej wynika z Twój Happy Home 1000 IV. Miałem brać Selecta, bo nie oglądam zbyt dużo, ale w sumie to tylko 10zł różnicy.
 
 
mauysz 
light master

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 52
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-07-2019, 16:51   

grześ napisał/a:
mauysz napisał/a:
atomix napisał/a:
mauysz, lepiej sprawdź regulamin promocji na ten C+. My znamy tylko z 24 miesięcznym zobowiązaniem. Jak coś składaj reklamacje.


Warunki Promocji ‘Pakiet Canal+ i Polsat Sport Premium I (2019-2)' stanowiące część Umowy Abonenckiej

(...)3. Po upływie Okresu Zobowiązania ulgi wskazane w pkt. II Twoje opłaty abonamentowe będą nadal stosowane o ile Abonent będzie korzystał z usług Organizatora Promocji co najmniej w takim zakresie, jak w trakcie Okresu Zobowiązania. Dostawca Usług uprawniony jest jednakże do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami przewidzianymi w Umowie Abonenckiej dla zmian Cennika.



wiec chyba spoko?




Z tego regulaminu wynikają dwie ciekawe kwestie. Jedna pozytwyna - cena za usługi będzie stała przez cały okres korzystania z nich, nie tylko przez okres promocyjny. Druga sprawa - niekorzystna - to promocja tylko dla tych co już mają C+.


Rozumiem, że jak mam C+ I chce go mieć, to dla mnie jest kwestia tylko korzystna? :P
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 09-07-2019, 16:56   

mauysz, Podziel się proszę resztą regulaminów. Być może czegoś nie mamy aktualnego.
_________________
 
 
mauysz 
light master

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 52
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-07-2019, 16:58   

zylx napisał/a:
mauysz, Podziel się proszę resztą regulaminów. Być może czegoś nie mamy aktualnego.


Jutro wrzucę.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 09-07-2019, 18:40   

W tym regulaminie jest ciekawy zapis - zobowiązanie do 31.12.2019.
Albo wiedzą coś czego my nie wiemy (np. zmiany pakietów w Canal+) albo to tylko chwyt promocyjny, by zachęcić do przedłużenia.

Do tej pory widziałem taki zapis przy promocji na Polsat Sport Premium (zobowiązanie do 30.06.2021). Ale w tym przypadku wszystko się zgadza, bo wówczas te kanały oficjalnie kończą nadawanie (chyba, że Polsat przedłuży prawa na LM) :)

Dodatkowo regulamin jest świeży - z wczoraj (od 8 lipca). A jeszcze w ubiegłym tygodniu oferowali to wszystko w opcji na dwa lata.
_________________
Ostatnio zmieniony przez atomix 09-07-2019, 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,73 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: