Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
przewaks 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 148
Wysłany: 13-06-2019, 05:52   

i bardzo dobrze, że blokują - zupełnie nie rozumiem, po co tworzyć wiele kont i z każdego jako rzekomo kto inny pisać. Dla mnie to głupota i świadczy tylko o niedojrzałości takich użytkowników
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650

Wysłany: 13-06-2019, 07:25   

przewaks, ale w systemie u nich kont możesz mieć nieograniczona ilość? I to nie chodzi o blokadę tylko o sposób jaki ja założyli, a w ogóle skąd wiesz czy miałem tam dwa konta? Może mam cztery. Chłopaką wymyka się spod kontroli prowadzenie społecznośći a do tego wszystkiego jest tyle miejsc do przejrzenia w czeluściach internetu.Zasady społeczności są nie do końca jasne i pisane na kolanie również za jakiś czas może być zapis że kasują konta , które na innych forach mają odmienne zdanie.
_________________
  ogromny
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-06-2019, 08:40   

Ale jeżeli faktycznie obrażałeś ich z drugiego konta, to ja nie widzę nic dziwnego, że dodali taki podpunkt. Na forach ogólnie panuje zawsze zasada, że używamy jednego konta. Nie byłoby nic złego, jakbyś zapomniał hasła do tamtego konta, przypomnienia byś nie mógł zrobić bo na jakimś fake e-mailu czy coś i byś się nie logował na poprzednie po założeniu nowego, ale jak z jednego pisze się głupie rzeczy, a z drugiego korzysta dalej, to już jest coś nie tak. Regulamin można w każdej chwili zmieniać pod takie sytuacje według mnie, bo po prostu brakowało takiego podpunktu, bo nie spodziewali się, że ktoś takie coś będzie robił. Tak szczerze, mi nawet na myśl by nie przyszło. Jak mam coś do napisania, nieważne co, to pisze z jednego konta czy to pochwałę czy obrazę i liczę się z konsekwencjami.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650

Wysłany: 13-06-2019, 08:56   

brtk, ale jeżeli faktycznie nikogo nie obrażałem ? A teraz zagadka ile mi tam jeszcze kont zostało? :roll: Prawdopodobnie każdy nowy użytkownik z problemem to ja :shock:
_________________
  ogromny
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-06-2019, 09:08   

Na razie jeszcze ani razu się nie wyparłeś tego, więc sądzę, że masz coś na sumieniu ;)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650

Wysłany: 13-06-2019, 09:22   

Widzisz brtk o moje sumienie w tym przypadku jestem spokojny, dostałeś może zaproszenie na call center jakiś czas temu od zespołu moderatorów? Widzisz od tamtego czasu co niektórym kolegą pomyliły się strony. Tak więc całkowicie się zgadzam z tym co napisał antyjupisi o tym "soczku". Szkoda czasu ;)
_________________
  ogromny
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-06-2019, 10:22   

Zaproszenie do callcenter? Nie nie interesuje mnie tam praca ^^ mam większe ambicje i lepsza pracę. A tak na serio, gdyby nie było nic na rzeczy, to w pierwszym poście byś napisał, że dostałeś bana za nic, a tak przez 4 posty nic o tym nie wspomniałeś, tylko o tym, że regulamin sobie zmieniają do zaistniałej sytuacji. Ja tu nikogo nie bronie i nie mam zamiaru bronić, ale sam taki obraz kreujesz.
 
 
przewaks 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 148
Wysłany: 13-06-2019, 10:37   

ogromny napisał/a:
w systemie u nich kont możesz mieć nieograniczona ilość? I to nie chodzi o blokadę tylko o sposób jaki ja założyli, a w ogóle skąd wiesz czy miałem tam dwa konta? Może mam cztery

ogromny napisał/a:
A teraz zagadka ile mi tam jeszcze kont zostało? :roll: Prawdopodobnie każdy nowy użytkownik z problemem to ja :shock:

Bez urazy ogromny, ale takie zachowanie świadczy o Twojej niedojrzałości i braku umiejętności komunikowania się z ludźmi. Po co tworzyć wiele kont, jeśli wszystko można pisać z jednego? Zgadzam się z moderatorami, że za multikonta jest ban i to ban powinien być na wszystkie konta bez możliwości ponownej rejestracji. Mało tego, żeby się tam zarejestrować, wprowadziłbym wymóg podawania nr identyfikacyjnego żeby uniknąć tego typu rzeczy w przyszłości
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2019, 11:54   

przewaks napisał/a:
Mało tego, żeby się tam zarejestrować, wprowadziłbym wymóg podawania nr identyfikacyjnego żeby uniknąć tego typu rzeczy w przyszłości
Założenia są inne:

Cytat:
Społeczność UPC to miejsce dla każdego.
Nie tylko dla Klientów UPC, ale także dla osób zainteresowanych naszymi usługami.

https://www.upc.pl/spolecznoscupc/


przewaks napisał/a:
Po co tworzyć wiele kont, jeśli wszystko można pisać z jednego?
Pełna zgoda.
Ale mam taką prośbę - załóż sobie tam konto i podziel się swoimi spostrzeżeniami o celowym uszkadzaniu modemów klientom. Nie musisz potem tu podsumowywać, będę śledzić na bieżąco :)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650

Wysłany: 13-06-2019, 14:49   

przewaks, nawet podając id minimum dwa konta mi się należą idąc Twoim tokiem myślenia prawo też może iść wstecz, zmienia się ustawa i szukamy winnych parę lat do tyłu. Pozbyłem się tam konta ok jakoś płakać nie będę. Zrób co napisała Zuzia, spróbuj załatwić problem u źródła a później pisz o dojrzałości.
_________________
  ogromny
 
przewaks 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 148
Wysłany: 13-06-2019, 19:58   

ogromny, o dojrzałości pisałem w kontekście zakładania wielu kont. Jak widać nie umiesz nawet ze zrozumieniem czytać. Nadal więc czekam na Twoje wyjaśnienia, po co Ci było tyle kont potrzebnych.
Co do mojego uwalonego Cisco - mogę napisać, bo to nic nie kosztuje, ale cała sytuacja miała miejsce ponad pół roku temu, więc nie spodziewam się wiele dowiedzieć
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650

Wysłany: 13-06-2019, 20:12   

przewaks, a Ty przeczytałeś ze zrozumieniem co ja pisałem? Nie używam wielu kont, zresztą to nie chodzi o to, tylko o postępowanie, które nie jest do końca w porządku, zmienili regulamin ok ale w cywilizowany sposób to można załatwić
_________________
  ogromny
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2019, 20:38   

Ja podobnie jak brtk nie mam problemu z napisaniem czegoś ze swojego konta (nawet jak kontrowersyjne) i ponoszę tego konsekwencje. W sprawie ogromny zabrałam najpierw głos tam, zresztą jako jedyna ;)

przewaks napisał/a:
Co do mojego uwalonego Cisco - mogę napisać, bo to nic nie kosztuje, ale cała sytuacja miała miejsce ponad pół roku temu, więc nie spodziewam się wiele dowiedzieć
Odwrotnie, to oni mają dowiedzieć się od Ciebie, o tym, o czym tu piszesz pewnie, swobodnie i anonimowo, bez podawania ID klienta. Skoro możesz, napisz.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 13-06-2019, 23:14   

ogromny, Chociaż uważam, że zakładanie drugiego konta jest nie na miejscu i nie sprzyja poprawie jakości dyskusji, to jednak za samo multikonto nie powinieneś zostać zbanowany, skoro taka zasada została dopiero co wprowadzona.
Jeśli jednak faktycznie kogoś obrażałeś, to może ban jest nie tyle z multikonto, co za to obrażanie?

PS: nie wiem czy zauważyliście, ale odkąd powstał ten wątek jest tam dużo grzeczniej, nie ma tyle rozmydlania problemów, wycieczek personalnych etc. Nawet mojego nicku już dawno nikt nie przekręcił. Khatarsis normalnie
_________________
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 13-06-2019, 23:27   

Szeptacz napisał/a:
Zuzia,
Przynajmniej za pierwszą część Twojej wypowiedzi zostałaś łagodnie potraktowana .
No wlasnie, czemu jeszcze nieukarana? Jasniepanstwo nie obrazilo sie? Dziwne. A moze szykuja dla Zuzi propozycje rangi i tej "zaszczytnej" wspolpracy i dlatego biora pod wlos? Wyczuwam potrzebe wymiany starej zdemaskowanej gwardii na nowa krew. Zuzia pasuje idealnie, do testow tez, przeciez rozebrala Compala i dodala opis na wikidevi. Nie zdziwilbym sie, to szczwane lisy i dali rade przekabacic Kocurka i tego drugiego, mlodego. A przeciez obaj stawiali sie, pisali jak jest, jechali po jupisi. Do czasu. Cos zmienilo sie, nawet Compal i Horizon przestaly im smierdziec jak truchlo zdechlego kota zas poczynania administracji "spolecznosci" zaczely pachniec im fiolkami.

przewaks napisał/a:
Zgadzam się z moderatorami, że za multikonta jest ban i to ban powinien być na wszystkie konta bez możliwości ponownej rejestracji.

Nie bronie ogromnego, bo sprawa nie jest jednoznaczna i przejrzysta jak u hsurim. Jednak na Twoim miejscu, przewaks bylbym ostrozny z dawaniem tak duzego kredytu zaufania dla skompromitowanej administracji "spolecznosci". Nie czepiam sie, ze dodali punkt do regulaminu (ich prawo), cos innego tu nie gra. Widze, ze nie rozumiesz (nie tylko Ty) dlaczego wazne sa zasady. Pisalem o tym kilka stron wstecz: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=210069&highlight=#210069

Zalozmy, ze komus nie podobaja sie wszystkim dobrze znane Twoje smiale tezy, ze jupisi celowo po cichu psuje modemy Cisco klientom, żeby ich zmusić do wymiany na nowsze badziewia. Ale nie ma pragrafu, zeby Cie udupic wiec admin szybko dopisuje odpowiedni punkt do regulaminu, zeby moc cos przypasowac. Nastepnie zaliczasz wylot z hukiem z blokada konta w pakiecie za "mowe nienawisci" wobec jupisi, bo kto by sie przejmowal takimi drobiazgami, ze kiedy pisales swoje wynurzenia wtedy jeszcze nie podpadaly pod regulamin. Rozumiesz juz, dlaczego wazne jest, aby trzymac sie jakiegos zbioru zasad? Bez tego sa antyporzadki i kazdy moze oberawac tylko dlatego, ze jakiemus modowi nie spodobal sie kolor skarpetek usera.

Kamil jest nie jest dobrym adminem, bo zamiast zalatwic wszelkie spory u siebie na podworku doprowadzil do tego, ze dyskusja dalej toczy sie tutaj. Dlaczego? Bo wiekszosc boi sie tam geby otworzyc, a tu mozna pisac co sie mysli. Na dokladke dziala tam uprzywilejowana paczka nieoficjalnych "dzialaczy", a admin robi jeszcze rekrutacje na oficjalnych. Podsumowujac, nie wiem po co miec konto w tej "spolecznosci", a tymbardziej wiecej niz jedno. Hsurim pisal, ze skasowal swoje, dobrze zrobil, ze odszedl sam i z honorem, nie pozostawiajac furtki, zeby i jemu cos przypasowali.

[ Dodano: 14-06-2019, 00:48 ]
zylx napisał/a:
nie wiem czy zauważyliście, ale odkąd powstał ten wątek jest tam dużo grzeczniej, nie ma tyle rozmydlania problemów, wycieczek personalnych etc. Nawet mojego nicku już dawno nikt nie przekręcił. Khatarsis normalnie
Juz kilka lat temu pisalem, ze siedza tu ludzie z jupisi, caly przekroj, od menadzmentu po zwyklych pracownikow. Sprawa stala sie glosniejsza nizby chcieli, watek ma prawie 10 tys. wyswietlen. Smrod rozlal sie wiec musza reagowac, niech nie zwioda Cie pozory, zylx. Charakteru nie zmienisz ludziom tak latwo. Tamto miejsce trzeba calkiem zaorac, wymienic administacje i zrezygnowac z pijaru, zwlaszcza tego prymitywnego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: