Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-05-2019, 17:58   

antyjupisi napisał/a:


Jaka tam panuje wolnosc slowa dobrze obrazuje taki temat, pospiesznie usuniety: https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rBojQj2XJmgJ:https://forum.upc.eu/t5/dyskusja-ogolna/podlaczenie-niestandardowe/td-p/27838+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

Nie jest kompletny, a dalej bylo o tym jak autor wyjasnia, ze wykonano instalacje niezgodnie z ustaleniami, lopata i bez koparki, ktora byla w kosztorysie, upomina sie o swoje pieniadze itd. Dwaj "aktywisci" naskoczyli na niego, ze narobil smrodu monterom, ktorzy z dobrego serca zalatwili temat lopata i moga stracic robote za wyjscie przed szereg. Oczywiscie klient robiony w bambuko, zwodzony miesiacami, ktory grubo przeplacil zwisal im kompletnie. To ma byc forum proklienckie? Nie wydaje mi sie.


Temat jest na społeczności jednak, jest w innym dziale niż został zalozony. Tylko nie dam sobie nic uciąć, czy był po prostu przeniesiony, czy został przywrócony, bo nie obserwowałem go. Teraz zauważyłem go po odpowiedzi GMateusza.

https://forum.upc.eu/t5/moja-umowa-z-upc/podlaczenie-niestandardowe/m-p/30040#M1526
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 31-05-2019, 18:30   

brtk, Temat był ukryty i niedostępny dla szaraczków.
_________________
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-06-2019, 04:09   

No nieźle ...
Jakby tak jeszcze np. uwidocznili (niewygodny) temat tylko dla jego założyciela, to mogli by powiedzieć, że brak zainteresowania i temat(-y) do zamknięcia ;)

Administracja (niby)forum UPC, to ... BURACTWO !!!
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-06-2019, 14:48   

Zguba znalazla sie, przekuli na swoj sukces wiec temat przywrocony i nawet ladnie podsumowany. Mod znany z opryskliwosci i brutalnego usadzania niezadowolonych z uslug jego firmy przeprasza za jupisi, a juz myslalem, ze nie zna tego slowa. Watku o Horizonie nie da sie odwrocic na ich korzysc podobnymi sztuczkami wiec pozostal w czelusci systemu rzekomo z powodu niemoznosci wyciagniecia go stamtad. Nic dziwnego, czyszcza magazyny ze starego Horizona jak szaleni przy okazji sprzatajac tresci nieprzystajace do standardow "spolecznosci".

[ Dodano: 08-06-2019, 17:06 ]
Jeszcze rzucilo mi sie w oczy jak dziala tam system lajkowania, istne kuriozum, modzi sobie przybijaja wzajemnie, a "sympatycy" modom niekiedy nawet przy wypowiedziach typu "przenioslem temat tu, bo costam" , bach lajkuje "zaangazowany" takie info o czynnosciach porzadkowych. Tak podbijaja sobie wzajemnie liczniki, dorobki puchna jak dmuchane baloniki. Podobnie z flaga resolved, modzi wyreczaja czasem autora przybijajac po uwazaniu sobie nawzajem albo innym uczestnikom duskusji, bywa, ze nawet przy chamskich lub blednych odpowiedziach. Widac jak na dloni jaki to dety, sterowany system oraz kto im w tej 'spolecznosci' usluguje.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-06-2019, 16:30   

antyjupisi napisał/a:
(...) Mod znany z opryskliwosci i brutalnego usadzania niezadowolonych z uslug jego firmy przeprasza za jupisi, a juz myslalem, ze nie zna tego slowa. (...)

Nie byłbym aż takim optymistom ...
'Przeprasza', bo mu najpewniej ktoś kazał.

Odnośnie tych lajków (rang)
Po usunięciu mojego 'słynnego' wątku "Ban" i późniejszej korespondencji, też dostałem jakąś tam ... rangę - za co i dlaczego, tego najpewniej nawet sam przyznający nie wie :D
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 11-06-2019, 00:42   

Jest gorzej niz myslalem: https://forum.upc.eu/t5/o-spolecznosci/program-dla-aktywnych-uczestnikow-spolecznosci-upc/m-p/30448
Nie chodzi o to cale korporacyjne trele morele, ale o fakt, ze maja 10 moderatorow i nie wyrabiaja sie z robota na forum, ktore jest tloczne jak Himalaje w zimie o polnocy. Do tego, żeby ogarnac 'spolecznosc' wystarczy gora 5 lebskich, aktywnych moderatorow majacych pojecie o ofercie i technikaliach. Czym tych 10 ludzi zajmuje sie, ze nie maja czasu oporzadzic tej stajni Augiasza? Niezly przerost zatrudnienia. I chca przerzucic czesc swojej roboty moderacyjnej na klientow, oczywiscie pro bono.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 11-06-2019, 09:33   

W zamian otrzymają sprzęt (jeśli w przyszłości wypuszczą nowy) który za darmo przetestują i firma już ma do przodu ;)
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 11-06-2019, 12:10   

Azar, ten sprzęt już testuja
_________________
  ogromny
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 11-06-2019, 12:40   

antyjupisi napisał/a:
ze maja 10 moderatorow i nie wyrabiają się z robota na forum

Myślę, że ze tych 10 moderatorów ma też inne zadania w firmie, a moderowanie to taki dodatek. Jak są zawaleni inną robotą to na forum nawet nie wchodzą. Nie jest tak, że społeczność ma swój osobny dział w firmie, a raczej jest to dodatkowe zajęcie, dla pracowników, którzy maja inne zadania.
_________________
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 11-06-2019, 17:52   

Azar napisał/a:
W zamian otrzymają sprzęt (jeśli w przyszłości wypuszczą nowy) który za darmo przetestują i firma już ma do przodu ;)
Testy sprzetu to nic zlego, od zawsze takie przeprowadzaja i pewna pula testerow jest wybierana sposrod abonentow. Frajda dla tych co lubia nowe zabawki. Tego akurat nie czepiam sie. Tylko powinni staranniej dobierac ludzi, bo niektorym woda sodowa uderza do glowy i nawijaja o swojej rzekomo wybitej roli, ktorej po prostu nie rozumieja.

zylx napisał/a:
Myślę, że ze tych 10 moderatorów ma też inne zadania w firmie, a moderowanie to taki dodatek. Jak są zawaleni inną robotą to na forum nawet nie wchodzą. Nie jest tak, że społeczność ma swój osobny dział w firmie, a raczej jest to dodatkowe zajęcie, dla pracowników, którzy maja inne zadania.
Nie wnikam w szczegoly. Jupisi nie jest malutka zapyziala kablowka, a duza firma z ambicjami na lidera rynku telekomow, to zobowiazuje. Tymczasem nie sa w stanie oddelegowac kilku osob, ktore na poziomie ogarna "spolecznosc' i efekty widac chocby w postaci tego tematu. Troche przejadly sie medoty brutalistyczne wiec szukaja swiezej krwi posrod forumowiczow, widocznie jest palaca potrzeba, zeby ktos tam regularnie sprzatal i wnosil merytoryczna wartosc. Stad w strone naiwnych obietnice rang i udostepnienia "czesci uprawnien moderatorskich". Ocieplaja wizerunek planami zlotow z "soczkami" w tle, widze zylx, ze jestes amatorem takich "atrakcji". Nie skomentuje, o gustach nie dyskutuje sie, kazdy ma prawo spedzac wolny czas wedle wlasnego uznania. Osobiscie nawet za doplata nie chcialbym nic popijac z pijarem jupisowskim, ktory zapewne stawi sie w pelnym skladzie, a z abonentami stykalem sie kila lat zawodowo także mam przesyt.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 11-06-2019, 22:49   

antyjupisi, Soczek soczkiem, ale zawsze warto wysłuchać drugą stronę. Atrakcją było by dla mnie zobaczenie np. serwerowni, nie przeczę.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 12-06-2019, 03:38   

zylx, już zobaczyłeś :P Tam jest wszystko tajne
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 12-06-2019, 06:43   

Ogladaj, rozmawiaj, pij soczek, zylx tylko zachowaj odpowiedni dystans, zebys przypadkiem nie zaprzedal duszy korpo-diablu. Trzeba patrzec co ludzie robia, a nie co mowia uzywajac okraglych zwrotow wyciagnietych wprost z podrecznika PR. Po drugiej stronie sa odpowiednio przeszkoleni fachowcy od przerabiania podobnych Tobie, do konsystencji, ktora im odpowiada, posrednio chodzi o podreperowanie nadszarpnietego wizerunku w sieci oraz urobienie zbyt bystrych i dociekliwych, tak, aby przestali im bruzdzic po forach poruszajac tematy, ktorych nie chca eksponowac, a ukryc jak ten znikniety watek o Horizonie.

Mityczne zacisnianie wiezi z abonentami mozna miedzy bajki wlozyc, klienci sa od placenia rachunkow, zeby kasa sie zgadzala. Gornolotne slogany typu "wylonienie grupy najbardziej aktywnych" sposrod jeszcze trzezwo myslacych i "budowa za ich pomoca spoleczności" to zwykla, ordynarna proba przerzucania swojej roboty na barki klientow, ktorzy placa ciezko zarobione pieniadze za uslugi. W chytrych glowkach kopro-menadzerow powstaly plany, zeby rekami abonentow-forumowiczow sprzatac i rozwijac "spolecznosc", ba! jeszcze bloga maja w planach. Tym leniuszkom nawet szkoda czasu na samodzielne wyszukiwanie bykow i korekte wlasnej strony www (pisali to chyba jacys tanio najeci dyslektycy) wiec pozostawiaja takie zaszczytne zadania hobbystom zadowalajac sie wprowadzeniem tego co im pokaza paluszkiem.

Zlociki, soczki, przybijanie piastki - zenujace proby przypodobania sie glownie mlodszej czesci publicznosci. Wkrotce zobaczymy kto da nabrac sie na te pierdy, ktorzy userzy zmienia barwy i zaczna spiewac jak doskonale nam znani "dzialacze". Oby nikt nie upadl tak nisko dolaczajac do pozalowania godnego grona zasmiecajacego tamto i to forum. Jak czytam wywody admina Kamila przypominaja mi sie slowa klasyka - od wznioslosci do smieszności jest tylko jeden krok... Piekne deklaracje, a kolko wzajemnej adoracji wybielajace jupisi na wszelkie sposoby tam nie zniknelo tylko nadal ma fory, nie przeszkadza to adminowi bredzic o "wzajemnej zyczliwosci". Za stary jestem, zebym dal sie podejsc na takie tanie chwyty.
 
 
Foral 
Klikacz

Dołączyła: 20 Sie 2018
Posty: 18
Wysłany: 12-06-2019, 10:16   

ha ha ha poprawiliście mi chłopcy humor. nasza grupka proUPCowskich macho wystraszyła się że ich mały sekret wyjdzie na jaw i upcpolska postanowiło upublicznić program? ciekawe czy pozwolą komuś z poza grupy szybciej już wybranych i oddanych skąpać się w blasku swojej nieomylności.
a z tego co słyszałam warto. co widać po zachowaniu poniektórych. :twisted:
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 12-06-2019, 18:49   

Dzisiaj dostałem wyróżnienie od zespołu moderatorkow, chyba soczków mają za mało :?:

Chyba się wyjaśnia pomału jakiś czas temu wysłałem skargę na to ... i to jest odpowiedź. Regulamin cały czas sobie Panowie na kolanie dopisują

Screenshot_2019-06-12-19-54-47-140_com.android.chrome.png
Plik ściągnięto 28 raz(y) 167,05 KB

Screenshot_2019-06-12-19-43-43-025_com.android.chrome.png
Plik ściągnięto 33 raz(y) 94,09 KB

_________________
  ogromny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: