Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-05-2019, 10:50   

GMateusz, jak przystało na klakiera UPC (chyba się nie mylę, co ?? :) ) zadajesz pytania przewrotne do tego, co zacytowałeś.
Przeczytaj ze zrozumieniem co zacytowałeś (a najlepiej cały wątek), to będziesz wiedział raczej wszystko.
 
 
GMateusz 
easy master


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 30
Skąd: Silesia
Wysłany: 17-05-2019, 11:06   

Przeczytałem cały wątek i próbuję wyciągnąć do Ciebie rękę, ale nic na siłę. Nie mogę odpowiadać, za błędy swoich współpracowników jeśli takowe miały miejsce. Mnie w tym okresie nie było w ogóle w pracy więc pretensji proszę nie kieruj do mnie. Jeśli nie chcesz wyjaśnić sprawy i zostawić to tak jak jest to ok, to Twoja decyzja.
_________________
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-05-2019, 11:18   

GMateusz napisał/a:
(...) Jeśli nie chcesz wyjaśnić sprawy i zostawić to tak jak jest to ok, to Twoja decyzja.

Sprawa jest JASNA - administracja (pseudo)forum UPC to takie "dwa w jednym" - arogancja i chamstwo.
Nie dotyczy to przecież jednej z sytuacji (incydentu) a całokształtu poczynań tamtejszej administracji, niemalże od początków istnienia tamtego (niby)forum.
Do swoich działań, zaprzęgliście jeszcze "bojówki młodzieży UPC"
I co tu jeszcze ... 'wyjaśniać' ??

O jakich Ty błędach mówisz człowieku !!??
To niepodważalnie systemowe, zorganizowane działania, mające za zadanie usadzanie niezadowolonych klientów.
Jak to ktoś powiedział (napisał):
"tam (na forum UPC) o UPC mówić można tylko jak o zmarłym - dobrze, albo wcale".

Od 'szamba i zgnilizny" zawsze trzymam się daleko i zalecam takie podejście innym.
 
 
GMateusz 
easy master


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 30
Skąd: Silesia
Wysłany: 17-05-2019, 11:39   

Widzę, że nie chcesz, abyśmy doszli do jakiegokolwiek porozumienia, a szkoda. Kończę w takim razie, bo nie przyszedłem tutaj, aby tracić swój czas.

btw. nie musisz atakować mnie, reszty administracji i całego forum UPC Polska, ale jeśli to daje upust Twoim emocjom to ok - ja i tak czytam Twoje posty pomijając celowe zaczepki i złośliwości.

Z mojej strony EOT. Pozdrawiam GMateusz.
_________________
Ostatnio zmieniony przez GMateusz 17-05-2019, 11:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-05-2019, 11:42   

GMateusz napisał/a:
Widzę, że nie chcesz, abyśmy doszli do jakiegokolwiek porozumienia(...)

O jakim "porozumieniu" mówisz - za oklaskiwanie UPC, dostane np. korzystniejszą ofertę, albo wyzbędę się Horizona, dacie mi lepszy modem (bez Puma 6/7) ... ??
Uzdrówcie atmosferę tamtego miejsca, aby można było powiedzieć, że jest (będzie) to Forum.

Czy to zbyt wygórowane oczekiwania klientów, z których czerpiecie stałe przychody ?
Czy też celem tamtego miejsca ma być traktowanie klientów o odmiennym zdaniu, jedynie jak "g. w przeręblu" ?

==================

Niezwykle trafnie ujęła to @Zuzia
Zuzia napisał/a:
(...)
Taki urok for operatorskich, że jest spora nadreprezentacja pracowników, różnej maści sympatyków (nie wnikam w ich motywację) i niezadowolonych klientów, wiadomo, że głównie tacy pojawiają się w podobnych miejscach. Mieszanka wybuchowa, muszą być tarcia. Ale takiej wrogości wobec użytkowników i to z dość błahych powodów, nie widziałam na żadnym forum tego typu. Subtelna granica między walką o wizerunek UPC, a niszczeniem każdego kto śmie mieć inne zdanie dawno została tam przekroczona.
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 17-05-2019, 19:45   

Proszę nie uogólniać @ gsurim nie atakaje całego Forum..
:idea:
 
 
Foral 
Klikacz

Dołączyła: 20 Sie 2018
Posty: 18
Wysłany: 17-05-2019, 20:07   

GMateusz napisał/a:

btw. nie musisz atakować mnie, reszty administracji i całego forum UPC Polska,


hsurim o mamusiu ale z Ciebie terrorysta, tyle osób na raz atakujesz. Jak Ty to robisz? Jak tak rozmyślam, to mnie tam nigdy nie zaatakowałeś, więc pan moderatorek chyba trochę przekoloryzował.
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 18-05-2019, 00:30   

antyjupisi napisał/a:
Temat Horizona zrobil sie wrazliwy, bo idzie nowe, ver.4 i trzeba wypchnac z magazynu starego, a w google pod haslem Horizon wyrzuca nie to co trzeba do zwiekszenia sprzedazy wiec poszlo w ... las. Proste. Ciekawe, ktory nastepny w kolejce, moze ten o Pumce albo 4K, tez przydlugie i nie rozwijaja sie w pozadanym kierunku, hehe.


Tematy są obecnie zamknięte.
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-05-2019, 10:12   

Ja na Społeczności UPC się nie rejestrowałem, ale przeglądam od czasu do czasu tamto forum i jako obserwator niestety odnoszę identyczne wrażenie na temat atmosfery tam panującej, jaką opisują tutaj koleżanki i koledzy tam zarejestrowani. :neutral:
A Ty GMateusz swoimi aroganckimi wypowiedziami rzuciłeś mi się szczególnie w oczy. I to nie tylko tam, ale też i tutaj. Wykonujesz naprawdę kapitalną robotę, aby zniechęcać ludzi do rejestrowania się na Społeczności UPC. Z takim zachowaniem ze strony Moderatorów/Administratorów nie spotkałem się na żadnym z forów, w których uczestniczę. A na oficjalnym forum UPC tym bardziej większa kultura by się przydała.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-05-2019, 22:56   

UPC najwyraźniej spada na psy ...
Kilka lat temu, byli tu na naszym forum przedstawiciele UPC i nie kryli się z tym.
Jest nawet grupa UPC Polska. Nie zawsze się z nimi zgadzałem, ale miałem do nich szacunek chociażby za to, że są tymi za kogo się podają.
Zatem w jakim celu i z jakimi ukrytymi zamiarami ukrywają się tutaj te podejrzane i podłe typy ?

Dezinformacja, dwulicowe działanie; hipokryzja, dywersja - które określenie pasuje do nich najbardziej ?
Chyba jeszcze nie zatrybili, że w efekcie końcowym, działają na szkodę UPC.
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 24-05-2019, 07:14   

Cenzura na Forum społeczności pełną gębą.
Usuwanie (przywracanie podobno " wyczyszczonego" tematu) i zamykanie wątków czy to jest profesjonalne podejście? .
Już nawet nie można napisać , że wystarczyłoby na bieżąco monitorować dyskusję.To zdanie zostało usunięte przez admina z groźbą bana.

Ile razy admin wkraczał do akcji dopiero po kilku stronach dyskusji, będąc "obecnym" by spacyfikowac najczęściej nie klakierów czy fanbojów ale wręcz osoby, które zostały przez nich napadnięte.
Szczególną nadgorliwość wykazuje tu GMateusz. Z resztą jaki to przykład, skoro nie potrafi nawet w grzeczny i kulturalny sposób zwracać się do pozostałych użytkowników forum.
Ostatnio zmieniony przez Szeptacz 24-05-2019, 07:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-05-2019, 07:52   

Slash napisał/a:
(...)
Ile razy admin wkraczał do akcji dopiero po kilku stronach dyskusji, będąc "obecnym" by spacyfikowac najczęściej nie klakierów czy fanbojów ale wręcz osoby, które zostały przez nich napadnięte.
Szczególną nadgorliwość wykazuje tu GMateusz.
(...)

He he ... no co chcesz od @GMateusza ... Skoro tutaj NIC nie może, to przecież gdzieś 'musi' chłop odreagować ... ;)

Zatem pozwolę sobie zadać ponownie (tym razem retoryczne) pytanie:
- jakiego typu "porozumienie" (ze mną) mógł mieć na myśli "moderator" @GMateusz ? ;)

Skoro UPC nic z tym nie robi, to czyżby to był zamysł nowego standardu traktowania klientów (??)

p.s.: teraz tylko patrzeć, jak na naszym forum, zaczną się pojawiać ponownie, ale pod innymi nikami - o ile już nie zaczęli, bo od 17 maja jest kilka dziwnych (??)
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 24-05-2019, 12:02   

Ciekawe, że nikt nie zauważył a przynajmniej nie było żadnego protestu jak zniknął bez wyjaśnienia ( nie przypominam sobie takowego) wątek dotyczący Hide Parku.Nawet taki wątek w którym w " cudzysłowie" można było poruszać różne tematy też przeszkadzał moderatorom.Ciekawe ile jeszcze tematów doczeka się kłódki lub wyrzucenia? :neutral:
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-05-2019, 12:10   

Slash napisał/a:
(...) Ciekawe ile jeszcze tematów doczeka się kłódki lub wyrzucenia? :neutral:

A tego nie przewidzisz, bo pewnie zależy od ... kierunku wiatru, albo, którą nogą akurat wstanie/wstał GMateusz. :lol:
Żadnych zdrowych zasad, czy rozważnych reguł !!!
Wygląda to jak jakieś poletko terapeutyczne ... (ciekawe dla kogo (?)

p.s.: czy zwróciliście uwagę, jak szybko/sprawnie ucichli na naszym forum zgrani 'tajni' klakierzy UPC :D
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 24-05-2019, 20:25   

Mocno ostatnio przesadzają na forum, nawet za mówienie prawdy edytują posty, czasem nawet banują.

Rozumiem, że to forum operatora, ale jak chcą same pozytywy to niech sami sobie piszą tam posty i zablokują tworzenie kont :| Przecież jak komuś wszystko działa to nie wchodzi na fora i nie szuka informacji więc logiczne, że praktycznie wszystkie posty będą typu bee bo to nie działa, bee bo to złe itd.

Chociażby z tym wifi, rozumiem, że może dużo zgłoszeń z tym nie ma, ale to nie oznacza, że problemu nie ma. Problem z wifi na connectbox nie został naprawiony od czasu jego wprowadzenia ( i ta sama przypadłość dotyczy gigaconnectbox) - przykładowo zanikanie sieci 2.4 / 5 Ghz, przykładowo u mnie dzisiaj już chyba ze 4 raz zanikła sieć 2.4 Ghz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: