Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 15-05-2019, 18:17   

Foral napisał/a:
o jakim teamie Pan piszę?

O forum jako całości.
Foral napisał/a:
Jak o tym, o którym ja wspomniałam, no to raczej do wielbicieli upcpolska to ja nie należę

I dlatego ma Pani TAM konto i nic TAM nie pisze, ale udziela się z krytycznymi uwagami o tamtym forum tu?
Coś w rodzaju, że mam sąsiada drania ale temu sąsiadowi nic nie powiem, tylko pójdę do innego sąsiada i jemu powiem że tamten to drań :mrgreen:
_________________
 
 
Foral 
Klikacz

Dołączyła: 20 Sie 2018
Posty: 18
Wysłany: 15-05-2019, 20:26   

KOCUREK1970 napisał/a:
Foral napisał/a:
o jakim teamie Pan piszę?

O forum jako całości.
Foral napisał/a:
Jak o tym, o którym ja wspomniałam, no to raczej do wielbicieli upcpolska to ja nie należę

I dlatego ma Pani TAM konto i nic TAM nie pisze, ale udziela się z krytycznymi uwagami o tamtym forum tu?
Coś w rodzaju, że mam sąsiada drania ale temu sąsiadowi nic nie powiem, tylko pójdę do innego sąsiada i jemu powiem że tamten to drań :mrgreen:


O nie nie Panie KOCURZE Pan mnie nie zrozumiał...ja tam czytam, widzę jak działają ich moderatorzy i widzę, że nie ma sensu z nimi dyskutować, a właściwie monologu prowadzić. Bo z chamstwem się rozmawiać nie da, a oni własnie tak traktują swoich klientów. Tu, się też nie odzywałam, proszę sprawdzić ilość moich postów, ale jak przeczytałem o tym jak to niby bany dostał m.in GDA no to nie wytrzymałam. Od dawna wiadomo, że moderatorzy to wasi "kumple" więc nie wierzę, że zrobili wam krzywdę, jak już to jakaś pokazóweczka dla ciemnego luda.

Ponadto tak się głupio składa, że mam kuzyna w Katowicach który u nich pracuje i coś tam o was słyszałam :)
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 15-05-2019, 20:53   

Przypominam żeby pisać na temat.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-05-2019, 22:02   

Jak robicie wytyczki personalne między sobą, to nic dziwnego, że dostajecie ostrzeżenia i bany. Tematu nie powinni kasować, jak już, to zamknąć i wyczyścić ze spamu. Dużo postów pożytecznych tam było.

Forum ma swoje plusy. Gdyby nie to forum dużo osób nie rozwiązałoby swoich problemów do dziś, a poprzez indywidualne podejście moderatorów, sprawy popchnęli do przodu. Tylko oczywiście też jest jedna ważna rzecz. Jeśli taka osoba nowa przyjdzie z problemem i nie zostanie szybko obrzucona jadem i nie zniechęci się do dalszego rozwiązana problemu.. ;) Bo już wiele razy zgłaszałem uwagi co do jadu wylewanego na nowych użytkowników i te słynne "jak się nie podoba to idz do konkurencji".
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-05-2019, 22:10   

^^Brawo Bartek!
_________________
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 15-05-2019, 22:49   

Niby kumoterstwo, kolesiostwo ma byc wartoscia dodatnia?! Firma ma traktowac rowno klientow. Wszystkim madralom co sobie pozalatwiali rozne sprawy przez modow kazalbym dozywotnio uzywac Compala i Horizona, niech posmakluja tego miodu, a wtedy szybko zmienia barwy i doszusuja do tych co narzekaja, bo maja na co.

Nie ma co doszukiwac sie w bagnie plusow. Porzadek latwo utrzymac, ale widocznie jest potrzeba trzymania tam osob ziejacych jadem w strone zwyklych ludzikow co maja jakies problemy z uslugami lub sprzetem lub sa po prostu krytyczne. Ryba psuje sie od glowy, najpierw polecialy posty hrurim, a teraz nie pitola sie tylko tna hurtowo. Jaki sens pisac na forum, gdzie w kazdej chwili ktos moze pokasowac sobie co chce po uwazaniu i jeszcze bezczelnie perorowac, ze bylo bezwartosciowe wiec mala strata.
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 15-05-2019, 22:52   

Cytat:
Wszystkim madralom co sobie pozalatwiali rozne sprawy przez modow kazalbym dozywotnio uzywac Compala i Horizona, niech posmakluja tego miodu, a wtedy szybko zmienia barwy i doszusuja do tych co narzekaja, bo maja na co.

Używam obu sprzętów i nie mam żadnych problemów, a po updatach softu do Compala nie odczuwam aż tak problemów z Pumą. Co mam dalej robić?
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-05-2019, 06:56   

Nie wspomniałem o tym, ale podczas moich podejść (nieudanej) korespondencji z tamtejszą administracją, otrzymałem jakąś tam ... 'rangę' :lol:
Nie pamiętam dokładnie za co niby miało być, ale to i tak dziwne, bo akurat od miesięcy (do otrzymania rangi) nie napisałem na tamtejszym, zagnojonym forum NICZEGO.

Najwyraźniej to jedna z metod pozyskiwania/ugłaskiwania użytkowników tamtejszego (niby)forum - "na dropsa" ;) .

Skoro ja, ówczesny i do tego baaardzo rzadki użytkownik zauważyłem działających tam "bojówkarzy młodzieży UPC " , to i nie dziwota, że siedzący tam nieco częściej potrafią bezbłędnie ich wskazać.

Jesteście po prostu spaleni panowie i żadne 'argumenty' o banach czy osuniętych waszych postach niczego nie zmienią. ;)

=================

Foral napisał/a:
(...) Ponadto tak się głupio składa, że mam kuzyna w Katowicach który u nich pracuje i coś tam o was słyszałam :)
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 16-05-2019, 09:16   

Ktoś ich nazwał "młodymi bojówkarzami. Ja natomiast odbieram ,że pełnią tam rolę "pożytecznych dyskutantów".
W jakim sensie pożytecznych? Zaczepiają buńczucznie nowych i stałych bywalców Forum, wybierając tych, którzy jeszcze wyrażają zdanie krytyczne wobec usług operatora, moderacji itd.
Prowokują do kłótni, beznadziejnej dyskusji, narzucając swoje zdanie-tak by tylko ich było na wierzchu, nie zważając na żadne racjonalne argumenty drugiej strony.

Wszystko w jednym celu: temat ma zostać rozmyty, autor upokorzony.
Ostatnio zmieniony przez Szeptacz 16-05-2019, 11:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 16-05-2019, 10:09   

Pełna racja.
Nie wiem czy robią to za darmo czy za pieniądze ale uporczywie dbają by wizerunek firmy nie był negatywny. I nie trzeba być wnikliwym obserwatorem by zauważyć ich robotę...
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-05-2019, 13:01   

Slash napisał/a:
(...) Prowokują do kłótni, beznadziejnej dyskusji, narzucając swoje zdanie-tak by tylko ich było na wierzchu, nie zważając na żadne racjonalne argumenty drugiej strony.

Wszystko w jednym celu: temat ma zostać rozmyty, autor upokorzony.

Aby zdominować poruszany temat, pisaniem nie na temat.

=======================

Niezależnie czy są pracownikami UPC, czy też ulegli praniu mózgu, raczej nie robią tego za friko - niewykluczone, że "dropsik" wystarczył ;)
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 16-05-2019, 15:36   

Slash napisał/a:
Zaczepiają buńczucznie nowych i stałych bywalców Forum, wybierając tych, którzy jeszcze wyrażają zdanie krytyczne wobec usług operatora, moderacji itd.
Prowokują do kłótni, beznadziejnej dyskusji, narzucając swoje zdanie-tak by tylko ich było na wierzchu, nie zważając na żadne racjonalne argumenty drugiej strony.

Wszystko w jednym celu: temat ma zostać rozmyty, autor upokorzony.
Chodzi o zaledwie kilka osób, można policzyć na palcach jednej ręki, śmiało mogę wymienić po nickach. Więcej jest moderatorów niż ich. Zdarza im się tak umiejętnie prowadzić temat, że kończy się on niekiedy również banem dla jego autora. Bywa, że dzieje się to pod nosem moderatorów, w sensie są zalogowani, ale nie zawsze reagują od razu, czasami mija sporo czasu, aż pochylą się nad tematem, tymczasem konflikt narasta do tego stopnia, że jest już podstawa, aby prawie wszystkich uczestników dyskusji zbanować. Prowodyrzy również są karani, ale jakoś tak łagodniej, zwłaszcza, że to recydywa, mają długi staż jeśli chodzi o udział w podobnych awanturach.

Taki urok for operatorskich, że jest spora nadreprezentacja pracowników, różnej maści sympatyków (nie wnikam w ich motywację) i niezadowolonych klientów, wiadomo, że głównie tacy pojawiają się w podobnych miejscach. Mieszanka wybuchowa, muszą być tarcia. Ale takiej wrogości wobec użytkowników i to z dość błahych powodów, nie widziałam na żadnym forum tego typu. Subtelna granica między walką o wizerunek UPC, a niszczeniem każdego kto śmie mieć inne zdanie dawno została tam przekroczona.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 16-05-2019, 16:50   

Zuzia, Brawo. Sam bym tego lepiej nie ujął.
_________________
 
 
GMateusz 
easy master


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 30
Skąd: Silesia
Wysłany: 17-05-2019, 07:01   

hsurim napisał/a:
Faktycznie, zbyt dużo słów pojawiło się w pierwszym poście, przez co stał się mało przejrzysty.
A to było tak:
1. Dostaję maila o banie z powodu gróźb (jak się ponoć okazało w wykonaniu kogoś innego)
2. Piszę maila zwrotnego z prośbą o wyjaśnienie, który dziwnie nie dociera - dobę później otrzymałem MAILER DEMON.
3. Piszę PW do Admina Kamila - zero reakcji
4. W forumowym dziale SPOŁECZNOŚĆ zakładam temat "BAN" a w nim wklejam zawartość maila, wspominam także, że nie otrzymałem odpowiedzi na prośbę o wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji.
5. Tym razem reakcja jest błyskawiczna - dostaję PW oraz maila z suchą informacją, że takie maile otrzymała większość, która brała udział w wątku o Horizon, ale bana nie otrzymałem
6. Kilka minut później, zostaje usunięty mój temat "BAN" bo ... ( UWAGA !!! ) "jest to offtop"
7. Kilkoma kliknięciami, usuwam swoją obecność z tamtego zagnojonego miejsca.

Daty i godziny korespondencji są do odczytania z zamieszczonych w pierwszy poście, zrzutów ekranów.
Nie wykonałem zrzutu mojego tematu BAN, gdyż nie przewidziałem aż takiej pyszałkowatości Admina Kamila z forum UPC


Poczekaj. Dostałeś maila, który był skierowany do kogoś innego, czyli bana nie dostałeś. Nie otrzymałeś jednak odpowiedzi na PW, Twój temat skasowano też bez odpowiedzi, ale koniec końców BANA nigdy nie otrzymałeś dobrze rozumiem?
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 17-05-2019, 10:34   

GMateusz, koniec końców szybka reakcja, i "zapach" pozostał
_________________
  ogromny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: