Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FiberPower 120mb/s - przedłużenie umowy
Autor Wiadomość
PaczyX 
Klikacz

Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 6
Wysłany: 26-03-2019, 17:10   

ok jestem już po negocjacjach. 5 dni zostały do końca wypowiedzenia więc stwierdziłem, że już nie będę odprawiać nikogo z kwitkiem :) oto co udało mi się dostać:

do tej pory miałem: 120Mb/s + Max z nagrywarką + Filmbox za 90zł

teraz mam: 150Mb/s + Select z nagrywarką + Filmbox + Polsat Sport Premium + Mega Sport za 90.98zł

W ofercie Twój Happy Home XIX :) W sumie jestem zadowolony :) Jeśli komuś nie zależy na nagrywarce, to są do osiągnięcia wtedy lepsze oferty o około 15-20zł.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 26-03-2019, 17:52   

PaczyX napisał/a:
150Mb/s + Select z nagrywarką + Filmbox + Polsat Sport Premium + Mega Sport za 90.98zł......
W ofercie Twój Happy Home XIX

Masz regulamin?
_________________
 
 
PaczyX 
Klikacz

Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 6
Wysłany: 26-03-2019, 21:58   

Kasia napisał/a:
PaczyX napisał/a:
150Mb/s + Select z nagrywarką + Filmbox + Polsat Sport Premium + Mega Sport za 90.98zł......
W ofercie Twój Happy Home XIX

Masz regulamin?


mała pomyłka z mojej strony Happy Home XIV ;)
 
 
muflon 
Klikacz

Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 5
Wysłany: 27-03-2019, 23:30   

Hej,

Dzięki @zylx i @marioking za dotychczasowe odpowiedzi.

W nawiązaniu do tego co pisałem na poprzedniej stronie (zainteresowany jestem internetem 300 mb/s + pakiet TV start). Otrzymałem kontakt z DUK i po rozmowie zaoferowano mi umowę na 24 miesiące, 300 mb/s bez pakietu TV start za 45 zł lub z pakietem start za 55 zł.

Widząc na stronie UPC ofertę za 50 zł 300 mb/s z pakietem start nie jestem przekonany co do takiej umowy, jednak negocjacje okazały się bezskuteczne (niestety inne oferty w mojej lokalizacji, poza UPC, w tym Vectra to jakaś porażka cenowa). Konsultant ma jeszcze zadzwonić za miesiąc, przed końcem umowy czy się ostatecznie zgadzam. W związku z tym mam pytanka:

1) Czy kontakt z mojej strony do DUK może skutkować lepszą ofertą?
2) Jeśli tak to próbować telefonicznie czy za pomocą wspomnianego wcześniej w tym wątku czacie?
3) Czy warto powoływać się na to, że dla nowych promocje są atrakcyjniejsze i lojalnego abonenta powinno się lepiej wynagradzać?
4) Jeśli macie inny modus operandi w takiej sytuacji proszę podzielcie się nim :P


Chciałbym domknąć temat przed końcem tego miesiąca, żeby nowa umowa rozpoczęła się z początkiem kwietnia.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 28-03-2019, 00:18   

muflon napisał/a:
lub z pakietem start za 55 zł.
Jesteś pewny, że z pakietem start, a nie z pakietem Select?
_________________
 
 
muflon 
Klikacz

Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 5
Wysłany: 28-03-2019, 11:33   

Tak wspomniał konsultant, aktualnie mam pakiet TV start i konsultant mówił, że w przypadku opcji 300 mb/s za 45 zł, telewizja zostanie odłączona.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 29-03-2019, 12:32   

muflon, Gwarancji dac Ci nie mogę, ale na społeczności UPC ludzie piszą że by pozbyć się filtra i korzystać z pakietu start wystarczy zamówić dowolny pakiet z tv A następnie z niego zrezygnować. Nikt ponoć się później nie fatyguje by ponownie założyć filtr, co jest całkiem logiczne. Jeśli obecnie masz dostęp do pakietu start to bralbym sam I Internet za 45zl. Duża szansa że dostęp do start zostanie. A jeśli nie, to zawsze masz 14 dno na rezygnację.
_________________
 
 
muflon 
Klikacz

Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 5
Wysłany: 01-04-2019, 15:35   

Dzięki Zylx, czy ktoś mógłby jeszcze to potwierdzić? Wtedy to no-brainer i chyba się na to skuszę ^^.

btw czy jeśli dostaję rachunek od UPC w okolicach siódmego danego miesiąca to jeśli przed tą datą skuszę się na przedłużenie umowy ten rachunek i załączenie umowy będzie już na nową usługę?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 01-04-2019, 17:07   

muflon, Zawsze masz 14 dni na rezygnację. Co do rachunku, to tak, Z tym, że UPC liczy rachunek kilka dni zanim pojawi się on u Ciebie na koncie, więc czas masz ewentualnie nie do 7 a do 3 Max 4.
_________________
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 01-04-2019, 20:28   

zylx napisał/a:
na społeczności UPC ludzie piszą że by pozbyć się filtra i korzystać z pakietu start wystarczy zamówić dowolny pakiet z tv A następnie z niego zrezygnować. Nikt ponoć się później nie fatyguje by ponownie założyć filtr, co jest całkiem logiczne.
Widziałam taką opinię na ich forum zanim została skasowana więc wielce prawdopodobne, że tak właśnie jest ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: