Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
pracus 
Klikacz

Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 15
Wysłany: 29-10-2018, 18:53   

A dlaczego przy upgrade z Select do Max cena wzrasta tylko o 13 zł? Skoro wg regulaminu THH XI usługa Max PVR jest droższa od Select PVR o 20 zł (45,99 --> 65,99)?

Jak zasugerować konsultantowi, że chcę opcję upgrade z Select do Max?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 29-10-2018, 19:02   

Cytat:
Jak zasugerować konsultantowi, że chcę opcję upgrade z Select do Max?

moze slownie na głos?

pamietaj o koszcie aktywacji upgrade i wcale to nie bedzie minus 7 zl a okolo 5,75 zl
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 29-10-2018, 19:44   

pracus, W regulaminie promocji różnica między Select a Max to 20zł, ale można wziać select, a upgrade do max zrobić z promocji "Więcej oglądania": https://www.upc.pl/pdf/up..._od20180301.pdf

Jeśli zrobisz tak za jednym zamachem przy przedłużaniu zobowiązania to da się uniknąć opłaty aktywacyjnej. To są podstawy, poczytaj trochę wątek to dowiesz się jak negocjować. W każdym razie wiesz jakie są widełki. Powodzenia.

GDA, Niekoniecznie. Nie ma opłaty aktywacyjnej za pakiety dodatkowe, jeśli bierzemy je razem z nowym zobowiązaniem na usługi główne:
_________________
 
 
arwo 
Klikacz

Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 5
Wysłany: 30-10-2018, 13:05   

Witam.

W tej chwili mam TV + INT + TEL.

Czy przy przedłużeniu umowy mogę zrezygnować z TEL i wziąć promocję dla TV + INT?
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 30-10-2018, 13:24   

arwo napisał/a:
Czy przy przedłużeniu umowy mogę zrezygnować z TEL i wziąć promocję dla TV + INT?

Nie - musisz wypowiedzieć poprzednią umowę w całości i zawrzeć dopiero wtedy nową umowę na to co chcesz.
Skoro wziąłeś poprzednio 3 usługi - to fon jest integralną częścią całości poprzedniej umowy, więc albo wypowiadasz całość umowy, albo zostaje jak jest i znowu negocjujesz nową umowę na 3 usługi.
_________________
 
 
arwo 
Klikacz

Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 5
Wysłany: 30-10-2018, 13:33   

KOCUREK1970 napisał/a:
arwo napisał/a:
Czy przy przedłużeniu umowy mogę zrezygnować z TEL i wziąć promocję dla TV + INT?

Nie - musisz wypowiedzieć poprzednią umowę w całości i zawrzeć dopiero wtedy nową umowę na to co chcesz.
Skoro wziąłeś poprzednio 3 usługi - to fon jest integralną częścią całości poprzedniej umowy, więc albo wypowiadasz całość umowy, albo zostaje jak jest i znowu negocjujesz nową umowę na 3 usługi.


Dzięki za info :)
 
 
pracus 
Klikacz

Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 15
Wysłany: 30-10-2018, 16:18   

Konsultant twierdzi, że pakietu Cinemax i Filmbox za 1 zł nie da się aktywować, bo "są obostrzenia", bo "zmiana technologii dekodera", bo "jest spadek abonamentu przy przedłużeniu". Odmówiłem. Przy którym koszyku ofertowym złotówkowe pakiety przejdą?
 
 
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 30-10-2018, 17:09   

pracus napisał/a:
Przy którym koszyku ofertowym złotówkowe pakiety przejdą?

Przy każdym. Konsultant bajki Ci opowiada.
_________________
  Breitner
 
weiss 
Klikacz

Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 5
Wysłany: 30-10-2018, 17:10   

Dyskusje z konsultantami mnie dobijają.
Aktualnie posiadam Horizon select, net 150, multiroom, c+ i eleven (plus filmbox i cenemax po 1pln) Za ten pakiecik płącę aktualnie 135PLN.
Chciałbym dodać nagrywarkę oraz PSP, natomiast z c+ mogę zrezygnować.
Zaproponowano mi dzisiaj kwotę 158 PLN za powyższe, z zastrzeżeniem, że PSP nie ma możliwości uzyskania za mniej niż 19.90 PLN (speszial prajs only for ju majfrend...) a rezygnację z c+ muszę złożyć osobiście ( nie wystarczy mail z wypowiedzeniem?)

Serio nie da się tego przedłużyć za mniej niż 120 PLN (oczywiście bez c+), czy po prostu kiepsko mi z nimi idzie?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 30-10-2018, 17:42   

pracus, Konsultant, delikatnie mówiąc, nie jest z tobą szczery. Sprawdź regulamin swojej promocji i zapytaj konsultanta jaki jego zapis nie pozwala dalej korzystać Ci z tej promocji na tych zasadach. Jak będzie ściemniał sam przeczytaj mu podpunkt który Ci na to pozwala: "Ulga będzie naliczana tak długo jak długo Abonent korzysta z Usługi objętej niniejszą Promocją"

weiss, Oczywiście, że jest PSP za 9.99zł. Potwierdzenie na to znajdziesz nie dalej, jak dwie strony wstecz w tym wątku. Obecnie najtaniej za Horizon Select PVR, MR, Net 150mbs, Eleven, PSP to 94,98zł, Dodatkowo możesz zachować oba swoje pakiety złotówkowe.
_________________
 
 
bart76 
Klikacz

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 14
Wysłany: 31-10-2018, 08:58   

Witam ponownie. 20.10.18 podpisałem umowę na 150Mb internetu z krótką umową. Właśnie ją wypowiedziałem bo okazało się, że potrzebuję jednak internetu i tv ( w nowym mieszkaniu jest problem z naziemną ). Dostałem info, że wypowiedzenie przyjęte i mam zwrócić modem. I teraz nie wiem, czy już zwracać modem ( mam na to 14 dni ), czy czekać na jakiś kontakt z Duku, czy samemu dzwonić, bo chciałbym sobie wynegocjować za lepsze pieniądze Horizon Select z pvr (ewentualnie Max albo upgrade do Maxa) i net 150Mb. Jakaś podpowiedź? Pozdrawiam
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 31-10-2018, 09:01   

bart76, Zadzwoń do UPC, poproś by połączyli Cię z DUK. Powiedz dlaczego złożyłeś wypowiedzenie i negocjuj dobrą ofertę na TV. Jeśli masz w miarę dobry TV, to polecam THH XI z mediamodułem CI+. Select z netem 150 za 55zł.
_________________
 
 
bart76 
Klikacz

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 14
Wysłany: 31-10-2018, 09:04   

Niestety tv ze starym modułem także odpada, ale rozumiem że mam sam atakować DUK, a co z modemem zwrócić zanim zacznę dzwonić czy to bez znaczenia?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 31-10-2018, 09:10   

A kiedy odłączą/odłączyli Ci usługę? Parę dni możesz poczekać z zwrotem. Masz na to bodajże 14 dni, a zwrot jest dosyć łatwo zrealizować za pomocą paczkomatu.
_________________
 
 
bart76 
Klikacz

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 14
Wysłany: 31-10-2018, 09:13   

Nie wiem kiedy na razie działa, rozumiem że modem mogę oddać w ciągu 14 dni od otrzymania od nich wiadomości czyli od wczoraj, ale brak internetu przez jakiś czas to nie problem mam lte w telefonach także hotspoty itd.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,74 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: