Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 08-07-2018, 08:20   

dewey,
Są takie promocje utrzymaniowe, ale są one uznaniowe... i to czy je osiągniesz to zależy od konsultanta..no i Twoich zdolności negocjacyjnych.
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...39aa3d9e46776c5

Cytat:
Da się coś takiego osiągnąć? 

Jakbyś przeczytał 2-3 strony tego wątku to znalazłbyś odpowiedź na swoje pytanie.

Prawda jest taka, że promocje nie są dla wszystkich i jeśli ktoś całkiem nie ogarnia tematu, to nie da się takiej osobie pomóc.
_________________
 
 
magdas108 
Klikacz

Dołączyła: 09 Lip 2018
Posty: 6
Wysłany: 09-07-2018, 20:48   

czesc,

mam prosbe o rade.

mamy w tej chwili w UPC dwie uslugi:
internet - 60 mb/s
telewizna - MAX Extra HD
Płacimy za to 69.99 zl
Router mamy stary od 2010 r. ciagle ten sam - tj. Technicolor
oraz od 2010 r. ten sam dekoder - mediabox hd (o ile dobrze odczytuje jego nazwe).
Kilka dni temu skonczyla sie nam kolejna umowa z UPC i dostalismy podwyzke (sic!) o 5 zl - czyli teraz te rzeczy maja nas kosztowac 75 zl miesiecznie.

Dzwonilam dzis do UPC na infolinie, niestety Pan niezbyt skory do lepszych warunkow.
To co oferuje to:
a) dotychczasowa kwota za dotychczasowe warunki - czyli 69,99 zl
b) za telewizje MAX Extra HD (czyli te co teraz) ale z szybszym internetem 120 mb/s = 79,99 zł
ale twierdzi, ze nasz router jest tak stary ze moze nawet tej predkosci nie obslugiwac...
c) telewizja ograniczona do 108 kanalow + internet 120 mb/s + nowy dekoder (bez nagrywarki) i nowy router z darmowa bodajże instalacja za 69,99 zł

Co radzicie w tej sytuacji?
my bysmy chcieli:
1. zachowac telewizje obecna czyli MAX
2. dostac szybszy internet o ile nasz router to obsluzy - czyli z 60 wskoczyc na 120 mb/s
3. dostac w koncu nowy router i nowy dekoder
4. nie placic wiecej za powyzsze niz 69.99 zl

Prosze znawczynie i znawcow o rade o co mozna zawalczyc - jutro maja oddzwaniac z UPC.
 
 
Ksiaze441 
plus master

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 351
Wysłany: 09-07-2018, 21:18   

Zależy od sprzętu jaki masz w domu. Jak chcesz nowość to bież nowy router bez horizona tylko moduł. Jak 60mb/s ci wystarcza to zostań przy tej prędkości, Zadzwoń do Działu utrzymania klienta aby dostać lepszą ofertę. Ja mam dzwonić do nich 3 miesiące przed końcem umowy.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 09-07-2018, 21:26   

magdas108,

Select Extra HD i 120Mbs kosztuje najmniej 59,99zł+13zł upgrade Max =72,99
Gdybyś od razu wybrała Max (zamiast Select +upgrade Max) cena wyniosłaby 79,99.
Ten sam pakiet, ale z dekoderem Horizon wychodzi 0,99 zł taniej czyli 72zł z upgrade i 79zł bez upgrade.

Z netem 60Mbs abonament jest 10 zł tańszy.
_________________
 
 
magdas108 
Klikacz

Dołączyła: 09 Lip 2018
Posty: 6
Wysłany: 09-07-2018, 21:53   

Kasiu slicznie dziekuje za informacje.
Ale czy Ty piszesz tylko o uslugach czy podane przez Ciebie kwoty obejmuja nowy dekoder (z nagrywarką czy bez?) I router czy nie?
I co oznacza ta opcja ze najpierw bierze sie slabsza telewizje a potem "doklada" do wersji Max? Widze ze to sie bardziej oplaca finansowo. Ale kiedy moge zwiekszyc do max?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 09-07-2018, 22:05   

magdas 108 napisał/a:
piszesz tylko o uslugach czy podane przez Ciebie kwoty obejmuja nowy dekoder (z nagrywarką czy bez?) I router czy nie?

Bez nagrywarki....z nagrywarką byłoby 10zł drożej.
Router wymienią Ci za darmo nawet teraz, wystarczy ponarzekać.

Cytat:
...co oznacza...


Upgrade jesr z promocji "Więcej oglądania II (2016-1)", a na czym polega upgrade to np. tutaj :arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=200907#200907
_________________
 
 
Kavinsky 
Klikacz

Dołączył: 09 Lip 2018
Posty: 6
Wysłany: 09-07-2018, 22:24   

Kasia napisał/a:
magdas108,

Select Extra HD i 120Mbs kosztuje najmniej 59,99zł+13zł upgrade Max =72,99
Gdybyś od razu wybrała Max (zamiast Select +upgrade Max) cena wyniosłaby 79,99.
Ten sam pakiet, ale z dekoderem Horizon wychodzi 0,99 zł taniej czyli 72zł z upgrade i 79zł bez upgrade.

Z netem 60Mbs abonament jest 10 zł tańszy.

Witajcie, zaglądam na forum od kilku lat, czytałem regulaminy obecnych promocji i nie mogę doszukać się w nich szczegółów/zależności o których piszesz.

Aktualnie mam na bezterminówce:

Horizon Max z nagrywarką (w tym badziewne myPrime)
Multiroom (Mediabox)
FP 60 Mb/s

Płaciłem za to 99 zł, teraz na bezterminówce sukcesywnie podnoszą cenę. Zależy mi na zachowaniu przynajmniej takiego samego pakietu przy możliwie najniższej cenie - mogę odpuścić MyPrime którego nie oglądam (swoją drogą, jeden z konsultantów mówił że to da kilka zł zniżki, a inny mi dziś mówi że to bajki i tamten poprzedni się nie zna...). I z kim bym nie rozmawiał to wciskają mi to co mam za 99 zł (oferta z www). Czy dobrze rozumiem że bardziej opłaca się mieć Select z upgradem do Max? Czy realnie mogę poprosić DUK o taką ofertę - np po złożeniu wypowiedzenia?

Na jaka cenę mogę liczyć w wariancie podobnym do magdas108 (choć może być net 60) ale z multiroomem i 1 nagrywarką?
 
 
magdas108 
Klikacz

Dołączyła: 09 Lip 2018
Posty: 6
Wysłany: 09-07-2018, 22:56   

Kasia napisał/a:
magdas108,

Select Extra HD i 120Mbs kosztuje najmniej 59,99zł+13zł upgrade Max =72,99
Gdybyś od razu wybrała Max (zamiast Select +upgrade Max) cena wyniosłaby 79,99.
Ten sam pakiet, ale z dekoderem Horizon wychodzi 0,99 zł taniej czyli 72zł z upgrade i 79zł bez upgrade.

Z netem 60Mbs abonament jest 10 zł tańszy.


Kasiu, raz jeszcze dziekuje :-)
Ale mam pytanko: co to jest Max Extra HD z PVR - co oznacza PVR?

i rozumiem w takim razie, ze powinnismy w rozmowie z konsultantem dazyc do osiagniecia:
a) Select Extra HD i 120Mbs kosztuje najmniej 59,99zł + upgrade Max za 13 zl = 72.99 zl
albo
b) Select Extra HD i 120Mbs kosztuje najmniej z dekoderem Horizon (to jest ten bez nagrywarki?) + upgrade za 13 zl do Max = 72 zl.
To sie bardziej oplaca opcja b)
A czy ten upgrade to od razu trzeba negocjowac czy lepiej pozniej, np. za kilka dni?

Rozumiem tez ze zaproponowana kwota przez konsultanta czyli select extra + internet 120 mb/s + nowy dekoder (bez nagrywarki) i nowy router z darmowa bodajże instalacja za 69,99 zł to jest o 10-11 zl za duzo... bo jak do tego dojdzie upgrade do max to bedzie 82.99 zl a Ty piszesz o kwocie 72 zl?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 09-07-2018, 23:14   

Kavinsky,
yyy
A ile obecnie płacisz za MR?
Piszesz o MR z nagrywarką?

magdas108,
PVR (Personal Video Recorder) to nagrywarka.
Horizon i Mediabox to dekodery- mogą być z nagrywarką lub bez...czym innym jest MediaModuł CI+..
Po instalacji robi się upgrade...wchodź w linki które umieszczam.
magdas108 napisał/a:
Rozumiem tez ze zaproponowana kwota przez konsultanta czyli select extra + internet 120 mb/s + nowy dekoder (bez nagrywarki) i nowy router z darmowa bodajże instalacja za 69,99 zł to jest o 10-11 zl za duzo... bo jak do tego dojdzie upgrade do max to bedzie 82.99 zl a Ty piszesz o kwocie 72 zl?

Nie wiem jaki dekoder masz na myśli..w każdym razie konsultant proponuje z gorszej/droższej promocji; THH Xl, zamiast XIII (przy Mediaboxie czy MediaModule), lub z THH XIII zamiast XIV (jeśli chodzi o Horizon).
Kłania się Twoja nieznajomość tego, co mam w stopce.

Dobranoc.
_________________
 
 
magdas108 
Klikacz

Dołączyła: 09 Lip 2018
Posty: 6
Wysłany: 10-07-2018, 07:46   

Dzien dobry :-)
Dziekuje Kasiu za wszystkie informacje - bardzo sie przydaly. (czy mozna tutaj jakos kliknac "pomógł" w tym watku? bo bym Tobie kliknęła :-)

Z tego co wyczytalam to konsultant przez telefon zaproponował nam THH III ale mysle ze srobujemy zawalczyc o THH IV - w koncu od 8 lat jestesmy juz w UPC i terminowo zawsze placimy rachunki.
Niestety konsultanci jak widza ze ktos sie nie zna to od razu to wykorzystuja - dlatego informacje podane w tym watku przez Ciebie sa bardzo przydatne :-)

Bedziemy zatem chcieli:
THH IV:
Horizon Select - 44 zł + 60 Mbps – 15,02 zł + Horizon GO – 0 zł = 59,02 zł
ale minus ulga w wysokości 10,02 zł po wyrażeniu zgody na rachunek elektroniczny oraz zgody marketingowej, wiec ostatecznie bedziemy dazyc do 49 zł
A po instalacji (jak napisalas) zrobimy upgrade TV na MAX za 13 zł wiec ostatecznie powinno wyjsc 62 zł
albo
THH IV:
Horizon Select - 44 zł + 120 Mbps – 25,02 zł + Horizon GO – 0 zł = 69,02 zł
ale minus ulga w wysokości 10,02 zł po wyrażeniu zgody na rachunek elektroniczny oraz zgody marketingowej, wiec ostatecznie bedziemy dazyc do 59 zł
A po instalacji (jak napisalas) zrobimy upgrade TV na MAX za 13 zł wiec ostatecznie powinno wyjsc 72 zł

Oczywiscie zobaczymy co z tego wyjdzie. Bedziemy dzis dzwonic do UPC do dzialu przedluzania umowy (czy jak to sie nazywa). I tak nie wiem czy sie nie skonczy na wypowiadaniu umowy...

Ps. wszystkie linki Kasiu, ktore wkleilas w odpowiedzi na moje posty przeczytane :-)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 10-07-2018, 08:12   

magdas108,
dzień dobry :)

ok.

Przed negocjacjami może Ci się przydać KLIK .

Czyli Horizon ;) (i Compal) -jeśli złożysz wypowiedzenie umowy i konsultant nadal nie będzie chciał Ci zaoferować oferty w cenie jaką chcesz tj.z THH XIV - a ( to zasadnicze) będziesz mieć jakąkolwiek promocję na Moje UPC- to daj znać.
...no właśnie, masz promocję na Moje UPC?


ps.
magdas108 napisał/a:

A po instalacji (jak napisalas) zrobimy upgrade


W linku który wkleiłam ws.upgrade napisałam też
Kasia napisał/a:
ps 
Od dłuższego czasu, ludzie już podczas negocjacji dostają Select z upgrade Max 

..bo tak jest. Kiedyś był nawet link do zamówienia bezpośredniego upgrade Max, ale już go nie ma...za to od dłuższego czasu konsultanci już podczas negocjacji oferują Select z upgrade Max...i jeśli Tobie konsultant nie będzie chciał zaoferować upgrade, co może się zdarzyć tym bardziej że obecnie masz już Max, to wówczas dopiero po instalacji usług zmigrujesz do pakietu Max.
_________________
 
 
magdas108 
Klikacz

Dołączyła: 09 Lip 2018
Posty: 6
Wysłany: 10-07-2018, 08:44   

Czesc Kasiu,

na mojeupc nie mam zadnej oferty. Mam tylko takie cos:

"Niestety, w tym momencie nie posiadamy oferty dopasowanej do Twoich usług.
Zadzwoń 817 817 817 i sprawdź co możemy Ci zaoferować."

Nie ukrywam, ze troche sie obawiam zlozyc wypowiedzenie umowy i potem nikt mi nic nie zaproponuje i klapa. Zreszta w tym watku wlasnie jakis forumowicz to napisal niedawno...
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 10-07-2018, 08:49   

magdas108,
poczytaj tutaj :arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=200843#200843 ,od "mojego" atąsją :P +następną stronę ...rozmowę z @Azar i @ogromny..
i spróbuj zrobić tak jak napisałam, może zobaczysz promocję.

ps.
wypowiedzenie zawsze możesz wycofać, a jego złożenie na pewno ułatwia zdobycie lepszej oferty, w końcu chcesz ofertę "utrzymaniową"
_________________
 
 
Opiu 
plus master


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 342
Wysłany: 10-07-2018, 11:42   

Jak umowa kończy mi się we wrześniu to mogę już działać w sprawie przedłużenia ?
Patrze w moje upc i mam już rachunek za lipiec dziwny trafem mam niższy o 13 gr wy tez tak macie ? :D
_________________
  Opiu
 
magdas108 
Klikacz

Dołączyła: 09 Lip 2018
Posty: 6
Wysłany: 10-07-2018, 11:59   

mam pytanie - a czy dalej obowiazuje promocja dot. bezkosztowego instalowania sprzetu?

dobra chyba sama znalazlam odpowiedz - niby tak!

jest przeciez regulamin tej promocji, ze do konca wrzesnia, - chcialem wkleic link ale nie moge bo mam mniej niz 10 postow.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,74 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: