Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 03-07-2018, 12:01   

MR za 2 zł Eleven za 3 zł
Nawet gdybyś nie użył MR to i tak opcja jest opłacalna
A może dokupisz kiedyś drugi TV do kuchni? I karta CI+będzie jak znalazl
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 03-07-2018, 12:51   

Dokładnie tak (dla ścisłości- MR za 3zł, Eleven za 2 zł),
no szkoda bo byla okazja.






___________
matek3265 napisał/a:
Wynegocjuj najwyższą obecnie promocję: Twój Happy Home XIV. spełniasz warunki tej promocji (...)
Wystarczy więc, że masz przynajmniej jedną usługę (nieważne że aż trzy) i stajesz się abonentem przynajmniej dwóch - internet+tv to dwie usługi więc jest okay.

Te promocje są uznaniowe, a im wyższa promocja tym ciężej ją dostać, niektórzy jej w ogóle nie otrzymali, bo nie udało im się  obniżyć pakietu, zejść z ceny, czy ilości usług, więc Twoje teoretyzowanie na nic się zdaje.
A to co cytujesz:
matek3265 napisał/a:

"(...) w dniu przystąpienia do Promocji są Abonentami co najmniej jednej Usługi Organizatora Promocji lub jednej ze Spółek i stają się Abonentami dwóch lub trzech Usług objętych niniejszą Promocją..."

oznacza nie mniej, nie więcej jak tylko to, że  promocja jest  DLA OBECNYCH ABONENTÓW..i w tym rozumieniu  @wunat  jako obecny Klient może z tej promocji skorzystać..tylko tyle...
_________________
 
 
davpur 
Klikacz

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 16
Wysłany: 03-07-2018, 16:47   

Witam,

jak pewnie większość wracam tu co 24 miesiące by rozejrzeć się za cenami na kolejne 24 miesiące. Chciałem załatwić wszystko szybko dzwoniąc do UPC informując, że chce te same promocyjne warunki co miałem tylko żeby mi router wymienili ale powiedziano, że się nie da. Pani wyliczyła mi 20 zeta więcej niz to co mam. A mam

internet 60mb
tv max (moduł CAM)
cinemax 1zł
filmbox 1zł
horizon online czy jak to sie nazywa gratis

To było chyba WRU19 o ile dobrze pamietam.
Pytanie na którą promocję muszę się powoływac jak juz wyslę tę rezygnację. A może to olać i przejsc na bezterminówkę skoro nie sa wstanie mi przełużyc warunków. Tylko ile dopłaty mi dojdzie wtedy?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 03-07-2018, 18:32   

Ile obecnie płacisz? 67zł? Jestem w bardzo podobnej sytuacji, z tym, że nie mam pakietów złotówkowych. Płacę 64,9zł. Jedyne Co zaproponował mi DUK to THH XIII + upgrade MAX, dało by to kwotę 62zł. 3zł miesięcznie to za mała różnica by wiązać się umową na kolejne dwa lata.

Co do wymiany modemoroutera rozumiem, że chcesz Compala. Po prostu zadzwoń na infolinię i powiedz, że twój obecny router czasem nie działa, przegrzewa się czy cokolwiek. Umówią technika który przyjdzie z nowym compalem.
_________________
 
 
davpur 
Klikacz

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 16
Wysłany: 03-07-2018, 22:28   

Płacę 47 zł.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 03-07-2018, 22:46   

47....to zanim napisałeś post, było najpierw chociaż zapoznać się z aktualnymi promocjami/cenami....a tak napisałeś się tylko i...echhh.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 03-07-2018, 23:03   

davpur napisał/a:
Płacę 47 zł.

A na pewno masz MAX? Cena by się zgadzała dla pakietu select.
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 03-07-2018, 23:35   

Kasia napisał/a:
Te promocje są uznaniowe, a im wyższa promocja tym ciężej ją dostać, niektórzy jej w ogóle nie otrzymali, bo nie udało im się  obniżyć pakietu, zejść z ceny, czy ilości usług, więc Twoje teoretyzowanie na nic się zdaje.
A to co cytujesz:
matek3265 napisał/a:

"(...) w dniu przystąpienia do Promocji są Abonentami co najmniej jednej Usługi Organizatora Promocji lub jednej ze Spółek i stają się Abonentami dwóch lub trzech Usług objętych niniejszą Promocją..."

oznacza nie mniej, nie więcej jak tylko to, że  promocja jest  DLA OBECNYCH ABONENTÓW..i w tym rozumieniu  @wunat  jako obecny Klient może z tej promocji skorzystać..tylko tyle...


Jeśli ktoś spełnia warunki danej promocji to generalnie pozostaje kwestia zdolności negocjacyjnych that's it.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 03-07-2018, 23:35   

davpur napisał/a:
A mam....
tv max (moduł CAM)

zylx napisał/a:
..na pewno masz MAX?

dobre, kolejne pytanie.... to czy to co ma, to od UPC?

[ Dodano: 03-07-2018, 23:36 ]
matek3265, o czymTy piszesz w ogóle?
_________________
 
 
davpur 
Klikacz

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 16
Wysłany: 04-07-2018, 09:15   

Tak, mam TV MAX HD gdzie ostatnio wymieniałem dekoder na moduł CI.
Internet 60mb (zawsze brałem najniższy a kiedyś chyba podnieśli to miniumum do 60mb)
Cinemax 1zł
Flimbox 1ł
Horizon GO 0zł

całość 47 zł
czy obecnymi promocjami można coś takiego uzyskać?

edit: to WRU XX, przejrzałem ten regulamin i wyglada na to, że po okresie zobowiązania podniosą mi tylko o 5 zł za tv, dobrze myślę?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 04-07-2018, 11:19   

^^Tak, podniosą o 5zł, na razie trzymaj się tej oferty. Nic lepszego nie dostaniesz. Router wymienisz bez nowej umowy.
_________________
 
 
piowor 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 252
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 04-07-2018, 11:21   

Nie można nic zbliżonego uzyskać - przejść na bezterminówkę sugeruje się :) Mogą jeszcze raz na rok +8 zł dorzucić z OWU.
_________________
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 05-07-2018, 12:01   

Witam. Dziękuję Kasi za pomoc w podjęciu decyzji o przedłużeniu umowy z UPC. Jestem po rozmowie z konsultantem. Stara umowa do stycznia 2019. Płaciłem z 15 zl więcej od najtańszej wtedy opcji,ale to z mojej winy ,bo samodzielnie po pewnym czasie przeszedłem z select prv na max prv. Do rzeczy od dzisiaj : Horizon Max PRV 115zl , Internet 500 za 24zl , Telefon Minuty Max 10,98zl , Eleven na 12mcy 5zl (o 2zl konsultant nic nie wiedział,a ja nie mam opłaconego ostatniego rachunku,więc odpuściłem) , ulgi markentingowe -10zl. Instalacja,aktywacja 0zl . Całość 144,98zl

Pozdrawiam.
_________________
  nordof
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 05-07-2018, 17:15   

nordof, jeśli pomogłam to bardzo się cieszę ;) , ale ja doradziłabym Ci wpierw zrezygnować z upgrade który jest bezterminowy i powrócić do Select, a dopiero potem negocjować nowy pakiet z Select, by następnie znowu zmigrować do Max, zawsze to o 7 złociszy mniejszy abonament.

[ Dodano: 07-07-2018, 20:08 ]
Arkusz został zaktualizowany 👏👏👏

Morthen,, teraz jest super czytelnie...wyraźniejszy podział promocji THH I-XIV od THH 500, Eleveny od HBO, Canal+ itd.
Extra :)
_________________
 
 
dewey 
Klikacz

Dołączył: 07 Lip 2018
Posty: 12
Wysłany: 08-07-2018, 00:06   

Witam wszystkich, dzisiaj odkryłem to zacne forum i pukam się w głowę, że od kilku lat zamiast rezygnować i negocjować warunki, to przedłużałem... No, ale do rzeczy. Moja umowa kończy się 22.07, obecnie posiadam pakiet Max Extra HD, internet 120Mb/s i jakieś badziewne minuty do wszystkich z których nigdy nie korzystałem. Płacę 125 zł. Właściwie, to najbardziej zależało by mi na obniżeniu pakietu TV do 108 kanałów, ale podniesieniu prędkości łącza do 250 Mb /s i rachunkach rzędu 100 zł. Da się coś takiego osiągnąć? W zasadzie, to właśnie tak przedstawia się na ich stronie oferta dla nowego klienta, ba jest nawet lepsza, bo za pierwsze 3 miesiące płaci się tylko 50 zł. Kupiłem nie dawno nowy, porządny telewizor, więc w sumie pakiet też byłoby fajnie utrzymać w tej cenie. Będę wdzięczny za rady.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,72 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: