Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe kanały w UPC - v.2
Autor Wiadomość
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 13-04-2017, 19:17   

LNR napisał/a:
To warto dodać też takie braki jak ZestTV -> siostrzany kanał Motowizji (która jest w ofercie), brak FightBox HD w pakiecie FilmBoxa, brak Hip Hop TV (Eska TV HD). I oczywiście brak AMC od AMC Networks (właściciel dostępnych kanałów CBS Europa, CBS Action, CBS Reality). Widać że nie ma wcale takiej reguły że jak się dogadają z kimś to od razu dostają wszystko co ma do zaoferowania, ale też można wysnuć wnioski że mozolnie im idą rozmowy z kimkolwiek...


Ku ścisłości jeśli chodzi o pakiet od FilmBox to brakuje więcej.
Kanały nadawane przez SPI International (właściciel FilmBox'a) przeznaczone na Polski rynek to:

01. FilmBox
02. FilmBox Premium
03. FilmBox Extra HD
04. FilmBox Family
05. FilmBox Action
06. FilmBox Arthouse HD
07. Kino Polska
08. Stopklatka TV HD
09. Zoom TV HD

10. FunBox UHD
11. FightBox HD
12. DocuBox HD
13. FashionBox HD
14. Fast & FunBox HD
15. 360 TuneBox HD
16. Erox HD
17. Eroxxx HD
18. GameToon HD
19. Kino Polska Muzyka
20. Nature Vision TV HD

tłustym drukiem oznaczono kanały które są w ofercie UPC Polska

- - - - - - - -

Prostuję poprzedni błąd, zgadza się do A&E Television należą
01. History
02. H2
03. Lifetime
04. Crime+Investigation


z tej "paczki" brak nam wyłącznie H2
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-04-2017, 00:10   

Tak, jednak wspomniałem tylko o FightBoxie bo jest on standardem u operatorów oferujących FilmBoxy i trochę razi brak go w UPC, reszta z tych kanałów występuje dość rzadko i brak ich u wielu.
_________________
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 14-04-2017, 09:08   

Dziś rano na dekoderach mediabox na pozycji 355 zameldował się kanał NTL Radomsko.

Tym samym od dziś kanał dostępny jest dla wszystkich, a nie tylko dla posiadaczy Horizonów jak to miało miejsce wcześniej :)
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 14-04-2017, 10:05   

Cytat:
Dziś rano na dekoderach mediabox na pozycji 355 zameldował się kanał NTL Radomsko.

wreszcie !

to najlepszy kanał PREMIUM obecnie w ofercie, pozostałe kablówki mogą zazdrościć nam abonentom UPC

do kiedy trwa promocyjne odkodowane okno? i ile będzie kosztować dostęp jak sie skończy promocja?
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 14-04-2017, 10:50   

Cytat:
to najlepszy kanał PREMIUM obecnie w ofercie, pozostałe kablówki mogą zazdrościć nam abonentom UPC

do kiedy trwa promocyjne odkodowane okno? i ile będzie kosztować dostęp jak sie skończy promocja?


Szkoda, żę nie czytasz treści forum analizując przesłania. W kwestii kanału NTL Radomsko sprawa dotyczyła wyjątku które stworzył operator oferując go pierwotnie jedynie dla wybranej grupy dekoderów.
W całej dyskusji nie chodziło więc o kanał NTL jako taki oraz nie było mowy o jego zawartości merytorycznej tylko o zasadę dostępności dla konkretnych pakietów nie zaś dekoderów.
Z całym szacunkiem zatem twoja ironia nie jest zasadna.

Przy okazji wszystkim forumowiczom życzę Wesołych Świąt :)
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 14-04-2017, 11:30   

matek3265 napisał/a:
sprawa dotyczyła wyjątku

sam jesteś wyjatek
99% abonentów nawet nie ma pojęcia że jakiś niszowy kanał został dodany do oferty i ma to w nosie
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-04-2017, 11:30   

Taka ciekawostka - od momentu zakończenia nadawania kanału CBS Drama zauważyłem wyraźny wzrost bitrate video kanału CBS Action. Teraz nastąpiła kolejna zwyżka i obecnie kanał nadawany jest z mega wysokim bitrate video, który waha się w granicach 6-8 Mbps (tyle to mają kanały HD i to nie wszystkie!). Dziwię się po co taki wysoki bitrate na kanale SD, na którym lecą starocie z VHS-owską jakością. Być może to jakieś przymiarki nadawcy do przejścia na format HD? :?
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 14-04-2017, 12:32   

GDA napisał/a:
matek3265 napisał/a:
sprawa dotyczyła wyjątku

sam jesteś wyjatek
99% abonentów nawet nie ma pojęcia że jakiś niszowy kanał został dodany do oferty i ma to w nosie


Jakbyś nie zauważył to ten wątek forum dotyczy "nowych kanałów w UPC" stąd też w dyskusji przewinął się temat NTL jako kanału który został włączony do oferty. That's it.
Tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak bardzo czujesz się urażony, przecież to normalna dyskusja i każdy z nas wyraża swoje zdanie lub opinie i każdy ma prawo do odrębnego zdania.
Ja np. kanały grupy "Eleven" uważam za niestotne dla mnie ponieważ nie przepadam za dyscyplinami sportu które są tam prezentowane. Dlatego o Elevenach nie dyskutuję, odniósłbym się jedynie do faktu ich włączenia itd. Wolę zdecydowanie siatkówkę i kolarstwo do których dostęp mam na Polsacie Sport i Eurosporcie.
Mnie np. bardzo interesuje czy w ofercie pojawi się Golf Channel który większość uznaje za niszowy. Kwestia gustu.

Szczerze Pozdrawiam :)

A wracając do tematu faktycznie zgodnie z tym co pisze Robin bitrate CBS Action wyraźnie wzrósł, podobnie było przed uruchomieniem przekazu CBS Europa w jakości HD.
 
 
Bork 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 314
Wysłany: 14-04-2017, 14:45   

Na dekoderach KAON nie ma takiego "tworu" jak NTL Radomsko. Sprawdzałem przed chwilą. Dwa dni temu za to "zduplikowali" National Geographic HD na kanale 15. Co raz większy bałagan na tych dekoderach....
 
 
matulec 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 639
Wysłany: 14-04-2017, 17:42   

matek3265 napisał/a:
W kwestii kanału NTL Radomsko sprawa dotyczyła wyjątku które stworzył operator oferując go pierwotnie jedynie dla wybranej grupy dekoderów.
W całej tej dyskusji wszyscy zapominają że to nie pierwszy taki przypadek. Kanał To!TV niedostępny jest na dekoderach Horizon, pakiet extra niedostępny dla modułu CI+, czy Eleven i problem z Kaonem.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14-04-2017, 18:23   

Bork napisał/a:
Dwa dni temu za to "zduplikowali" National Geographic HD na kanale 15.

To nie duplikat i nie bałagan, po prostu "National Geographic HD" (poz. 93 na Mediabox i MediaModuł CI+) ma otwarte okno, jest odkodowany. Od czasu do czasu na pozycjach ~90 pojawiają się odkodowane programy.

matek3265 napisał/a:
Dziś rano na dekoderach mediabox na pozycji 355 zameldował się kanał NTL Radomsko.
NTL Radomsko pojawił się na MUXie z Disney Channel HD, Filmbox Action, VOX Music TV, TV Republika. Jak ktoś go niema, to wystarczy odświeżyć ten MUX. Tylko po co mi w Zielonej Górze ten "TVNowski" NTL Radomsko. :P (Jak by co, to jest pytanie retoryczne, nawet bez pytajnika. :mrgreen: )
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 14-04-2017, 18:47   

U mnie się dodał na końcu listy ;) i tam pozostanie bo w Warszawie mi się nie przyda.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14-04-2017, 18:51   

U mnie długo nie pozostał. Na mojej liście już go nie ma.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 14-04-2017, 22:19   

Cytat:
Jak by co, to jest pytanie retoryczne, nawet bez pytajnika.

A ja odpowiem
Abyś mógł się chwalić pierdyliardem kanałów jakie posiadasz:-P
 
 
mmatuszewski12 
easy master

Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 35
Wysłany: 15-04-2017, 15:14   

Może mi ktoś powiedzieć czy w select horizon jest kanał Romance TV? Bo w max jest..na stronie UPC widzę, że jest w wykazie kanałów już też w select ale jak wchodzę w wykaz kanałów co jest w PDF na stronie UPC dla select to nie ma...no i sam nie wiem bo za miesiąc rezygnuje z max a jestem ciekaw czy ten kanał mi pozostanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: