Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 537
Wysłany: 23-12-2016, 12:50   

ralf napisał/a:

Sprawdź: Oferta Orange

:mrgreen:

Wygląda to na artykuł sponsorowany, o ile cała strona nie jest sponsorowana przez Orange.

to jest tylko poprostu system reklam od http://www.comperialead.pl/
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 23-12-2016, 12:59   

nikt nie skomentowal mojego przypadku.

Przestudiowalem nowe regulaminy i mam pytanie czy ja dobrze widze bo nie dowierzam..

majac teraz WRU XIX czyli :

PAKIET SELECT EXTRA HD - ABONAMENT 20,00 zł
INTERNET FIBER POWER 60 Mb/s – ABONAMENT 24,99 zł

i dodatkowo :

PAKIET PREMIUM FILMBOX - ABONAMENT 1,00 zł
PAKIET MULTIROOM HD - ABONAMENT 10,00 zł


jedynym dostępnym regulaminem dla mnie ( przy pozostaniu przy tym co mam ) jest regulamin
REWIA USLUG XIX ? ktora kosztowalaby mnie de facto wiecej niz teraz ?

poproawcie mnie prosze jesli zle rozumiem
 
  Select HD
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-12-2016, 13:02   

Yassin napisał/a:
Coś wiecie więcej w kwestii zmian w regulaminach i możliwości wypowiedzenia umów bo właśnie przeczytałem takie info:


telepolis

sprawdź jaki masz OWU - bo zmiany dotyczą abonentów którzy mają OWU sprzed 1 grudnia 2015 roku
taki zapis już istnieje we wszystkich późniejszych umowach

tutaj temat o tym http://forum.mediaswiat.p...6&highlight=owu
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23-12-2016, 13:05   

matifcb napisał/a:
nikt nie skomentowal mojego przypadku.

Przestudiowalem nowe regulaminy i mam pytanie czy ja dobrze widze bo nie dowierzam..

majac teraz WRU XIX czyli :

PAKIET SELECT EXTRA HD - ABONAMENT 20,00 zł
INTERNET FIBER POWER 60 Mb/s – ABONAMENT 24,99 zł

i dodatkowo :

PAKIET PREMIUM FILMBOX - ABONAMENT 1,00 zł
PAKIET MULTIROOM HD - ABONAMENT 10,00 zł


jedynym dostępnym regulaminem dla mnie ( przy pozostaniu przy tym co mam ) jest regulamin
REWIA USLUG XIX ? ktora kosztowalaby mnie de facto wiecej niz teraz ?

poproawcie mnie prosze jesli zle rozumiem


Dla Ciebie jest rewia usług 8 a nie 9, ponieważ w 9 przy wyborze dwóch usług jest tylko dekoder Horizon. To że kiedyś miałeś taniej nie oznacza że teraz będzie tak samo. Niestety to nie koncert życzeń ;)
  ralf
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 23-12-2016, 13:17   

Kasia napisał/a:
mati12, dziękuję :*
Tego maila przysłali tuż przed 22.00 i spanikowałam.
Dzisiaj po telefonie do nich już wszystko jasne :)
Oczekując na technika-pozdrawiam serdecznie.


Niestety nie do końca precyzyjnie napisałem. Oczywiście chodziło mi o darmowy miesiąc na pakiet MAX. Inaczej mówiąc pakiet Max w cenie pakietu Select. Jak możesz w wrzuć na forum regulamin promocji, ten otrzymany w potwierdzeniu. ;)
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23-12-2016, 14:08   

ralf napisał/a:
Konsultant wczoraj zaproponował mi Horizon Max bez nagrywarki + FB 250 za 89zł, czyli RUM IX. Powiedział że nie mogę przejść na Select i przez całą umowę będę miał Max. Zgodziłem się. Pomyślałem że albo się myli albo jest jakaś nowa promocja utrzymaniowa. Dzisiaj przyszedł technik. Patrzę na mocno skrócony regulamin. Rewia Usług Mix IX. Hmm....

Patrzę na cennik i:

Pakiet Horizon Max. Opłata abonamentowa od 1-24 miesiąca 58zł. Od 25 miesiąca 61zł.

Zauważcie że nie ma tańszego pierwszego miesiąca. Tak samo nie widzę w skróconej umowie nic na temat przejścia z Max na Select.

Wcześniej jak miałem RUM VII, to pierwszy miesiąc był tańszy i był zapis o możliwości przejścia z Max na Select. (Pakiet Telewizji Cyfrowej do zmiany). Teraz tego nie mam w umowie.

Teraz czekam na przysłanie umowy wraz z pełnym regulaminem na maila. Bardzo jestem ciekaw, co tam będzie napisane.

Jeżeli zależy Wam na przejściu z Max na Select, to koniecznie spytajcie o to konsultanta, bo to że dostaniecie RUM jakiś tam, nie jest jednoznaczne z możliwością przejścia na Select, pod 14 dniach.


Na maila przyszło mi potwierdzenie umowy. Standardowy regulamin RUM IX. Na papierze nie mam jednak tańszego pierwszego miesiąca i możliwości przejścia na Select. Chyba zadzwonię na infolinię, żeby mi wyjaśnili skąd takie rozbieżności.

PS. Jednak nie muszę dzwonić, bo wszystko się zgadza w głównym regulaminie.

Jeśli nie dostaliście ulgi na pierwszy miesiąc jesteście w grupie A. Jak dostaliście ulgę na pierwszy miesiąc jesteście w grupie B. Tylko grupa B może przejść na Select.
Ostatnio zmieniony przez ralf 23-12-2016, 14:23, w całości zmieniany 1 raz  
  ralf
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 23-12-2016, 14:21   

ralf napisał/a:
Na papierze nie mam jednak tańszego pierwszego miesiąca i możliwości przejścia na Select.


Tańszy miesiąc mnie co prawda nie obowiązywał. Jednak podobnie jak ty nie mam w skróconej umowie napisane nic o możliwości przejścia na pakiet Select.
Ostatnio zmieniony przez mati12 23-12-2016, 14:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 23-12-2016, 14:21   

ralf napisał/a:
matifcb napisał/a:
nikt nie skomentowal mojego przypadku.

Przestudiowalem nowe regulaminy i mam pytanie czy ja dobrze widze bo nie dowierzam..

majac teraz WRU XIX czyli :

PAKIET SELECT EXTRA HD - ABONAMENT 20,00 zł
INTERNET FIBER POWER 60 Mb/s – ABONAMENT 24,99 zł

i dodatkowo :

PAKIET PREMIUM FILMBOX - ABONAMENT 1,00 zł
PAKIET MULTIROOM HD - ABONAMENT 10,00 zł


jedynym dostępnym regulaminem dla mnie ( przy pozostaniu przy tym co mam ) jest regulamin
REWIA USLUG XIX ? ktora kosztowalaby mnie de facto wiecej niz teraz ?

poproawcie mnie prosze jesli zle rozumiem


Dla Ciebie jest rewia usług 8 a nie 9, ponieważ w 9 przy wyborze dwóch usług jest tylko dekoder Horizon. To że kiedyś miałeś taniej nie oznacza że teraz będzie tak samo. Niestety to nie koncert życzeń ;)



konsultantka dzownila dzis do mnie :

maja dla mnie
Select za 48
Internet 11.02
FIlmbox 1zl
Multiroom 10zl

nie ma mozliwosc podobno ani multirooma ani cinemamaxa dostac za 1 zl jesli juz wykorzystalem w 2013 filmboxa za 1 zl...

wiem ze to nie jest koncert zyczen ale ja sie nie zgodze na placenie wyzszych rachunkow... zeby telewizja nagle kosztowala prawie tyle ile moj caly pakiet ? nie dziekuje !
 
  Select HD
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23-12-2016, 14:26   

mati12 napisał/a:
ralf napisał/a:
Na papierze nie mam jednak tańszego pierwszego miesiąca i możliwości przejścia na Select.


Tańszy miesiąc mnie co prawda nie obowiązywał. Jednak podobnie jak ty nie mam w skróconej umowie napisane nic o możliwości przejścia na pakiet Select.

Jednak w OWU jest napisane:

§ 1
2. Usługi świadczone są przez Dostawcę usług zgodnie z:
a. Regulaminem świadczenia usług przez UPC Polska Sp. z o.o. (zwany dalej "Regulaminem")


Regulamin jest jednak ok.

Jak nie masz tańszego pierwszego miesiąca, to jesteś w grupie A.

Jak masz tańszy pierwszy miesiąc jesteś w grupie B.

Żeby móc przejść na Select musisz być w grupie B.
  ralf
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 23-12-2016, 14:31   

ralf, miałeś wcześniej pakiet Select czy Max?
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23-12-2016, 14:32   

matifcb napisał/a:
ralf napisał/a:
matifcb napisał/a:
nikt nie skomentowal mojego przypadku.

Przestudiowalem nowe regulaminy i mam pytanie czy ja dobrze widze bo nie dowierzam..

majac teraz WRU XIX czyli :

PAKIET SELECT EXTRA HD - ABONAMENT 20,00 zł
INTERNET FIBER POWER 60 Mb/s – ABONAMENT 24,99 zł

i dodatkowo :

PAKIET PREMIUM FILMBOX - ABONAMENT 1,00 zł
PAKIET MULTIROOM HD - ABONAMENT 10,00 zł


jedynym dostępnym regulaminem dla mnie ( przy pozostaniu przy tym co mam ) jest regulamin
REWIA USLUG XIX ? ktora kosztowalaby mnie de facto wiecej niz teraz ?

poproawcie mnie prosze jesli zle rozumiem


Dla Ciebie jest rewia usług 8 a nie 9, ponieważ w 9 przy wyborze dwóch usług jest tylko dekoder Horizon. To że kiedyś miałeś taniej nie oznacza że teraz będzie tak samo. Niestety to nie koncert życzeń ;)



konsultantka dzownila dzis do mnie :

maja dla mnie
Select za 48
Internet 11.02
FIlmbox 1zl
Multiroom 10zl

nie ma mozliwosc podobno ani multirooma ani cinemamaxa dostac za 1 zl jesli juz wykorzystalem w 2013 filmboxa za 1 zl...

wiem ze to nie jest koncert zyczen ale ja sie nie zgodze na placenie wyzszych rachunkow... zeby telewizja nagle kosztowala prawie tyle ile moj caly pakiet ? nie dziekuje !


Internet będziesz miał za złotówkę. (zgoda na rachunek elektroniczny i marketing). Razem wyjdzie Ci 60zł. RUM VIII. Wcześniej płaciłeś 56zł.

[ Dodano: 23-12-2016, 14:38 ]
mati12 napisał/a:
ralf, miałeś wcześniej pakiet Select czy Max?


Max ale nie ma to znaczenia, bo regulamin jest ok. Przeczytaj mój wcześniejszy post.

Przy rozmowie z konsultantem trzeba mówić że chce się Select. Wtedy dostanie się Max w cenie Selecta przez pierwszy miesiąc a po 14 dniach można przejść na Select.

Jak się powie że chce się Max, to nie dostaje się pierwszego tańszego miesiąca i zostaje się z Maxem na cały okres umowy, bez możliwości przejścia na Select.

Dlatego przy rozmowie z konsultantem dobrze mówcie mu co chcecie, bo możecie się później zdziwić.
  ralf
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 23-12-2016, 14:45   

No to nie mogłeś mieć pierwszego miesiąca w niższej cenie. Dostają to osoby, które przechodzą z Select na Max, albo tak jak napisałeś biorą Select i wtedy dostają Max w cenie Selecta przez pierwszy miesiąc. Natomiast zmiana z Max na Select jest możliwa nawet jak wcześniej miało się pakiet Max. Było kilka osób tutaj na forum, które zmieniły swój pakiet w taki sposób.

Ja nigdzie nie twierdziłem, że regulamin nie jest w porządku. Tak naprawdę ta sprawa była już wałkowana na forum. W zasadzie jesteś kolejną osobą, która potwierdza nasze wcześniejsze ustalenia.
Ostatnio zmieniony przez mati12 23-12-2016, 15:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-12-2016, 15:07   

Warunki promocji "Rozrywka z Multiroom (2016-1)"


KATEGORIA -TELEWIZJA

NAZWA USŁUGI -Pakiet Multiroom HD

OKRES ZOBOWIĄZANIA-24mce

OPŁATA ABONAMENTOWA BEZ PROMOCJI-26,00 zł

OPŁATA ABONAMENTOWA W PROMOCJI - od 1 mies.10,00 zł

MIESIĘCZNA WARTOŚĆ ULGI- od 1 mies.16,00 zł

__________________

Warunki promocji "Rewia z Telewizją Mix V (2016-1)"


KATEGORIA-TELEWIZJA

NAZWA USŁUGI- Pakiet Max Extra HD

OKRES ZOBOWIĄZANIA-24 mce

OPŁATA ABONAMENTOWA BEZ PROMOCJI- 91,00 zł

OPŁATY ABONAMENTOWE W PROMOCJI- 1 mies. 30,00 zł/od 2 do 24 mies. 50,00 zł/ od 25 mies. 53,00 zł. 

MIESIĘCZNA WARTOŚĆ ULGI- 1 mies. 61,00 zł/od 2 do 24 mies. 41,00 zł/od 25 mies. 38,00 zł









..no ja już po :D
Warto było się pomęczyć by usunąć stare kable, teraz mam wszystko nowiuśkie :D hurra!

mati12
Oczywiście że bym wkleiła bo dostałam to na email wczoraj, ale nie mogę niczego otworzyć :sad:
Podobno to kwestia przeglądarki, ja korzystam tylko z internetu mobilnego na smartfonie i pierwszy raz zdarza mi się żebym nie mogła pobrać plików.
Zresztą jak Wy tutaj na forum zapodajecie linki to też mi się nic nie pobiera...nie wiem dlaczego. Jedynie w doc (jak Pitrek podal arkusz M.)mogę otworzyć.

Technik zostawił mi umowę o świadczenie usług i na pierwszej stronie jest to co już napisałam wczoraj, na drugiej stronie mam
"Warunki promocji -Rozrywka z Multiroom (2016-1)" stanowiące cześć umowy abonenckiej"
i
"Warunki promocji "Rewia z Telewizją Mix V (2016-1)" stanowiące część umowy abonenckiej.
Dalej to wykaz programów pakietu Max na 2.12.2016 i cenniki.
Ostatnio zmieniony przez Kasia 23-12-2016, 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 23-12-2016, 15:50   

ralf napisał/a:





Internet będziesz miał za złotówkę. (zgoda na rachunek elektroniczny i marketing). Razem wyjdzie Ci 60zł. RUM VIII. Wcześniej płaciłeś 56zł.



tak wiem ze bede placic wiecej 4 zl. Ale czy uwazasz ze klient ktory jet wiele lat i jest to jego ktoras z rzedu umowa powinien za to samo ! powtarzam za to samo placic wiecej po 2 latach ? Nie uwazam ze teraz internet albo dostep do tv ( mam zaledwie select pakiet ) jest bardziej kosztowny niz byl pare lat temu jak godzilem sie na 55 zl. Konkurencja kladzie swiatlowody itp a ja mam placic wiecej ?

Proponuje moze chociaz MR za 1 zl ? moze cinemax cos od nich zeby pokazac ze zalezy - niestety wykorzystal Pan w 2013 i nie ma juz :D no to pozdro :)
moze chociaz by zapropnowali wymiane tego starego szmelca modemu na jakis lepszy, nic cisza. Pewnie jak mi wymienia modem to skasuja za instalacje technika ? bo to juz by bylo smieszne a jednak moze modem chociaz wymienie.
 
  Select HD
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 23-12-2016, 16:04   

Cytat:
"Warunki promocji -Rozrywka z Multiroom (2016-1)" stanowiące cześć umowy abonenckiej"
i
"Warunki promocji "Rewia z Telewizją Mix V (2016-1)" stanowiące część umowy abonenckiej.
Dalej to wykaz programów pakietu Max na 2.12.2016 i cenniki.


Dziękuję. :) Regulamin został wrzucony na forum przez Pitreka. :)
Ostatnio zmieniony przez mati12 23-12-2016, 16:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,54 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: