Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Renegocjacja umowy
Autor Wiadomość
CBoDone 
Klikacz

Dołączył: 09 Sie 2016
Posty: 2
Wysłany: 09-08-2016, 15:22   Renegocjacja umowy

Witam. Piszę ponieważ od około 5 lat jestem stałym klientem UPC, a mimo to wciąż za swoję usługi płacę więcej niż nowi klienci. Dodam że nieobowiązuje mnie żadne zobowiązanie umową.
Mianowicie posiadam:
Internet 120MB/s, Telewizję Max Extra HD + Multiroom, oraz Telefon Minuty do wszystkich 240.
Za ten pakiet płacę 170 zł co w moim mniemaniu jest dość sporo.
Tutaj nasuwa się moje pytanie jak wynegocjować lepsze warunki. Chciałbym zostać tylko przy internecie i telewizji. Z telefonu natomiast chciałbym zrezygnować. Internet jest na Starym Technicolor 7200 który często zrywa połącznie. Dzisiaj podczas braku internetu gdy udało mi się dodzwonić dostałem propozycję wymiany routera na Horizon z tym że musiałbym dopłacać 10 zł miesięcznie...
Mógłby mi ktoś mniej więcej nakreślić co zrobić aby zmniejszyć koszt moich usług i o ile mógłbym je teoretycznie zmniejszyć. Dodam, że mieszkam w ok. 100tys miescie. Ale nie mam tu ani vectry ani ideon by postraszyć UPC. Jest jedynie Netia. Dodam że chciałbym pozostać w UPC ale irytuje mnie to że nowy klient płaci o wiele mniejsze pieniądze niż ja stary klient za te same usługi. Dziękuję za wszelką pomoc
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 09-08-2016, 15:24   

Na początek przeczytaj to:

http://forum.mediaswiat.p...?t=8626&start=0

I zastosuj się do wskazówek.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 09-08-2016, 16:05   Re: Renegocjacja umowy

CBoDone napisał/a:
Internet 120MB/s, Telewizję Max Extra HD + Multiroom, oraz Telefon Minuty do wszystkich 240.
Za ten pakiet płacę 170 zł.
Chciałbym zostać tylko przy internecie i telewizji. Z telefonu natomiast chciałbym zrezygnować.

Tak jak przedmówca wspomniał, najpierw wypowiedzenie.
Potem walka o WRU XX, wymyślasz konkurencję, która daje Ci wyliczoną kwotę oraz rabaty za rezygnację w UPC. Horizona bym nie brał, chyba, że go chcesz. Zażądaj :arrow: wymiany modemoroutera, powołując się na brak publicznego IP na końcowym urządzeniu. Dadzą Ci Ubee lub Compala.

Przy WRU XX z telefonem (Minuty 60) jest taniej o 5 zł, telefon bierzesz, ale go nie podłączasz.
Z Multiroomem (10 zł) zapłaciłbyś 75 zł.

Tutaj :arrow: są przykłady jak wyliczyć sobie kwotę w danej promocji.

Jeżeli chcesz Horizona to walczysz o „Rewia z Horizon X”, coś nie widać nowego regulaminu, ale ludzie dostają go na tych warunkach.

:arrow: Tutaj przykłady „Rewia z Horizon X”.
Z Multiroomem (10 zł) zapłaciłbyś 110 zł.
_________________
 
 
kipo88 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 163
Wysłany: 09-08-2016, 17:14   

zrob jak koledzy mowia wypowiedzenie najpierw daj.
Sam w zeszłym tyogdniu tak zrobiłęm. płaciłem 167zł miałem to samo co ty tylko tel 60min i canal plus i eleven. teraz mam to samo router Compal i płacę za WRU XX 125,90zł :) więc zrób jak Ci radzą. Multirooma możesz wywalczyć za 1zł. I nawet bezpłatna aktywacje ewentualnie za 19,90zł jak nie dadzą za free
1. Wypowiedzenie.
2. Czekaj na tel.
3, Zmyśl sobie konkurencje ale nie podawaj nazwy (ewentualnie na koniec) powiesz że orange Ci daje tyle i oni Ci wkońcu dadzą ta niską kwotę nie ma bata że nie.
Wylicz sobie kwotę z linków co kolega wyżej podał.
W razie pytań pisz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: