Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile was kosztuje ta wątpliwa przyjemność
Autor Wiadomość
brak danych 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 60
Skąd: StolicaPolski-Szczecin;)
Wysłany: 17-10-2005, 16:23   

teraz jest chyba jakas promocja i lajt jest w cenie 49zl...
_________________
 
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-10-2005, 16:52   

84 czy 49 to nie ma, dla mnie znaczenia, owszem miałoby, gdyby łącze staniało do 10 pln,
i do tego około 10 pln tv (bo tyle jest warta) :wink:
_________________
 
 
Enter85 
Klikacz

Dołączył: 27 Wrz 2005
Posty: 14
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-02-2006, 19:34   

chello Light 70 zł + TV pakiet pełny 39 zł = 109 zł.

Tak miałem do tej pory, jednak po założeniu telefonu (Darmowe rozmowy) za 1 zł przez 2 m-ce :D dalej 49 zł / m-ąc.

Nie moge się połapać w ostatniej fakturze. Telefon za złotówke a jakimś cudem płace 30 zł więcej ;)

Ach UPC :evil:
 
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-02-2006, 21:15   

Ja już zwątpiłem, ale za poradą Marka, odmówiłem zapłaty budzącej wątpliwość faktury,
czekam na tę prawidłowo wystawioną, zarówno merytorycznie jak i rachunkowo. :)
_________________
 
 
netkrak 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Krakow
Wysłany: 22-02-2006, 18:22   

heh ... ja tak zrobilem i niedawno mi przyslali 4 (!) faktury korygujace, wiec teraz to juz zupelnie sie nie moge polapac :-)
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-02-2006, 18:54   

Mnie dziś przekazali taką decyzję (UPC): Pan zapłaci w całości aktualną fakturę, bo
ta pozycja "extra" to zabezpieczenie dla UPC, gdybym w razie co opóżniał zwrot dekodera HBO (?). W następnym m-cu, na nowej fakturze zmniejszymy jej wartość
o tę naliczoną ekstra pozycję i wszystko będzie ok. Poza tym nie muszę płacić 49 PLN
za rezygnację (opłata manipulacyjna za rezygnację i odłaczenie pakietu HBO) jeżeli
osobiście (!) dostarczę do siedziby wspomniane urządzenie (na ten temat ani słowa
w regulaminie Użytkownika ani w Umowie!!!). Pokrętne jest to UPC. Jak się nie upomnisz albo nie reklamujesz usługi, to się nigdy nie dowiesz o rozwiązaniach
przewidzianych do normalnego zalatwienia. I to jest potentat medialny? Ufffffffff.
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22-02-2006, 20:09   

Cytat:
Pan zapłaci w całości aktualną fakturę, bo
ta pozycja "extra" to zabezpieczenie dla UPC,

Czy to oficjalna odpowiedź ? I czy jest to we właśnie taki sposób wyszczególnione w tej fakturze ?

Pytam ponieważ jest to niegodne z prawem i umową, jeśli to oficjalna odpowiedź i ktoś się pod tym podpisał to masz już dowód i z pismem tym należy udać się na policję lub do prokuratora (i absolutnie nie płacić ani grosza) ciężko jest mi powiedzieć gdzie najlepiej zgłaszać tego typu oszustwa bo nie spotkałem się jeszcze z tak bezczelną próbą. Natomiast jeśli to nie jest oficjalna odpowiedź tylko jakieś tam gadanie spokojnie można przyjąć, że konsultant(ka) był(a) pijany i bredził, składając oficjalne pismo w tak poważnej sprawie liczy się tylko poważna odpowiedź. Z reszta jesteś kryty bo zgłosiłeś, że nie możesz zapłacić z ich winy.
  marekd@jabberpl.org
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-02-2006, 21:06   

Marek jest tak:
Dziś w moim imieniu (bo mialem inne ważne sprawy równoległe) w UPC była małżonka.
Tam zgłosiła sprawę zawyżonej faktury o pozycję naliczonej usługi za HBO od 20.02.06
do 19.03.06, chociaż fajtycznie z dniem 20.03.06 przestałem odbierać sygnał HBO.
Wcześniej, rozmawiałem telefonicznie z BOKiem, akurat nie miałem jeszcze f-ry najnowszej, i rozmowa dotyczyła przedłużenia promocji na light w tej samej cewie (84 /m-c) oraz kosztu manipulacyjnego odłączenie mnie z HBO (49 jednorazowo), która to kwota
miałaby być doliczona do kolejnej faktury, następnej, w kwietniu.
Teraz żona mi przekazuje, że nie ma potrzeby płacić tych 49 za odłączenie, jesli dekoder
zwróce osobiscie do UPC, ale:
nie zmienia to faktu, że bieżąca aczkolwiek błędną (wg mnie) fakturę trzeba zapłacić,
a rozliczenie-korekta ma nastąpić w kolejnej fakturze tzn. ma być zmniejszona o naliczoną
niewłaściwie sumę. Oczywiście ani na fakturze ani na osobnym piśmie nikt nie raczył się podpisać (pisma wogóle nie wystawiono). Już sam nie wiem co tym myśleć.
Przepraszam, że pokręciłem w poprzednim poście, ale żle mi to żona wyjaśnila.
_________________
 
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22-02-2006, 21:59   

Enter85 napisał/a:
chello Light 70 zł + TV pakiet pełny 39 zł = 109 zł.

Tak miałem do tej pory, jednak po założeniu telefonu (Darmowe rozmowy) za 1 zł przez 2 m-ce :D dalej 49 zł / m-ąc.

Nie moge się połapać w ostatniej fakturze. Telefon za złotówke a jakimś cudem płace 30 zł więcej ;)

Ach UPC :evil:


Po podłączeniu telefonu upc zmieniany jest okres rozliczeniowy na okres od 1 do ostatniego dnia miesiąca.
Okres płatności to 14 dzień każdego miesiąca.
Pierwsza faktura którą się dostaje po podłączeniu telefonu zawiera naliczenia związane ze zmianą okresu rozliczeniowego oraz proratę.
Więcej na temat proraty można znaleźć na stronie upc w zakładce Obsługa klienta.
_________________
 
  budry
 
UPC VIP 
Klikacz


Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 15
Wysłany: 24-05-2006, 09:17   

chello light 3 miesiace 1 zl nastepnie 9 miesiecy 84 zl

lub paczka 5 miesiecy 99zl , nastepnie 7 miesiecy wedlug cennika pakiet pelny+chello light
+darmowe rozmowy :lol:


TV+chello+TANIE ROZMOWY 2 MIESIACE 52 ZL , 5 MIESIECY 99 ZL , 7 MIESIECY 119ZL SREDNIA CENA MIESIECZNA 102 ZL ZAMOW KONTAKT GG 2060777 :D
dostaniesz wszystko nowe telefon i modem :mrgreen: w kartonie mam to dosyc dlugo i dziala bez problemu :mrgreen:

http://www.scientificatla...rce/7006958.pdf -modem

http://maxcom.apnet.pl./?p=/en/inne/1/1/5 - aparat telefoniczny

PROMOCJA DO KONACA MAJA !
_________________
Ostatnio zmieniony przez UPC VIP 26-05-2006, 06:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
wojcio 
Klikacz

Dołączył: 12 Gru 2005
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-05-2006, 09:59   

chello light + pakiet pelny + tanie rozmowy:
tv+internet = 2 miesiace*2 zl + 8 miesiecy *99zl + 2 miesiace *137 zl
telefon = 2 miesiace * 1 zl +10 miesiecy * 24.90 zl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: