Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WinMtr
Autor Wiadomość
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 29-11-2013, 09:51   

witam chcialbym w wolnej chwili w weekend tez uzyc tego winMtr, czy tro ejst program do wifi czy ogolnie do lacza? poprosilbym szybka wskazowke jak go uzyc bo po odpowiedziach tu widze ze trzeba wkleic obrazek (jeszcze nie wiem skad) i zrobic test dosc dlugo bo padaja odpowiedzi ze za krotki test. Dziekuje za odpowiedzi dzis albo jutro chcialbym sobie zmierzyc lacze tym programem
 
  Select HD
 
beny8989 
ultra master

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 901
Skąd: Szczecin
Wysłany: 29-11-2013, 10:05   

polaczenie wylacznie kablowe innego testu upc nie przyjmie. jak nie zauwazasz problemow z laczem to poco go masz uzywac skoro nic nie zauwazasz.
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 29-11-2013, 20:12   

nie wiem czy moje lacze wyciaga maxa mozliwosci. Z torrentow czytalem ze przy 60mb ludzie sciagaja po 7mb/s.. ja nigdy tyle nie mialem raz moze z 5 max mialem moze trzeba to sprawdzic
 
  Select HD
 
beny8989 
ultra master

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 901
Skąd: Szczecin
Wysłany: 29-11-2013, 20:40   

ja na 60 mb dosyc czesto mialem nawet 80 mb i co? jakos nikt nic mi nie mowil. powiem tak na ut jak i innych torrentach wszystko zalezy od ilosci osob co seeduja jak i porzadnego ustawienia go. jak sie pobawisz nim to ustawisz. poszukaj nawet o nim na forach
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 29-11-2013, 22:55   

doladnie chodzi mi o utorrent bo tylko z niego cos sciagam. ile WYciagales z utorrent?? bo ja sciagajac najnowasze seriale ktore maja pelno peerow itp kazdy udostpenia i na moim slabszym laczu 30mb/s zawsze dochodzi do 2,7mb to jest max a na tym laczu 60mb te seriale z ktorych napewno mozna wyciagnac spokojnie maxa mi nie wyciaga nigdy ponad 5mb...
 
  Select HD
 
ra 
classic master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 158
Wysłany: 02-12-2013, 08:27   

Jakie programy do protokołu torrent testowałeś. Zmieniłeś choćby prędkość wysyłania, liczbę połączeń.
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 02-12-2013, 08:48   

naciskalem ctrl+ G i tam wybralem Hamburg i Amsterdam

witam na speedtescie mam
http://www.speedtest.pl/test/73149828

czyli max lacza.
jak naciskam test Hamburga w utorrent to mam takie wyniki:
http://etxt.pl/92j

jak myslisz czy nie lepiej wysylanie ograniczyc ? bo mi teraz wysylanie na 500kb/s ustawilo a podobno im mniej sie daje innym tym lepiej sie sciaga ?

ja mam 60mb lacze

[ Dodano: 02-12-2013, 08:49 ]
raz przeczytalem konfiguracje w necie i zmienialem liczby polaczen na torrenta itp ale nie wiele to dalo. uzywam tylko utorrent
 
  Select HD
 
oczoklepka 
easy master

Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 26
Wysłany: 02-12-2013, 10:18   

Na publicznych trackerach próbujesz czy na prywatnych? Na publicznych możesz mieć super ilość peerów - ale nie znaczy że będzie dobrze ssało. U mnie na prywatnym trackerze idzie zawsze full, na trackerach z tpb czasem może na 1mb sie ustawić mimo stosunku seed do leech 5/1.
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 02-12-2013, 12:51   

zawsze siagam z publicznych i zawsze z utorrenta. sciagam z tpb np i wiem ze na 30mb laczu sciagajac najnowszy serial dochodzilo mi do 2,7mb/s i wiedzialem ze maxa wyciaga wiecej nie da bo takie lacze. Teraz sciagajac najnowsze seriale ktore nie oszukujmy sie wyciagnie sie z nich wlasnie maxa to cyz to po kablu czy wifi 4mb to bylby sukces a gdzie tu do maxa ktory okolo 7mb/s podobno wynosi...
 
  Select HD
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: