Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Sugestia] Dział dla użytkowników z mniej niż 10 postów.
Autor Wiadomość
kosa006 
Klikacz

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 13
Wysłany: 14-02-2013, 01:02   [Sugestia] Dział dla użytkowników z mniej niż 10 postów.

Witam, jestem nowy i irytuje mnie blokada 10 postów lub 7 dni ponieważ mam bardzo pilny problem i nie wiem jak go rozwiązać.

Czy nie lepiej jest stworzyć dział moderowany dla użytkowników z problemem którzy mają mniej niż 10 postów?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-02-2013, 14:12   

Przecież problem możesz opisać bez podawania linków.
  marekd@jabberpl.org
 
kosa006 
Klikacz

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 13
Wysłany: 16-02-2013, 13:27   

Nie podawałem linków a i tak nie mogłem opisać problemu. Tylko screen - też nie mogę go dodać?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-02-2013, 15:25   

Daj tego screena jako załącznik.
  marekd@jabberpl.org
 
kosa006 
Klikacz

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 13
Wysłany: 19-02-2013, 02:35   

To nic nie pomaga ale na szczęście już mam prawie 10 postów.

Nawet bez załącznika i linku nie da się dodać tematu? ;o
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-02-2013, 18:07   

kosa006, jeśli pojawiło się ostrzeżenie o umieszczeniu linku (adresu strony), to musiał być jego fragment w treści. Jeśli było inaczej, trzeba było podesłać screen na maila (adres miałeś chociażby w odpowiedzi na mail z rejestracją na forum - admin@chellopl.one.pl).

Mam świadomość, że może być to trochę uciążliwe, ale możemy podziękować spamerom za te wszystkie zabezpieczenia.

Jacek
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-2013, 20:47   

Odnośnie postu: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#112699
Jeżeli tak jest, to moim zdaniem chyba trochę zbyt restrykcyjne zabezpieczenie.
 
 
bulek 
ultra master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 865
Skąd: 3city
Wysłany: 03-03-2013, 22:35   

Zabezpieczenie jest ok i sprawdza się dobrze na wszelkiego rodzaju forach. U nas po prostu mamy pecha, że zwykłe zrzuty z winmtr-a interpretowane są jak adresy stron internetowych. Wątpię, żeby coś się dało z tym zrobić.
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-03-2013, 08:29   

Problem został częściowo usunięty - częściowo, bo nie we wszystkich przypadkach jestem w stanie jednoznacznie zidentyfikować czy jest to adres strony, czy wklejony wynik z jakiegoś programu.

Wklejanie w code (tj. [code] i [/code]) jak sugerował Susane niczego nie zmieni - link, to link.

kosa006, przepraszam Cię za utrudnienia. Dotychczas nikt nie zgłaszał podobnych problemów i nie byłem w stanie przewidzieć takiego przypadku :)

bulek, już są dozwolone - nawet dla nowych użytkowników z mniej niż 10 postami.
_________________
 
 
erdt 
Klikacz

Dołączył: 01 Mar 2013
Posty: 6
Wysłany: 02-12-2013, 06:08   

Turbo odkop (sorry).

bb2 nie parsuje linków w code. Na obecnym etapie to tylko wkurzajka dla nowych userów, Jak się uprę, to i tak mogę wkleić pseudolink, o: http://example.com, ofkoz nie sparsuje z uwagi na pusty tag.

fixitpls :)
 
 
tommek82 
easy master

Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: Kraków
Wysłany: 26-09-2014, 19:27   

Ja potrzebowałem podlinkować kilka fotek i nie mogłem bo ten komunikat wyskakuje!!
No nic trzeba nabić 10 postów.
 
 
daroslav 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: Katowice
Wysłany: 30-05-2015, 13:25   

Mam pytanie do Administratorów i Moderatorów

Czy zastanawialiście się nad przebudową forum?

Jest tu bardzo dużo archaicznych działów jak Aster, chello, wykorzystanie transferu... Usług UPC, które dawno wyszły z użytku i mogą wprowadzać zagubienie dla nowych klientów UPC, którzy nie pamiętają tamtych czasów ;-)
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 30-05-2015, 18:24   

Osobiście nie dostałem wcześniej żadnych sygnałów, ze ktoś ma jakiś problem.
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 30-05-2015, 20:03   

daroslav, to forum po prostu jest bo jest. Nie widać żadnego zapału wśród administracji, chęci unowocześnienia forum czy też ukrócenia spamu i bałaganu jaki tu panuje. Regulamin forum jest tutaj łamany masowo, ale nikomu to nie przeszkadza. Raportowane posty są "załatwiane" czasem po kilku dniach, lub w ogóle. Brakuje podstawowej możliwości raportowania postów wraz z podaniem powodu raportu.
Forum działa na archaicznym enginie, któremu brakuje wielu użytecznych funkcji. O IPB i jego funkcjonalności możemy pomarzyć.
Alternatywy niestety nie ma. A szkoda...

Na forum tym jestem zarejestrowany od prawie 10-ciu lat. Niestety ostatnio rzadziej tu przebywam. Mam już dość bałaganu jaki tu panuje. Poruszanie miliona tematów w jednym wątku lub dublowanie już istniejących wątków. Pytań, na które odpowiedzi znajdują się stronę wcześniej, są tutaj na porządku dziennym. Ludzie mają to gdzieś, administracja ma to gdzieś i koło się zamyka.

[ Dodano: 01-06-2015, 19:39 ]
PS. Zainteresowanie tym forum widać zwłaszcza po braku reakcji administracji przez 2 dni...
Tak więc raczej nie liczmy na żadne zmiany.
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-06-2015, 22:44   

RadkoR, było kilka razy tłumaczone, więc nie będę się rozpisywał. Silnik jest tutaj autorsko modyfikowany i nie można porównać z jego podstawą. Forum obserwujemy a że użytkownicy sami sobie pomagają, to nie wtrącamy się i nie piszemy tak jak w jego początkach. To nie jest czat o grach, więc lekkie opóźnienie wg. mnie jest dopuszczalne. Raporty czytamy na zmianę z Jackiem i o ile coś nie przeoczymy przypadkiem, to załatwiamy wszystkie.

O starych działach pomyślimy przy najbliższych zmianach, nazwa "chello / UPC" jest utrzymywana celowo, bo jest ona w revdns nadal żywa i część osób po niej szuka też informacji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: