Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reklama imageshack - duże utrudnienie w korzystaniu z forum
Autor Wiadomość
0bEiN 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 408
Wysłany: 19-07-2013, 20:37   Reklama imageshack - duże utrudnienie w korzystaniu z forum

Ostatnio zauważyłem że zmieniły się bannery reklamowe wyświetlane po prawej stronie forum. Pojawiła się nowa reklama imageshack. Niestety jej szerokość dalece odbiega od pozostałych bannerów. Przez to bardzo poszerzył się boczny pasek z reklamami. Forum przeglądam głównie na iPadzie. Wprowadzenie tej reklamy sprawiło że powierzchnia reklamowa zajmuję teraz 1/3 całej strony co bardzo utrudnia korzystanie z forum. Poniżej zrzut poglądowy jak obecnie prezentuje się to na ekranie iPada. W związku z tym zwracam sie z prośbą o zastąpienie tej reklamy inną o standardowej szerokości.

EDIT: Dopiero zauważyłem że odnośnik prowadzi do speedtest. Więc to banner speedtesta, tylko coś sie spsuło z obrazkiem. Liczę że ktoś to poprawi, bo to chyba tylko kwestia aktualizacji linka do grafiki.



I jeszcze zrzut z telefonu

_________________
 
 
Kebap12 
plus master

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 621
Wysłany: 19-07-2013, 21:56   

ja osobiscie to zablokowalem, jednak ostatnio sporo zdjec z imageshacka sie popsulo, bardzo duzo ludzi ktorzy mieli avatary/sigi hostowane na imageshacku maja wlasnie takie cos teraz
 
 
0bEiN 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 408
Wysłany: 19-07-2013, 21:58   

Kebap12, na iPadzie niestety zablokować się nie da. Pozostaje mi liczyć zę ktoś to poprawi...
_________________
 
 
matulec 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 639
Wysłany: 19-07-2013, 22:10   

Kebap12 napisał/a:
ja osobiscie to zablokowalem, jednak ostatnio sporo zdjec z imageshacka sie popsulo, bardzo duzo ludzi ktorzy mieli avatary/sigi hostowane na imageshacku maja wlasnie takie cos teraz
Imageshack psuje się na bieżąco - często są takie sytuacje.
 
 
Kebap12 
plus master

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 621
Wysłany: 19-07-2013, 22:17   

dlatego ja od dawna nie uzywam tego hosta, imgur jest praktyczniejsze bo nawet captcha nie trzeba przepisywac
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 19-07-2013, 22:43   

Jak tylko któryś z adminów to zobaczy powinien zaraz to poprawić.

Nad banerem speedtesta nie ma co płakać, ale jak oni mogli wyrzucić fraktal z mojego awatara, który wygenerowałem w 2005 roku i nie ruszałem od tego czasu?

Od czasu gdy pojawił się imgur ze swoim genialnym skryptem do automatycznego uploadu i tak nie korzystałem z imageshack (i penie nie ja jeden) ale teraz to się pogrążyli już totalnie.
  marekd@jabberpl.org
 
0bEiN 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 408
Wysłany: 20-07-2013, 00:30   

Powyższe zrzuty ekranów też hostowane na imgur ;) Imageshack to już nie to co dawniej... Pamiętam że nawet usługę torrent mieli kiedyś za friko. Można sobie było takiego małego seedboxa postawić :)

Marek, dzięki za info, mam nadzieję że admini tu czasem zaglądają ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: