Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet Orange - Głosowanie na Tryb Bridge w Orange Funbox 2.0/3.0

winforGD - 23-11-2017, 05:29
Temat postu: Głosowanie na Tryb Bridge w Orange Funbox 2.0/3.0
Hej.

Ważna informacja dla wszystkich użytkowników Internetu Orange, którzy posiadają Funboxa 2.0/3.0. Na forum Orange (TUTAJ) rozpoczęło się głosowanie nad wprowadzeniem trybu bridge do w/w sprzętu. Im więcej osób zagłosuje, tym większa szansa na to, że Orange (wreszcie) wprowadzi tryb bridge.

Mam więc dwie prośby: po pierwsze proszę o zagłosowanie na forum Orange, a po drugie o rozpowszechnianie tej informacji, gdzie się tylko da (fejsbuki, znajomi itp.), aby jak największa ilość osób się o tym dowiedziała i zagłosowała. Nareszcie mamy szansę na otrzymanie trybu bridge. Nie zmarnujmy jej.

Dziękuję :mrgreen:

Gatki - 24-11-2017, 00:17

Fajnie, w INEA też by się przydał Most w HG8247H. :]
MrPepka - 24-11-2017, 18:46

Nie masz bridge'a?
Gatki - 24-11-2017, 20:38

Nie mam, opcja jest nieaktywna :(
MariuszHL - 25-11-2017, 14:44
Temat postu: Re: Głosowanie na Tryb Bridge w Orange Funbox 2.0/3.0
winforGD napisał/a:
Hej.

Ważna informacja dla wszystkich użytkowników Internetu Orange, którzy posiadają Funboxa 2.0/3.0. Na forum Orange (TUTAJ) rozpoczęło się głosowanie nad wprowadzeniem trybu bridge do w/w sprzętu. Im więcej osób zagłosuje, tym większa szansa na to, że Orange (wreszcie) wprowadzi tryb bridge.

Mam więc dwie prośby: po pierwsze proszę o zagłosowanie na forum Orange, a po drugie o rozpowszechnianie tej informacji, gdzie się tylko da (fejsbuki, znajomi itp.), aby jak największa ilość osób się o tym dowiedziała i zagłosowała. Nareszcie mamy szansę na otrzymanie trybu bridge. Nie zmarnujmy jej.

Dziękuję :mrgreen:


Ten tryb miałby być dodany do FUNBOX 3.0 więc pewnikiem FUNBOX 2.0 oleją.

aster - 17-06-2018, 22:22

Jak to się skończyło? W końcu dodali tryb bridge do Funbox 3.0?

Jeśli ktoś zamierza i tak używać własny router do wifi zamiast ich sprzętu to trzeba się bawić tak jak dawniej w Funboxa 2.0 z oddzielnym ONT?

vito007 - 20-06-2018, 14:43

aster napisał/a:


Jeśli ktoś zamierza i tak używać własny router do wifi zamiast ich sprzętu to trzeba się bawić tak jak dawniej w Funboxa 2.0 z oddzielnym ONT?



A co w tym złego? ONT żre mniej prądu i zajmuje mniej miejsca niż FB3.
ONT dają bez problemu, tylko trzeba zażądać przy zamawianiu usługi.

aster - 21-06-2018, 10:26

Dzięki, tylko się pytam. Ale mogę też swój router normalnie podłączyć do FB3 a w tym drugim po prostu wyłączyć wifi?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group