Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inni dostawcy Internetu - Gemini Internet Kraków

n3lly - 23-08-2016, 15:23
Temat postu: Gemini Internet Kraków
Kojarzy ktoś tego operatora ? Są u mnie na osiedlu, symetryczne łącza po ethernecie. Oferta ciut droższa od UPC no ale jest symetryk. Jestem tylko ciekaw stabilności bo opinie w internecie różne (aczkolwiek większość dość starych)
Opiu - 24-08-2016, 22:43

Spojrzałem na oferty internetu to są ogarnięte i za dobrą cenę tylko ciekawe jeszcze jak ze stabilnością takich łącz ? :D
Bo jeżeli chodzi o ofertę telefonu i telewizji to szału nie ma

Mtfighter - 24-02-2017, 10:11

Nie polecam internetu od gemini. Łącze do 300 mb/s, z tego prędkość szarpie strasznie. Ping to tragedia. Serwis był, prędkość była, po kilka dniach wszystko wróciło. Oglądanie transmisji na żywo przy łączu 300mb/s w gemini to jest dramat. Najgorszy internet jaki miałem, nawet pamiętna neostrada na modemie usb lepiej działała, jak to "coś" Nie polecam, szkoda nerwów.
kaykay - 24-01-2023, 14:36

Odkopie temat. Wypowie się ktoś nt Gemini internet w Krakowie?
Nowy blok, światłowód dociągnięty do mieszkania, Gemini ma cenowo najlepszą ofertę.

n3lly - 27-01-2023, 08:55

To ja odpowiem po latach, u mnie na osiedlu też są raczej jedną z tańszych opcji ale raz na kilka tygodni widzę utyskiwanie na osiedlowym forum o jakichś awariach więc raczej nie zdecydowałbym się.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group